Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Way Back, sa Ben Affleck:
OK, gledljiv, naivan a ima sarma, ali je suvise opterecen nekim kao ozbiljnim side pricama, tako da se raspada pri kraju pokusavajuci da bude ozbiljan.
2+ od 5 za film. 4 od 5 za Bena.
 
Poslednja izmena:
Download sam Hadersfild predstavu kome treba 357 mb (360p)
 
L'immortale (2019) ... hmmmmmm :) Ajde kao fan serije da nategnem na ocenu 7.

Gledajte pa sami prosudite koliko je i da li je toplo-hladno nalik Gomori. Kao velikom fanu Gomore, film je onako na prvu dobar i nista vise. Sve vodi negde, a bas nesto i nigde. :D
Ciro kao mali, dobar deo filma. Ali nekako nisu uspeli po meni da najbolje uklope scene. Gluma bas nesto i ne lici na seriju, pogotovo Rusi su mi neubedljivi totalno.

Rusi i Letonci bezveze prica skroz.
Isto bi dao sedmicu, ali realno svaki fan Gomore treba da pogleda.
 
Poceo sam da gledam Joker-a i prekinuo nakon 1h vremena.
Dajte neku preporuku za neki opusten film da se pogleda dok traje ova situacija sa virusom i izolacijom.
Samo da nije neki tezak film kao Joker. Nije bitno koji je zanr jer nekad i horor zna da bude lagan. [emoji16]
 
Francuski Sta smo bogu zgresili.

To onako na prvyu mada ima dosta boljih filmova ali ovaj je bas opustena komedija.
 
Guglao sam i veliki broj sam pogledao pa rekoh da vidim neku preporuku na forumu da ne gledam nesto bzv.
Aj pogledacu jos pa cu nesto da proberem.

Recimo onaj sa sahranom sam gledao neki dan i ekstra je film. Mislim da je "Death at a Funeral".

@emaremare Hvala pogledacu taj.
Sad vidim glumi smrda Mudic. [emoji16]
 
Poslednja izmena:
Upgrade je ovde neko preporučio i visoko je ocenjen. Ne znam šta bih rekao osim preskočiti.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
Jel sad treba da banujem da se konačno shvati da nema komentarisanja tudjih komentara?
 
Ne znam sto vam je Gentlemen toliko los, po meni odlican. Trener vrhunska gluma. Sta se sve snima poslednjih godina, ovo je jos i dobro ispalo.

7.5/10
 
Bloodshot jedva prolazan...umalo nisam zaspao koliko mi je bio zanimljiv. 4/10

Gentleman ugasio posle 30 minuta... ni svi ti dobri glumci nisu uspeli da mi zadrže pažnju. Bez ocene

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019) standardni dezavu a i boring zaista, waste
 
Bloodshot (2029) - pre 5+ godina bio bi potreban znatno veći budžet za ovakav CGI. a sam film je krš. producentske kuće kao da ne znaju da superherojski filmovi počinju da smaraju nego su rešili da ekranizuju likove iz trećih tabora (malo su DC i Marvel)
 
Novi Ratovi zvezda razočarenje, teško tu više može da se pohvata priča, kakvu su papazjaniju napravili.
Pomenuti Atonement merkam, verovatno će doći na red dok traje izolacija.
Neko je već pomenuo i The Thing, stalno zaboravljam da ga skinem, a baš me intrigira.

Ad Astra i Bombshell odgledao, oba su za preporuku. Najnovija holivudska produkcija, svaki na svoj način opravdava uloženo vreme.
Ad Astra donosi futurističke principe i zakone putovanja kroz Sunčev sistem, zanimljiva fantastika u svakom slučaju.
U Bombshellu gledamo na koji način funkcionišu obračuni na vrhu američkih medijskih korporacija. Šarliz Teron izmenjena do neprepoznatljivosti.
 
Richard Jewell - dobar. Nema tu mesta za neka specijalna desavanja i film kao takav dobro odradjen. Preporuka.
 
S obzirom na danasnju krizu morala u kojoj bi neki pustili pomor starih ljudi samo a bi mladjima bilo nesto malo bolje, preporucujem jedan veoma poucan japanski film...


The Ballad of Narayama (1983) (orginal: Narayama bushikô )

https://www.imdb.com/title/tt0084390/
 
Ima i onaj kad su od starih radili kolačiće....neka B produkcija,nem pojma kako se zvao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno