Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I od mene preporuka za The Foreigner.
 
Odgledao juče polovinu filma "Doctor Sleep".
Nisam mogao do kraja jer traje 3h a prvom polovinom filma baš i nisam oduševljen.
Svakako ću ga dovršiti danas ili ovih dana
 

Simpatican film, nisam romatnicnu komediju gledao pa ni ne mogu da se setim. Kako su Dujardina ovako smanjili a da izgleda prirodno neverovatno. Sjajan kao i uvek glimčina.


Ekipa na papiru sjajna, Vilis bolje da se nije pojavljivao, ocajan je. Donorfio izuva, jeziv je... malo podseca na podgojenu verziju av i bas ima tu smirenu psiho facu. Film ko film ok sa dozom americke patetike i mikion vec vidjenih stvari. Medjutim za brainless flick je sjajan.
 
Tomorrow war - nivo funkcija mozga spustio da odrzava samo osnovne zivotne funkcije i super film!
 
jok inace radis algebru dok gledas film 😂, salim se naravno... to su filmovi za petak vece posle radne nedelje totalno iskljucen
 
Naravno da ne radim algebru ali pricica ima logicke kratere a ne rupe...
 
WALL-E, ako animirani filmovi dolaze u obzir. Pre neku sedmicu naletio na njega, pa rekoh konačno da vidim o čemu se tu radi.
Sasvim dobar filmić, deluje pomalo proročki. Svakako bolje nego ove superherojske gluposti sa Pinka ovih dana.
Nego, vidim neke komentare vezane za The Tomorrow War, ladno sam pomislio da je to u stvari Edge of Tomorrow. :confused:
 
Pre par meseci sam prvi put odgledao film "The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford" i od tada sam skoro pa opsednut ovim filmom. Veceras sam ga odgledao ponovo. Od kada sam gledao "Mulholland Drive" pre dvadesetak godina nijedan film nije ostavio ovakav utisak na mene. Preporucio sam ga nekolicini prijatelja ali uglavnom im se nije svideo (kazu da im je spor i dosadan), tako da ce biti da mi je film jednostavno kliknuo. Meni je ovo medju deset najboljih filmova koje sam ikad gledao, s tendencijom da krci put ka vrhu kako vreme bude prolazilo.
 
WALL-E, ako animirani filmovi dolaze u obzir. Pre neku sedmicu naletio na njega, pa rekoh konačno da vidim o čemu se tu radi.
Sasvim dobar filmić, deluje pomalo proročki. Svakako bolje nego ove superherojske gluposti sa Pinka ovih dana.
Nego, vidim neke komentare vezane za The Tomorrow War, ladno sam pomislio da je to u stvari Edge of Tomorrow. :confused:
Ja nikad nisam odgledao WALL-E... :sneaky:
Ali pošto u poslednje vreme uglavnom izbacuju treš filmove, nije isključeno da i on dođe na red.

Inače, meni lično je Edge of Tomorrow >>>>>> The Tomorrow War, iako ni Edge nije neki sjajan uradak...
 
Ja nikad nisam odgledao WALL-E... :sneaky:
Ali pošto u poslednje vreme uglavnom izbacuju treš filmove, nije isključeno da i on dođe na red.

Inače, meni lično je Edge of Tomorrow >>>>>> The Tomorrow War, iako ni Edge nije neki sjajan uradak...
Ok je WALL-E, svakako bolji od ovoga sto se danas nudi.
Ne pamtim da sam odgledao skoro neki dobar animiran film zapadne produkcije tj da nije anime. ( Soul je simpatican ali nije na nivou starih ostvarenja)

To je zato sto je EoT adaptacija mange "All you need is kill " ;)
Cini mi se da sam ti pokazivao primerak iz licne biblioteke kao simpatican sci-fi ( uz Planetes i Vinland Sagu koju je radio isti mangaka)
Ujedno preporucio i Blame! (i Gantz)
 
^^^ja Jesse Jamesa nikada nisam gledao jer mi je delovao jako sporo ali ako je ostavio takav utisak moracu da ga pogledam.

tommorow war i ja sam tripovao da je edge of tommorow

walle je strava, a od skorijib je najbolji Mičelovi protiv Mašina... iz Disney kujne nije loš Luka... ali kad se setim Ratatulja sve im je novo b. ulja
 
Menjam sinoc kanale i naletih na F6. U tom trenutku ide recenica < Ne mozes da okrenes ledja porodici (familiji) cak i kada oni to urade>.
Here we go again :ROFLMAO: . Pomislih na trenutak da moze ovo da se ubaci kao jos jedna bozja zapovest, ko ima problema sa familijom:LOL:. Slatko se nasmejah.

Ocena 6/10.
 
Sto se animiranih filmova tice, Wall-E i Up su meni pri samom vrhu... ali dodajte i tu Inside Out, taj mi je isto bio super. :)
 
Munich 2005,početak ok ali nakon pola sata film postaje dosadan i previše naporan.Nisam uspeo da odgledam do kraja,predugačak je.Ne sviđa mi se.
 
Vampirka u avionu solidna. 100 godina snimaju ovakve filmove i i dalje svezih ideja.
 
Vampirka u avionu solidna. 100 godina snimaju ovakve filmove i i dalje svezih ideja.
E to me podseti. Gledao sam pre par nedelja Dracula Untold i ne znam, deluje mi kao da su izlizali teme o vampirima do kraja.
Možda bacim pogled na taj tvoj, ali sve mi se čini da je od Lugošija sve nekako krenulo nizbrdo. Možda bih izdvojio i Oldmana i Leptiricu, da ispadnem patriota :).
 
E to me podseti. Gledao sam pre par nedelja Dracula Untold i ne znam, deluje mi kao da su izlizali teme o vampirima do kraja.
Možda bacim pogled na taj tvoj, ali sve mi se čini da je od Lugošija sve nekako krenulo nizbrdo. Možda bih izdvojio i Oldmana i Leptiricu, da ispadnem patriota :).
Ma ima dobrih indi filmova.


 
Ok je WALL-E, svakako bolji od ovoga sto se danas nudi.
Ne pamtim da sam odgledao skoro neki dobar animiran film zapadne produkcije tj da nije anime. ( Soul je simpatican ali nije na nivou starih ostvarenja)

To je zato sto je EoT adaptacija mange "All you need is kill " ;)
Cini mi se da sam ti pokazivao primerak iz licne biblioteke kao simpatican sci-fi ( uz Planetes i Vinland Sagu koju je radio isti mangaka)
Ujedno preporucio i Blame! (i Gantz)
od novijih recimo Coco meni nije bio los https://www.imdb.com/title/tt2380307/
 
Black widow - puno stronk wiminz koje se enormno trude da sakriju kako su osetljive i krhke pa imamo puno scena lomim kosti - dusu isplakah...
Podrzavam zene u svemu ali ovaj hiper feminizam pocinje zesce da smara...
Pricao sa drugaricom, inace srebrna na evropskom u Taekwondo i spomenem sta sam gledao, kaze i ja sam sa zavrsnim komentarom: kako bih ih ja sve oprala... 😀
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno