Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Wakanda Forewa - 6/10
Nista spec, ok je nije los gledljiv, mada i ocekivano bez glavnog glumca.
 
Wakanda forever 3/10. Nije nula zbog leteceg curana.
 
Počeo da gledam Project Almanac, nisam stigao ni na pola filma i morao da odustanem. Pripalo mi muka od shaky cam, preterali su ga skroz.
 
Aftersun
...

Verovatno ga treba odgledati više puta za kompletan ugođaj no i ovako je poprilično dobar. Sjajno napisan, i još bolje snimljen i kadriran, sa nekim dugim scenama koje prožimaju i totalno uvlače gledaoca.

Definitivno da treba više od jednog gledanja pošto sad uopšte nisam načisto kako da tumačim one "strobe" scene i šta sam u njima stvarno video vs šta je trebalo da vidim, primetim.

p.s. Ne vidim opravdanje zašto je lik zaslužio nominaciju za Oskara a da klinka istovremeno nije takođe zaslužila ( možda čak i više) da bude nominovana.
 
Pogotovo kad sam ja pogledao White Noise 🤯🤯🤯
 
Počeo da gledam Project Almanac, nisam stigao ni na pola filma i morao da odustanem. Pripalo mi muka od shaky cam, preterali su ga skroz.
Umesto ovog reprizirao Bedazzled 🙂, iako na imdb ima relativno nisku ocenu 6.1, moja subjektivna ocena je 8/10 😁, verovatno najbolja uloga Elizabeth Hurley 🙂, a od Frazera sam se kidao u više navrata.
 

Prilozi

  • MV5BODgxOTg5OGUtOWViMC00NjM5LWEyMTQtN2M4NTBjYWUzOWUzXkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_.jpg
    MV5BODgxOTg5OGUtOWViMC00NjM5LWEyMTQtN2M4NTBjYWUzOWUzXkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_.jpg
    186.3 KB · Pregleda: 92
  • bedazzled.jpg
    bedazzled.jpg
    85 KB · Pregleda: 91
@mwsavko
Another Earth - nikad čuo, a odličan! Hvala na preporuci.
Sve na neke gluposti puštam u poslednje vreme. Konačno nešto dobro odgledah.
 
Je l' to i tvoja ocena filma ili samo stavio ono što piše i na IMDb?
 
Dal je realno da Brus Vilis godinama ne moze da dobije preko 5 na imdb!? Zar je stvarno toliki ocaj bas svaki film? Nemam hrabrosti ni da pogledam neki.
Ne znam koliko ti je poznato da Brus Vilis ima neku bolest mozga i da je snimao bukvalno sve sto mu ponude kako bi zaradio sto vise para do trenutka kada vise ne bude mogao da snima. Pre par meseci je to objavio i povukao se.
 
Ja odgledao skoro sat vremena. Totalno ludilo od filma mnogo glumaca, mesavina zanrova... Mnogo statista... Film o filmu (nemi film) i zbog toga cu ga sigurno zavrsiti. Ne bih da dajem ocenu posle odgledane samo trecine filma ali misljenja sam da ce moja ocena na kraju biti jedva 6/10.

Nekad je Brad Pitt imao kvalitetnije filmove. Moja preporuka jedan mnogo bolji Vavilon.
Ocena 8/10
 
Bas zbog toga sam mu dao i ocenu 7.5. Svideo mi se zbog milion statista,kao sto su se nekada i snimali filmovi.Odlicno prikazuje Holivud tih godina kada se godisnje snimalo od 500-1000 filmova. Prelaz sa nemog na zvucni film je odlicno odradjen.Sam film je kostao 75miliona,tesko da ce povratiti ulozen novac. Vredi ga pogledati. Kraj filma je omaz filmskoj industriji.
 
Umesto ovog reprizirao Bedazzled 🙂, iako na imdb ima relativno nisku ocenu 6.1, moja subjektivna ocena je 8/10 😁, verovatno najbolja uloga Elizabeth Hurley 🙂, a od Frazera sam se kidao u više navrata.
Takodje. Isto bih mu dao 8, mozda cak i 8.5.
Ona scena kada se budi kao kartel boss i kada provali da zna da govori spanski mi je i dan danas valjanje od smeha.
 
Takodje. Isto bih mu dao 8, mozda cak i 8.5.
Ona scena kada se budi kao kartel boss i kada provali da zna da govori spanski mi je i dan danas valjanje od smeha.
Da, ta scena je epska, kao i ostale njegove u filmu.



😂
 
Dina, Dune https://www.imdb.com/title/tt1160419/
Najbolji SF do sada u ovoj dekadi, doduše konkurencija je nikakva. Ove godine sledi nastavak.
Vizuelno savršen, brutalizam je konačno pobedio :)
9/10
 
Nope. I'll stick with Eastwoods/Siegels version (1971), Sofia, thank you very much.
 

Odličan! Imao sam utisak da gledam neku dugometražnu epizodu Serlingove Zone Sumraka

8/10 (y)
 

Симпатичан цртани, одгледали јуче у биоскопу. Далеко од нечега за памћење, али довољно забаван да се клинци изведу у биоскоп.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno