Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A boy called Christmas odlican porodican film za svaku preporuku.
 
^ Pa dobro, nije da je prvi bio gledljiviji...

@Recoba20 hvala za preporuku za I am thinking of...
 
It chapter one (2017) i It chapter two (2019)
Posmatram ih kao celinu jer to i jesu tako da ide jedna ocena a red je i da se obnovi ovo remek delo Stivena Kinga.
Fantastična oba dela u svakom smislu.
8,5/10
P.S. Od onog originalnog filma (tj serije) iz 1990 još uvek vučem blagu traumu i mrzim klovnove toliko da mislim da su deca kojima su oni zabavni buduće psihopate. To sa Tim Curryem kao Pennywiseom nemam želju da obnovim. 😅😁
 
I od mene preporuka za 8-Bit Christmas.
 
House of Gucci, bio sinoć u bioskopu. Dobar, meni je držao pažnju cela 2 i po sata koliko traje :)
 
venom-2.jpg
Meni se svideo. Ima dobrih fora,. Doduše,vidi se ogromna razlika u budžetu između ovog i prvog dela. Venom je u prvom delu izgledao dosta bolje,ovde izgleda plastično...

Elem,zabavan film makar meni. Može 6/10.
 
Веном 2 - заспах.
Чарли Шин и 10 прстенова :LOL: ( Shang-chi & the legend of 10 rings ) - најлошији филм из MCU франшизе.
Дина 2021 - заборавио сам како је изгледала оригинална верзија, али је за ово од мене 7/10. За оне којима се не допада могу ову врхунску верзију да погледају https://www.imdb.com/title/tt15331462/
 
"The Last Duel"
8/10
Ja zaista ne znam ko je jači mladi glumac od Adama Drivera. Kupio me je za sva vremena u "Marriage Story". Fenomenalan je i u ovom filmu i jedva cekam da gledam "House of Gucci". Preporuka za "The Last Duel".
 
Odgledah napokon i ja Joker-a. Iskreno...teska prica.
 
House of Gucci

Malo sporiji pocetak ali posle je sve bolji. Glumačka ekipa odlična, tako da po meni zaslužuje 8/10.
 
Odgledah iz dosade Madam Klod na Netflix-u. Šta znam, tako-tako.
Film o zloglasnoj francuskoj vlasnici bordela madam Klod i tom vremenu (kraj 60-ih i početak 70-ih), kada su javne ličnosti i političari koristili njene usluge, pa kad još na početku pomenuše Stevicu Markovića, pa u nekoliko navrata korzikanskog kriminalaca iz tog vremena Fransoa Markantonija, pomislih ”film obećava”, još jedna mafijaška saga, ali ništa od toga.
Neka bude 5/10, mislim, ako nemate šta pametnije, ubiće vam vreme. Nije negledljiv, mada sam očekivao više od francuske kinematografije.
7E4E13AF-D5B9-4E06-9589-750BB9B28359.jpeg
 
Poslednja izmena:
Одгледала Воз за Бусан, први и други део
Први део одличан, сигурно ћу га гледати поново, други део и не баш - у једном тренутку ме је подсетио на Mad Max филм, али не у позитивном смислу.
 
MV5BOWQ4MjU4MGItNzk1ZS00OTYyLThmM2EtZmI3ZWI1N2M2YmE3XkEyXkFqcGdeQXVyMzcwNjUzMTY@._V1_.jpg
Žanr: Sci-fi,Horror,Crime
Režija: Nacho Vigalondo
Uloge: Karra Elejalde,Candela Fernandez,Nacho Vigalondo...
Jezik: Španski
Opis: Čovek slučajno upadne u vremeplov,i vrati se sat vremena u prošlost. Kao posledica toga,počnu se dešavati bizarni događaji...

Dobar film. Ko nije gledao, preporuka. 8.5/10
 
Boga mi, za ovaj film nisam ni čuo a deluje dobrooooo. Nešto mi se prispavalo pa bolje da sutra gledam jer ne volim kad prekidam film. Hvala za preporuku!
 
Pogledajte prilog 326332
Žanr: Sci-fi,Horror,Crime
Režija: Nacho Vigalondo
Uloge: Karra Elejalde,Candela Fernandez,Nacho Vigalondo...
Jezik: Španski
Opis: Čovek slučajno upadne u vremeplov,i vrati se sat vremena u prošlost. Kao posledica toga,počnu se dešavati bizarni događaji...

Dobar film. Ko nije gledao, preporuka. 8.5/10
Ja sam pre X godina gledao ovo i Primer u dva dana, secam se da su bili trip oba
 
Red Notice. Cisto za popunjavanje vremena. 5/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno