Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Одгледах јуче The Road (2009) - добра постапокалиптична драма. Штета што нису објаснили како се све то десило.
И мало ми је нелогично да су све животиње одједном изумрле, а остали једино људи.
Оцена од мене 7/10
 
Nisam ga gledao, mozda bi moglo da se gleda :)
Sultan je podeljen na 2 dela, prvi deo kad je bio nezreo al to ce shvatiti na kraju 1 dela on traje 1:30 , a 2 deo je kad resi da menja svoj zivot i postaje pametniji i on je 1:30 tako da tacno tu moze da se podeli i gledanje, jos ako ubrzas pesme dobijes da manje traje, al film je da ne znas nista o njemu pustis i gde te odvede, verovatno ce ti se urezati u secanje.
Daj mu priliku.
 
https://www.imdb.com/title/tt23331598/?ref_=nv_sr_srsg_0 😃

Lepo zamisljeno,al lose odradjeno... Ispade na nivou Kursadzija :D Mada postoji objasnjenje u samoj uvodnoj spici zasto je to tako. Uopste ne zalim kad pogledam film makar samo zbog jedne uloge,a u ovom filmu scenarista i jedan od glavnih glumaca (lik Trpimira Orsusa) me bas oraspolozio. Ne bih ja tu vise od petice dao :)
 
Одгледах јуче The Road (2009) - добра постапокалиптична драма. Штета што нису објаснили како се све то десило.
И мало ми је нелогично да су све животиње одједном изумрле, а остали једино људи.
Оцена од мене 7/10
Naslucuje se neka explozija na suncu pa je sprzilo vegetaciju i sve ostalo. Ima knjiga, dosta je brutalnija.
 
Wolf. 8/10

Sad bolji nego pre, jedan od filmova koji pokazuju koliko su današnji filmovi loši.
 

Sa Dzejsonom kao i sa Liamom,tacno znas sta da ocekujes i nikad ne iznevere. 7/10
 
Krvav i zabavan baš kako treba, retro štimung odvrnut na max.
 
Off pitanjce, ako nije problem. Ili da otvaram novu temu vezana za bioskope?
Planiram sa suprugom sledeće nedelje do Niša ili Kragujevca, u bioskop na John Wick 4.
Molim za savet u koji da idemo - Cineplexx ili Cine Grand (Niš)? Mada ovo Grand mi prilično para uši. :)

OT
A Man Called Otto - 7/10
Odgledao obe verzije, jedan za drugim. Švedski je realniji, američki je malo emotivniji - prilagođen američkom stilu.

Old - 4/10
Zanimljiva ideja, loše sklepano.
 
Planiram sa suprugom sledeće nedelje do Niša ili Kragujevca, u bioskop na John Wick 4.
Molim za savet u koji da idemo - Cineplexx ili Cine Grand (Niš)? Mada ovo Grand mi prilično para uši. :)
Ja bih za Niš preporučio CineGrand u Delta Planet. Ako ništa drugo, noviji je plus imate restorane i šoping.
 
Kao klinac sam gledao ,,Lovac na jelene" u bioskopu.Od pune sale na početku filma na kraju je ostalo jedva 10-ak ljudi.Tako da argument ,,šta publika voli" nije merilo kvaliteta.Ljudi su postali (ako nisu i oduvek bili) površni,nemaju strpljenja,nažalost ni znanja,tačnije predznanja (da ne kažem obrazovanja),često ne razumeju ni očigledne reference na svakodnevni život(savremenu pop kulturu).Željni lake zabave nisu u stanju da odgledaju ništa duže od sat i po(predugoooo),a, paradoksalno,provode sate bindžujući epizode i epizode serija na netu.
Sećam se i ja daleke 1999 gledam Fight club u bioskopu. Posle pola sata više od pola bioskopa izašlo napolje. Nikad nisam video da se to desilo. Kada je krenula radnja da se odvija ja u šoku koliko su se ti ljudi zeznuli...
 
Kao klinac sam gledao ,,Lovac na jelene" u bioskopu.Od pune sale na početku filma na kraju je ostalo jedva 10-ak ljudi.Tako da argument ,,šta publika voli" nije merilo kvaliteta.Ljudi su postali (ako nisu i oduvek bili) površni,nemaju strpljenja,nažalost ni znanja,tačnije predznanja (da ne kažem obrazovanja),često ne razumeju ni očigledne reference na svakodnevni život(savremenu pop kulturu).Željni lake zabave nisu u stanju da odgledaju ništa duže od sat i po(predugoooo),a, paradoksalno,provode sate bindžujući epizode i epizode serija na netu.
Koliko ti godina imaš, mislim ako si to gledao u bioskopu?
Ja imam više od pedeset i znam da kada se taj film prikazivao u Kinoteci nisam mogao da nabavim karte, zato što su bile rasprodate u veoma kratkom roku...
 

The Wrestler copy/paste za platni razred do 300e. Samo sto umesto raspalog Mikija, imamo raspalog gej krmka mentola koga valjda treba da zalimo ili sta...
 
Мешавина 13 - ог ратника, Ванземаљца и Предатора, са сиротињским ефектима али препознатљивом глумачком екипом. Често одаје утисак Б продукције али уме да буде забаван. Ко је волео старије филмове типа Конана и то можда му буде интересантно, остали нек обиђу.
5/10
 
Da li je moguce da sam ja jedan od retkih koji sam prekinuo gledanje ovog filma.
 
Ja nemam ni želju da ga odgledam, a videh ga na PTP-u još pre mesec dana.
 
Odgledah Nope sinoć. Stoji mi skinut odavno, šta je ono, kakvo smeće bože me sakloni. Nema svrhe da ocenjujem...
 

Po meni odlican horor (sa elementima komedije)....dodusue,malo spor film....
 
Korektna akcija 7/10
 
2001: A Space Odyssey
10/10

Sad ima i UHD, 2160p. Interesantno je da 1968. Kjubrik nije bio baš siguran kako zemlja izgleda posmatrano sa meseca :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno