Alexajlo
Čuven
- Učlanjen(a)
- 25.08.2002
- Poruke
- 531
- Poena
- 630
Imam tri particije na hardu od 40 Giga, na prve dve particije su mi WIN 2000 i WIN 98 (tim redom). Do sinoc nisam imao problema sa formiranjem BOOT-a od strane 2000-ke, elem nocas posle formatiranja prve particije i instaliranja WIN 2000 BOOT se nije pojavio. Imao sam nekoliko BOOT Managera (sto shareware sto freeware) ali je instalacija po njihovim help datotekama "slozenija" od one koju ja ocekujem. Sve se vrse iz DOS-a, pa me je malo zort da probam. Kako da pojednostavim ceo proces? Postoji li neko jednostavnije resenje ? Uostalom kako da ugradim BOOT i koji je po vasem misljenu najbolji? Hvala unapred na pomoci.