Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste da tu ima dosta interesantnih stvari ali mi ceo film besmislen kao i njihov dolazak, dzabe kreceili.
Iako smo dobili dar da vrtimo-vidimo buducnost/vreme i dalje ostajemo isti. Ona je opet izabrala da ima dete koje ce umreti i muza koji ce je ostaviti.
ps. BR nije rimejk vec nastavak ako ste na njega mislili.

njena zrtva da bi ujedinila covecanstvo i omogucila da covecanstvo pomogne njihovoj rasi za 300 godina
 
Meni je Arrival jaka osmica, zamalo 9/10. Izuzetno dobar film. Contact nema smisla ni porediti - on je van svake kategorije, evergrin kojem se stalno vraćam s vremena na vreme.
Jedva čekam da vidim neki sledeći Vilnevov film
 
^meni bio na hdd jedno 3-4 god na kraju ga ni odgledao nisam, pa ga obrisao :(
 
Pročitao sam opis, nema terorije da gledam :) Dete, razdvajanje, neko ti uzima nešto ovo ono nema šanse :)
 
Arrival

Postoji solidna ideja, tu negde, ispod dosade, 45 kilograma klishea i likova do kojih mi nije stalo.

Prakticno 98% filma je oni ulaze i izlaze iz broda i flash-forward scene sa njenom cerkom, morao sam na silu da se trudim da skapiram sta su hteli da kazu umesto da sam iskreno zainteresovan i da mi je stalo.
Neki random vojnici koji su pokusali da raznesu svemirski brod od kilometar, sa 2kg C4? Zasto ta i*iotska scena? Od cega je umro onaj drugi vanzemaljac, i zasto? Vec 100 puta vidjena klise prica kako su Rusi i Kinezi laki na obaracu lol, kao daj bre da ih raznesemo odma'. O najvaznijim odlukama za covecanstvo ikad odlucuju neki generali reklo bi se na svoju ruku? Nema nijednog baje iz vlade tamo u satorima, samo jedan iz CIA? Sta ce u Sudanu? Dobro nisu sleteli u Mauricijus..

Ne znam, izgleda da je vecini ljudi sad dovoljno da postoji neki 'mind-blowing' twist na kraju filma da bi ga proglasili remek delom (jos ako misle da su oni jedini skapirali o cemu se radi).
Sad se vise cene sporedne stvari koje ne cine jedan film dobrim filmom, sad samo daj random zvukova, muzike, glupih kadrova i montaze, sporoce, samo da sto vise smoris i zbunis gledaoca, i naravno neki mega glup 'twist' (mislim generalno, ne za ovaj film) ili 'otkrovenje' na kraju, i narod ce misliti da je gledao bozanstvo licno..
 
Poslednja izmena:
Arrival,
95% sporih dosadnih scena + pretenciozni kraj koji je pokusao da bude veci od samog filma, ali je na kraju ispao totalni fail.
 
+100000 za oba posta iznad o Arrival.
Ja sam bio u fazonu gledam i gledam i gledam i oni samo ulaze i izlaze, ulaze, izlaze i pomerim slucajno misa i vidim kraj filma za pola sata a nista se nije desilo! Rekoh morace neki ozbiljan kraj da ima, cim su do kraja smarali, dobio sam samo prosečan twist.
 
Arrival

Postoji solidna ideja, tu negde, ispod dosade, 45 kilograma klishea i likova do kojih mi nije stalo.

Prakticno 98% filma je oni ulaze i izlaze iz broda i flash-forward scene sa njenom cerkom, morao sam na silu da se trudim da skapiram sta su hteli da kazu umesto da sam iskreno zainteresovan i da mi je stalo.
Neki random vojnici koji su pokusali da raznesu svemirski brod od kilometar, sa 2kg C4? Zasto ta i*iotska scena? Od cega je umro onaj drugi vanzemaljac, i zasto? Vec 100 puta vidjena klise prica kako su Rusi i Kinezi laki na obaracu lol, kao daj bre da ih raznesemo odma'. O najvaznijim odlukama za covecanstvo ikad odlucuju neki generali reklo bi se na svoju ruku? Nema nijednog baje iz vlade tamo u satorima, samo jedan iz CIA? Sta ce u Sudanu? Dobro nisu sleteli u Mauricijus..

Ne znam, izgleda da je vecini ljudi sad dovoljno da postoji neki 'mind-blowing' twist na kraju filma da bi ga proglasili remek delom (jos ako misle da su oni jedini skapirali o cemu se radi).
Sad se vise cene sporedne stvari koje ne cine jedan film dobrim filmom, sad samo daj random zvukova, muzike, glupih kadrova i montaze, sporoce, samo da sto vise smoris i zbunis gledaoca, i naravno neki mega glup 'twist' (mislim generalno, ne za ovaj film) ili 'otkrovenje' na kraju, i narod ce misliti da je gledao bozanstvo licno..



jaooo nisam jedini HVALA !!!!
neko ko nije gledao mindblow film listu njemu je WOW film
 
Za Arrival od mene 6/10. Počeo je dobro, a onda se jednostavno izgubio... Kako vreme prolazi, Ejmi Adams mi je sve antipatičnija, ne znam zašto. Ima iritantnu facu :d. A i u filmu muž joj, samo sam čekao da izvadi luk i sašije nekog strelama, kakvog naduvenka glumi :D

Sa druge strane, La La Land vredi bar za 7,5/10. Lepa ljubavna drama, ali ni blizu klasičnog holivudskog spektakla i hajpa koji izaziva, barem napolju. Kraj je odličan.
 
Poslednja izmena:
Evo ponovo mene sa pitanjima :D
Treba mi preporuka nekih dobrih filmova da budu žanr-misterija?
 
Cekam da se skine Blu Ray remux trilogije Gospodar prstenova,pa da konacno odgledam.Ni sam ne znam kako do sad to nisam odgledao.Inace da pitam,kakav je The Road iz 2009.?

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Hvala na predlozima @petarbgd i @N3n0. Stavio sam već na listu preuzimanja El secreto de sus ojos , ostali će sačekati par dana.
 
A street cat named bob

Ugasio na nekih 25 minuta, neko je napisao dobar review ovde ne mogu sad da nadjem ko, i obecavalo je na imdb-u al mi je bas lose, glavni glumac ocajno glumi, kao neki kadrovi iz mackinog ugla non stop, bas mi jeftino i iritantno sve deluje.. mozda bi bilo bolje da gotivim macke al sam mislio da macka nije 'glavna uloga'.. :S:
 
Fantastic beasts and where to find them

Prequel filmovima o Hariju Poteru. Film lepo izgleda, cak i nije lose odglumljen, ali je plitak i predvidiv. Razocaranje, ocekivao sam bar da me zabavi, a ono nista. Ocena izmedju 5 i 6, ko ga ne gleda, nista ne propusta.
 
Passengers od mene 8/10, naravno prepun američkih klišea ali mi je legao.

Sad videh da na IMDB dosadni i bez poente Arrival ima veću ocenu od Contact,
ne verujem kako je to moguće :zgran: .
 
Recovery
Ko voli malo bolesne filmove-neka pogleda.

Sent from my Meizu MX5 using Tapatalk
 
Odgledao Matrix trilogiju po ko zna koji put... 10/10
The dark Knight 9/10
Joker razbio ulogu i izvukao ceo film. Kada se samo setim one smejurije od Jokera u Suicide Squad.
Da je Ledger živ ko zna jos kakve bi uloge izvukao.
Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Od Matriksa priznajem samo prvi deo :)

Arrival - 6/10. Više mi vuče na dramu.

Dvadtsat vosem panfilovtsev - 8/10 jer sam ljubitelj ratne tematike. Ima nekih nelogičnosti.

Greater - 7/10. Snimljeno po istinitim dešavanjima.

Hacksaw Ridge - 8/10.
 
To kao da si napisao "CGI razbija" :)
Kakav je kao film?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno