Šta je novo?

potrebna informacija - pojacalo + zvucnici + komp

metalpirat

Cenjen
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruke
485
Poena
170
Hocu da zamenim svoje logitech 5.1 zvucnike koji polako umiru za nesto kvalitetnije.

Gledao sam na netu i video da mogu povoljno da nabavim neko skromno kvalitetno pojacalo ( naravno polovno ). Ja bi hteo da imam 5.1 sistem i da provezem na komp.

Da li ja mogu da uzmem pojacalo, da dodatno kupim zvucnike lepo nakacim na zid i da ih preko optickog kabla povezem sa racunarom? Posedujem creativ x-fi karticu, a sto se tice mogao bi i nju da menjam. Da li bi to lepo funkcionisalo? Sto se samog zvuka tice nisam nesto mnogo eksperimentisao oko toga, pa me zanima da li pored toga mogu lepo da koristim i hi-fi za kvalitetnu muziku, a ponekad kada pustim film ili igricu da imam i 5.1 sistem?

Ne bih sada da se razbacujem neki ogromnim novcem pa zato ako moze nesto skromno i ok od 200 do 300e da se nabavi bilo bi bas lepo. Nisam sada neko ko pravi muziku ili sada trazi dlaku u jajetu pa mi trebaju neki skupi zvicnici i sta ja znam, samo bi da se cuje mnog lepse nego ovi raspali logitech 5.1 zvucnici.

HVALA!!
 
Nazad
Vrh Dno