Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Па да кренемо редом са три филма одгледана у претходних пар дана:
  • Црна Удовица ( Black Widow ) - На страну Скарлет Јохансон, али филм је убедљиво најлошији од свих из MCU. Можда танких 5/10, али и то је превише.
  • Жена у прозору ( The Woman in the Window ) - Не могу рећи да је толико лош. У једном тренутку сам помислио и да је стварно луда и да све умишља. Нека буде 6,5/10
  • Трагач {(The Caser ), (Chugyeokja)}, корејски из 2008. - одличан филм. На IMDB сам дао 8/10 и то потпуно заслужено. Обавезно погледати филм.
 
Ja upravo zbog toga uglavnom izbegavam bioskop poslednjih godina, osim kad juniora odvedem na nešto što bi da gleda, čisto da mu usadim naviku da premijere treba gledati na velikom platnu, ja sam ih se nagledao u životu, od prvog FEST-a tamo negde od sredine osamdesetih i prvog filma na baš velikom platnu u tada fenomenalnom S(tr)ava Centru: Back to the Future :)
Prvi film u životu u bioskopu: Star Wars, bioskop Slavija
Drugacija je publika na Festu, stariji ljudi, kulturnija publika itd. Ovde u bioskopu kao da dosli sa vasara. Ajde klinci pa ok, nego i ovi od po 30 god pa nemaju osnovnu kulturu. Moras da ih opominjes. Sledece filmove ima da cekam kraj prikazivanja kada ima najmanje ljudi u sali da na miru pogledam film :LOL: .
 
Isti utisci i kod mene, FEST-ova publika je kulturna, dok u multipleks bioskope dolaze svi, i klinci i matorci... Najgori su mi oni koji em što pričaju, uzmu telefon da snime malo i to okače na Instagram...

Najbolje ići na što kasnije, večernje termine. Kad je manja gužva.

Da ne bude čist off:

Jedan od boljih Marvel filmova u poslednje vreme, priča je dosta dobra, kao i glavni negativac. Komotno 8/10.
 
Shang-Chi

Mogu da potvrdim kao i Markic, zaista dobar i jedan od boljih Marvelovih u poslednje vreme tj posle Engame-a. Mada generalno bih ga visoko kotirao sto se Marvel produkcije tiče. 8/10
 
The Guilty
Solidan, drzi paznju, pomalo plicak od zapleta. Gilenhal odlican. 6.5/10
Više-manje takav je bio i švedski orginal...
Super ocene, hvalospevi, meni prosek film, baš zbog tog scenarija od deset rečenica... Iako je glavni glumac (policajac) u švedskom filmu dobro odglumio, ono napetost, strah u glasu, grozničave reakcije...
 
The Occupant , stao odavno na pola...rekoh aj da probam da ga zavrsim, duga polovina prosla mi za minut. Odlican

Small Engine Repair isto super
 
@emaremare E, e, e, eeeee, gde je IMDB link pa nisam ja ovde kaskader! Strasno! Ovolicno mi fali, ali ovolicno, da te prijavim, ovol'cno... :p



Kada riba u onoj perionici otvori vrata koja vode u mracni podrum i ne sidje dole
ostalo je :sick::poop:
vec sam pisao o tome iz nekog razloga ne mogu iz imdb da kopiram link nego moram u poreke pa onda da kopiram... veca gimnastika
 
Iron Man
Fantastičan film. Možda i najbolji u Marvel univerzumu. 8,5/10
Iron Man 2
Malo slabiji ali na nivou i dostojan naslednik.
8,2/10
Iron Man 3
Dobar i zabavan ali prilično ispod prva dva dela. 7/10

Sve u svemu fantastična trilogija. Na redu je obnova Thor trilogije. Koliko sam samo bio razočaran što su Ragnarok odradili dečije ali odgledaće se. Natalie Portman je prelepa, kao i uvek. 😍
 
Film Toma malopre odgledao u najvecoj dvorani Cineplexa, guzva neverovatna. Ocekivanja pre projekcije slaba nisam iskreno nikada bio fan domaće kinematografije.
Zaključci, itekako vredi pogledati, nema izveštačenih dijaloga, priča prilično kvalitetna, gluma na nivou. Očigledno nije manjkalo love prilikom snimanja filma

Bjela odradio sasvim korektan posao.

7/10
 

Onako, gledljiv i prosečan.
Jedino što sam prepoznao nekoliko ovakvih slučajeva iz moje okoline u filmu.
Očigledno nije manjkalo love prilikom snimanja filma

Bjela odradio sasvim korektan posao.

7/10
Kako da manjka love kad je prodao Amazonu Senke nad Balkanom...sad ima love da snima i novu verziju Boja na Kosovu sa sve zmajevima :ROFLMAO:
 
Thor
Nije greška reći da je Thor, uz Iron Man, Winter Soldier i Infinity War najbolji film u Marvel univerzumu. Fantastičan film.
8,5/10
Thor: The Dark World
Dostojan naslednik prvog dela.
8,2/10
Thor: Ragnarok
Realno, ovo je tematika za jedan odličan very dark fantasy film od 3 sata a to nije ovde slučaj. Ali smo zato dobili jedan prokleto zabavan film sa vanserijskom glumom. Kejt Blanšet i Džef Goldblum fantastični.
8/10
 
Toma - daleko bolji od očekivanja. Da mi je neko nekad rekao da će Sirogojno snimati ovakve filmove....
Kombank dvorana - Dom sindikata, nije gužva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno