Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Upravo pogledao film i meni licno odlican film.
Ima taj osecaj prvog dela, jos kada se sretnu Maverik i Ice u sobi uh, onda stara muzika i hitovi koja se provlaci kroz ceo film.

Kako sam nedavno ponovo pogledao prvi deo pa sada ovaj u IMAX verziji opsti utisak 10.

Inace sto je neko napisao Tom bolje izgleda sada nego kada je sniman prvi deo.
 
Poslednja izmena od urednika:

Jako lep film, velika preporuka!
 

Glupost od filma.
Ako niste gledali slobodno preskočite
 
Роки се вратио, боље да није, катастрофа.
Нека буде 5/10 јер сам велики фан старих акционих филмова, али ово је баш лоше..
 
Po meni dva najjača filmska klasika ali vrhunska :
 
Odgledah Prey sinoc....nit smrdi nit mirisi. Glumacka ekipa po meni potpuno neubedljiva,stvar izvlace pejzazi u prirodi,i poprilicno dobri zvucni efekti i to je to...sto se mene tice,5/10
 
Svaka ti cast. Ja sam uspeo sat vremena da se pratim(bese bolno al aj da mu dam sansu) a onda premotao do kraja.
 

Ja sam juce pogledao i meni se film svideo, pogotovo twist koji je napravljen pred kraj.


A pogledao sam i ovo uvece i ne znam sta bih reko. Pogledao sam film cisto reda radi ali da me neko pita da mu preporucim film za gledanje to sigurno ne bi bio ovaj film.
 
Odgledah Prey sinoc....nit smrdi nit mirisi. Glumacka ekipa po meni potpuno neubedljiva,stvar izvlace pejzazi u prirodi,i poprilicno dobri zvucni efekti i to je to...sto se mene tice,5/10
To je otprilike i moj utisak. Ruku na srce, nisam ni nešto puno očekivao pa se nisam ni razočarao.
 
To je otprilike i moj utisak. Ruku na srce, nisam ni nešto puno očekivao pa se nisam ni razočarao.
Da da,nema tu razocarenja,bukvalno ne ocekujem nista,pa sta bude. Samo onaj hajp kako je ovo najbolji predator film do sad....stvarno ne bih komentarisao.
 


Врло добро.
 
Nikako da ga odgledam, a imam osećaj da bi mi legao (AI).

Тачно у подне
High Noon 1952
Ocena 2,5/5 a i to je mnogo, više na reputaciju.

Vodeća pesma Do Not Forsake Me, Oh, My Darlin ostaje urezana nakon gledanja ovoga filma, iz prostog razloga jer je non stop prisutna maltene u svakom kadru.
Čudna, uštogljena gluma, a posebno mlitav kraj su verovatno najveće mane.

S obzirom na renome dosta su velika očekivanja, bez obzira što se radi o ostvarenju sa početka pedesetih, ipak je utisak prilično razočaravajući.
Ovom filmu je najbolje prići kao nekom jeftinom roto romanu.
 
Uncharted plitak kao bara, zabavan ali glup... pravljen za generaciju gamera od 12 do 15 godina
 
Dobar Elvis(2022). Tom Henks na nivou sto se i ocekivalo. Mali je bas dobro odigrao Elvisa.
 
Top Gun Maverick

Upravo odgledao,i dalje sam pod utiskom.....pokosio me totalno,vratile mi se emocije,jos mi knedla u grlu stoji...pogotovo sto sam nedavno odgledao ponovo prvi deo,cisto da ponovim gradivo.....Ovo je samo primer kako se pravi blokbaster,i kako su nekada filmovi bili dobri.Tom na visini zadatka,ostatak ekipe taman kako treba. Nista dodati,nista oduzeti. Od mene ide 10/10.
 
Na kraju prelomim da odgledam ovaj glupi film i shvatim da to nije rimejk originala iz 1987. godine, već nečeg drugog što se emitovalo sredinom 90-ih:
Superžaca?!:unsure::sneaky: i Moćni rendžeri, koje je to loženje nekad bilo.:ninja::cool::LOL::ROFLMAO:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno