Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fear street 1994 part 1 https://www.imdb.com/title/tt6566576/ (Netflix produkcija) je jedanveliki NO-NO, ne znam šta mi bi da odgledam.

Jedino što je urađeno dobro je taj vajb 90tih, scenario, režija, gluma i sve ostalo je bolje i ozbiljnije odrađeno u Mrak filmu.

Naravno LGBT se forsira od prvog minuta, sestra belkinja leba, brat debeli crnja (WTF?) haker, komotno su mogli da stave i da im je tata mlađi od njih samih kao u napaljenim uličarima.

Uglavnom, ako ništa drugo bar znam da part 2 i part 3 sigurno neću gledati...
 
Fear street 1994 part 1 https://www.imdb.com/title/tt6566576/ (Netflix produkcija) je jedanveliki NO-NO, ne znam šta mi bi da odgledam.

Jedino što je urađeno dobro je taj vajb 90tih, scenario, režija, gluma i sve ostalo je bolje i ozbiljnije odrađeno u Mrak filmu.

Naravno LGBT se forsira od prvog minuta, sestra belkinja leba, brat debeli crnja (WTF?) haker, komotno su mogli da stave i da im je tata mlađi od njih samih kao u napaljenim uličarima.

Uglavnom, ako ništa drugo bar znam da part 2 i part 3 sigurno neću gledati...
Друга два дела су доста боља, први је и мени био прилично лош, Нетфликс стандардно као и са многим серијама крене лоше па се уче из епизоде у епизоду напредују, ако будеш имао времена и живаца остали делови су гледљиви у поређењу са првим.
 
Posle dosta procitanih komentara zanima me jedno a to je da li Netflix ima jedan vrhunski film da je uradio da neko moze da preporuci? Ako nema vrhunski onda bih prihvatio i dosta dobar ako postoji ;)

Inace pogledah

"Tout Le Monde Debout" https://www.imdb.com/title/tt6838702/

Trazio neki film da pogledam sa zenom i kako me nista nije zainteresovalo ugasih PC i uhvatih maltene pocetak ovog filma na TV. Super romkom za pogledati u paru. Prati direktora sportske kompanije koji nakon smrti majke upoznaje sisatu komsinicu koju bi zeleo da povali. Nakon posete njenim roditeljima prica krece u zanimljivom pravcu!
 
Zaplet tog filma prema opisu sa IMDB zvuci kao epizoda "The Man with Two Legs" iz serije Coupling.
 
Fear street 1994 part 1 https://www.imdb.com/title/tt6566576/ (Netflix produkcija) je jedanveliki NO-NO, ne znam šta mi bi da odgledam.

Jedino što je urađeno dobro je taj vajb 90tih, scenario, režija, gluma i sve ostalo je bolje i ozbiljnije odrađeno u Mrak filmu.

Naravno LGBT se forsira od prvog minuta, sestra belkinja leba, brat debeli crnja (WTF?) haker, komotno su mogli da stave i da im je tata mlađi od njih samih kao u napaljenim uličarima.

Uglavnom, ako ništa drugo bar znam da part 2 i part 3 sigurno neću gledati...

Nije belkinja nego polu crnkinja, dete "mesanih" roditelja. :)


Друга два дела су доста боља, први је и мени био прилично лош, Нетфликс стандардно као и са многим серијама крене лоше па се уче из епизоде у епизоду напредују, ако будеш имао времена и живаца остали делови су гледљиви у поређењу са првим.

Meni sva tri kao celina odlicno legla.
 
Nije belkinja nego polu crnkinja, dete "mesanih" roditelja. :)




Meni sva tri kao celina odlicno legla.
Wat?
Pa riba ima belju kožu od mene, a ja sam beo ki Rus.

Eve slika (svetli u polumraku):
maxresdefault.jpg


EDIT:
Evo bolje osvetljenje:
333

Posle dosta procitanih komentara zanima me jedno a to je da li Netflix ima jedan vrhunski film da je uradio da neko moze da preporuci? Ako nema vrhunski onda bih prihvatio i dosta dobar ako postoji ;)

...
Iskreno slabo.
Od filmova bih eventualno preporučio animirane The Mitchells vs the Machines i Blame! od igranih filmova iz njihove produkcije ne mogu da se setim niti jednog vrednog preporuke.
Na polju serija je malo bolje stanje, ali malo...

EDIT2:
Kažu da je od njihove produkcije The Trial of the Chicago 7 https://www.imdb.com/title/tt1070874/ dobar film, ali ja ga nisam gledao...
 
Poslednja izmena:
Ne znam šta me sinoć uhvatilo da gledam novi Space Jam. Zaspao sam na pola. I Džordan je delovao smoren u prvom delu, ali Lebron tek nema veze s glumom, valjda su ga zato i animirali u većem delu filma. Čak ni kao film za decu ovo ne fercera. Smor.
 
@ Cika Kure
Deca "mesanih" roditelja, po pitanju boje koze, mogu skroz da povuku na jednog roditelja ili na nesto izmedju; nije cudno sto brat moze biti crn kao u filmu.
Na to sam mislio.
 
Iskreno slabo.
Od filmova bih eventualno preporučio animirane The Mitchells vs the Machines i Blame! od igranih filmova iz njihove produkcije ne mogu da se setim niti jednog vrednog preporuke.
Na polju serija je malo bolje stanje, ali malo...

EDIT2:
Kažu da je od njihove produkcije The Trial of the Chicago 7 https://www.imdb.com/title/tt1070874/ dobar film, ali ja ga nisam gledao...
Je li taj Netflix samo precenjeno djubre jer sam stekao takav utisak jos od starta pa do dan danas nisam pogledao ni minut njihovog kontenta. Jos mi ne ide u glavu zasto bi neko placao pretplatu za isti...

Cuh za taj Chikago 7 a cuh isto tako da je prehajpovano djubre kao i sve ostalo iz njihove produkcije pa cu tako ostati dosledan svom karakteru :)

Ove crtace mozda pogledam sa bratanicom ako budemo manjkali opcija!
 
Posle dosta procitanih komentara zanima me jedno a to je da li Netflix ima jedan vrhunski film da je uradio da neko moze da preporuci? Ako nema vrhunski onda bih prihvatio i dosta dobar ako postoji ;)

Inace pogledah

"Tout Le Monde Debout" https://www.imdb.com/title/tt6838702/

Trazio neki film da pogledam sa zenom i kako me nista nije zainteresovalo ugasih PC i uhvatih maltene pocetak ovog filma na TV. Super romkom za pogledati u paru. Prati direktora sportske kompanije koji nakon smrti majke upoznaje sisatu komsinicu koju bi zeleo da povali. Nakon posete njenim roditeljima prica krece u zanimljivom pravcu!
Ovaj je dosta dobar:
 
Big Ass Spider! - ocekivao teski tresh i ispade fino b produkcija zezanje. Za opustanje dusu dalo...
 
Posle dosta procitanih komentara zanima me jedno a to je da li Netflix ima jedan vrhunski film da je uradio da neko moze da preporuci? Ako nema vrhunski onda bih prihvatio i dosta dobar ako postoji ;)

Inace pogledah

"Tout Le Monde Debout" https://www.imdb.com/title/tt6838702/

Trazio neki film da pogledam sa zenom i kako me nista nije zainteresovalo ugasih PC i uhvatih maltene pocetak ovog filma na TV. Super romkom za pogledati u paru. Prati direktora sportske kompanije koji nakon smrti majke upoznaje sisatu komsinicu koju bi zeleo da povali. Nakon posete njenim roditeljima prica krece u zanimljivom pravcu!
1922, jedna od boljih Stephen King ekranizacija
 
Poz svima, trazih neki nas dobar forum za filmofile i jedino normalno nadjoh ovo.
Ima neko neki dobar predlog za tzv. gaslight filmove ili sa twist endingom, tipa Gone Girl, The Others, ovi od Oriola Uola ili ko voli starije. Les Diaboliques, Soylent Green, My Name is Julia Ross, The Woman in the Window itd.? :)
 
Hvala :) Nisam gledao, slabije poznajem azijsku kinematografiju, svakako je tu medju prvima. Saljite jos ko ima.
Takodje kome trebaju preporuke ili da se seti necega, tu sam da pomognem, imam prilicno solidnu kolekciju. Od ovih gore mi se bas svideo ovaj od Oriola Paula, njega sam najskorije i gledao (ovo sto sam mispellovao, naravno ne mogu editovati - The Body, ko voli tako nesto).
I molio bih admine ako mogu da promene nick u Giggsy. Hvala unapred. Sta cete kucam u polumraku :)
Inace preporuke sam posle Googlea dobio i od jednog momka sa drugog foruma, otud me i ovde
 
"Stari" (Old), sinoc gledao u bioskopu i molim vas poslusajte me nemojte da trosite vreme. Pre mesec dana kad sam gledao trejler izgledao je zanimljivo, zapravo je bas plitko uradjen i losa gluma. A ovi u cineplexu pojacali toliko da je svaki vrisak neprijatan
 
once upon a time in hollywood vrhunski samo scena sa Bruce Lee-m vredi gledanja 10/10
 
Scena sa Brus Lijem je karikirana i predstavljane totalno pogrešno. Brus Li i Džudo Džin su imali okršaj, ali Brus nikada nije bio toliko nadmen, kao što je prikazano u fimu. Posle tog okršaja su se sprijateljili i Brus je počeo da vežba grepling, jer je uvideo da je taj segment izuzetno važan u borbama.
 
Scena sa Brus Lijem je karikirana i predstavljane totalno pogrešno. Brus Li i Džudo Džin su imali okršaj, ali Brus nikada nije bio toliko nadmen, kao što je prikazano u fimu. Posle tog okršaja su se sprijateljili i Brus je počeo da vežba grepling, jer je uvideo da je taj segment izuzetno važan u borbama.
U tome i jeste poenta sve je over the top....gledao sam tarantina u The Joe Rogan Experience 3 sata intervju pisao je scenario 8 godina i neke stvari su namerno pogresne,kao sto covek rece bajka. Imas intervju na Spotify-ju
 
Poslednja izmena:
Iskocio u bibliotekama Jungle Cruise...
Deluje kao neki spoj Pirata i Mumije, ali ne treba imati prevelika ocekivanja...
Cak sta vise mislio sam da je u pitanju neki Dzonsonov film od pre neku godinu koji je prosao ispod radara izmedju 2 Dzumandzi filma.
 
Posle dosta procitanih komentara zanima me jedno a to je da li Netflix ima jedan vrhunski film da je uradio da neko moze da preporuci? Ako nema vrhunski onda bih prihvatio i dosta dobar ako postoji ;)

Inace pogledah

"Tout Le Monde Debout" https://www.imdb.com/title/tt6838702/

Trazio neki film da pogledam sa zenom i kako me nista nije zainteresovalo ugasih PC i uhvatih maltene pocetak ovog filma na TV. Super romkom za pogledati u paru. Prati direktora sportske kompanije koji nakon smrti majke upoznaje sisatu komsinicu koju bi zeleo da povali. Nakon posete njenim roditeljima prica krece u zanimljivom pravcu!
I kako su ga preveli?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno