Šta je novo?

Potreban program za snimanje ekrana na desktop racunaru

mimitza

Cenjen
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruke
296
Poena
180
Cao drustvo,
Kako ste svi ?, Kako podnosite vrucinu ?? :)
Treba mi jedna mala pomoc. Sorry ako vec ima tema, nisam videla .

Treba da snimam neke video tutorijale, pa mi je potreban neki program sa kojim cu to da radim. Probala sam sa nekim ,ali ne podrzavaju da se i ja vidim u cosku.

Znaci treba mi da u isto vreme snimam ekran, i da se vidim i ja sa svoje kamere dok pricam i snimam ekran.

Hvala punoo .
Uzivajte u letu :love:
 
OBS dodas kameru i podesis koji ugao moze da snima a moze i za livestreaming da se koristi.
A ekran moze ceo ekran ili samo odredjeni prozor ima u opcijama.
 
Jos jedan glas za OBS. Radio je bez stucanja sa 4 razlicite kamere sa menjanjem glavne kamere na svakih 5,6 sekundi. A pritom je veoma lagan za koriscenje, bas je jednostavan, iz prve sam sve uspeo da podesim.
 
Meni je lično besprekorno iskustvo uz Camtasia Studio. Međutim, ako planiraš i da strimuješ, OBS je namenjen za to.
 
Hvala svima puno. Divni ste kao i uvek ❤️
 
OBS je super, s tim što su podešavanja mogla biti malo logičnije nameštena. Bio sam pomalo zbunjen šta to tačno treba da napravim da bih snimio ekran kada sam ga prvi put pokrenuo. Zato ću spomenuti ovde dodatno i ShareX aplikaciju koja je baš i naparvljena namenski za snimanje ekrana u više različitih formata (jpeg, gif ili video MP4) a koja je po ovom pitanju ipak prijemčivija za rad. Za video capture je potrebno iz podešavanja pokrenuti instalaciju dodatnih ffmpeg kodeka (ovo će aplikacija automatski ponuditi ukoliko pomenuti kodeci nedostaju) i instaliranje tzv. uređaja za snimanje desktopa i to bi bilo to. Sve je spremno za snimanje ekrana nakon ovoga...
 

Prilozi

  • ShareX_-_Task_settings_132212_010822.gif
    ShareX_-_Task_settings_132212_010822.gif
    461.1 KB · Pregleda: 29
Поздрав,

Да ли се са овим програмом могу снимати видео игрице?
Клинац (8) гледа на Youtube како се играју игрице и хтео би да и он снима како он игра игрице. 😀
За сада ништа озбиљно, мада ко зна.
 
Ryzen 5 5500x, мислим да је Vega 8.
 
Nazad
Vrh Dno