Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Znam da nije tema, ali moram reći zbog ljudi, pileće krilca uopšte nisu zdrava za jelo.
Svi antibiotici kojima se "kljukaju" i svašta/nešto se koncentriše u krilima.
Nikad ih nisam ni vileo niti jeo, a tek od pre par godina sam od veterinara saznao za tu koncentraciju štetnih materija u krilima.
 
Znam da nije tema, ali moram reći zbog ljudi, pileće krilca uopšte nisu zdrava za jelo.
Svi antibiotici kojima se "kljukaju" i svašta/nešto se koncentriše u krilima.
Nikad ih nisam ni vileo niti jeo, a tek od pre par godina sam od veterinara saznao za tu koncentraciju štetnih materija u krilima.
Ал су зато укусна :love:
 
nije nego, antibiotik zna da ode bas u krila, a nece u drugi deo tela. pametan neki antibiotik, a jos pametniji veterinar
 
ja sam naucio piletinu da spremam u indiji. pa i krilca, mada nisu omiljena, ali budu odlicna.
 
Znam da je off ali krastavac...
Zar nije bila priča pre par godina da su bataci/karabataci najgori, pa se pojavili neki iz uvoza svi desni ili levi ne sećam se...
 
ma neki antibiotici zaista imaju nezgodnu naviku da se deponuju u kostima. na to je cenjeni veterinar mislio kad je spomenuo krila jer su koscata. al nemoj da jedes koske i sta sad. a meso ko meso, puno je svega i svacega svejedno... nije kao da je povrce bolje... a i pored svega toga zivimo lepse i zdravije nego pre 100 godina kad su jeli i pili sve zdravo i prosecan zivotni vek bio 32 godine.
 
bio je 32 godine zato što se ginulo u ratovima rudnicima a i gladovalo se poprilično, da ne pominjem nedostatak medicinskih sredstava u starosti, ko je imao sreće da ima da jede i da ne mora da radi teške poslove mogao je da poživi kvalitetno više nego danas
 
Ip 12 mini
No edit
 

Prilozi

  • 9C21CD96-2B5B-4FF6-B485-03C540619327.jpeg
    9C21CD96-2B5B-4FF6-B485-03C540619327.jpeg
    177.2 KB · Pregleda: 83
0DA5FE06-0DFC-4C40-A3E7-591DE6477BBE.jpeg
12 mini
 
Bila mi upaljena fotografiski stil na skorobskroz hladno i kontrast. Unistio sve skroz. Kasno sam primetio, protiv Vivo X80 Pro i Xiaomi 12as Ultra izgleda kao neki telefon iz 2010 godine
 
Već na prvi pogled tipična iPhone kamera (mislim na iP 12/13 modele), samo što je ovde tmurno vreme a izgleda je aktivirao i neki preset sa hladnim WB i to je ono što smeta (hladne boje i ''ispranost''). Da je fotografisao neku plažu sa palmama (po sunčanom vremenu) svi bi pisali kako je Apple opet pokidao sa kamerom.

Inače, prema nekim prvim utiscima, iP 14 kamere će biti vrlo malo bolje od iP 13 serije, čak neki navode i problem sa voštanim izgledom kože fotografisanih ljudi. Mada, to je možda i do nekog moda (bjuti i ostala sranya za pozerske mreže), videćemo.

iP 14 Pro Max foto semplovi: https://www.flickr.com/photos/192524100@N08/albums/72177720302145061
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno