Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

meizu mx4
P60714-155312.jpg
Tara, Banjska stena
 
Zarotirao je malo, curela malo... Pravi ovakve fotografije da izgledaju neprirodno, ista prica i sa prednjom kamerom.
 
Ovo je odlicno uhvacen trenutak, iz odlocnog ugla to nema veze sa telefonom ima veze sa onim ko je slikao:)

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
 
Koga pitaš? :D
Šalu na stranu, ovo što sam postavio je Petrovaradin, juče počeo festival uličnih svirača, pa sam se malo prošetao i okinuo koju fotku u hodu i na automatici..

Sent from my SM-G935F
 
odlično radi automatika na s7, tj. pravi skoro onakve slike kakve bih ja slikao manuelno. samo što bi sa manuelnim modom svakako ispale bolje. mene brine što su slike ovako tehnički loše. šum na iso 300 kao kod nokie 808 kad stavim 1600. i to sa noise reduction na beskonačno.
 
И ја скоро био на Бањској стени.. Јесте ли се пењали на онај још виши видиковац? Имају два..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Z5






Z2


 
Poslednja izmena:
И ја скоро био на Бањској стени.. Јесте ли се пењали на онај још виши видиковац? Имају два..
Da, iznad gore se nastavi. Postavi slike ako imaš.




 
Не бих јер нису дорасле вашим сликама, није баш најсјајнија камера на m8 за панораме и слично..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Kakve to veze ima? Pa nije ovo takmicenje koji telefon ima najbolju kameru! Ajde, postavljaj slike!
 
Z2









Sve osim prve su malo cropovane..

Gugl panorama





Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Kakve to veze ima? Pa nije ovo takmicenje koji telefon ima najbolju kameru! Ajde, postavljaj slike!

yupp, cilj je da vidimo šta pojedini telefoni mogu (ili ne mogu) u realnim situacijama, neki su možda i kupili svoj telefon na osnovu par slika iz ove teme :)
 


 
Nazad
Vrh Dno