Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ez1AlPJX0AE8InF


Kakav blam od filma. :rolleyes:
Не, Mortal Kombat: Annihilation је блам, што и сама оцена говори. Овај је чак нешто боље оцењен и од дела из 1995. Е сад свако ће наћи неку ману спрам својих личних очекивања. Тематика је таква да може серија да се снима али овде је битна и брза лова од самог приказивања филма. Неки дан читам иако није баш одушевио већи део публике, задовољни су износом почетне зараде коју је филм генерисао у овом периоду колико се приказује.
 
Nisam ga dagle ali mi Mikara ima pogresan kostim, zasto je to tako, sta se stidi ?
 
Jel gledao neko Mortal Kombat? 😁
Au ljudu kako je meni ovo loše. Mislio sam da neki ovde preteruju, ali ovo je lošije i od očekivano lošeg. Par dobrih scena, malo brutalnisti i zanimljivog Kano-vog lika, sve ostalo je tuga. Ako bude nastavka, a sigurno hoće, ja nemam neko verovanje da će biti bolje na popravnom.
 
Čika Kure, od tebe se nisam nadao. Zar ti smajli na kraju rečenice ništa ne govori 😀
 
Mogli su nekog "mesnatijeg" Liu Kanga, a ne onu Kosku.
Kung Lao kao Svarceneger za njega. :D

Ne znam sta vi ocekujete od filma koji je radjen po "igrici" koja je cist fajt i preuvelicavanje.

9fa2.gif
Pa šta znam, ja sam očekivao uglavnom fajt i preuveličavanje, a nisam dobio ni jedno ni drugo, barem ne kvalitativno ni kvantitativno. :)
Meni je originalna verzija u onoj klasi "toliko loše da je dobro", tj po svim nekim filmskim merilima ono je bio loš film ali je bio zabavan.
Ova nova, sem par Kano momenata je uglavnom toliki smor da je srećan onaj koji je zaspao na vreme, tj u prvih 10 min filma.
 
Meni je MK top, krece pocetak b+ produkcija glumacka postavka vecina anonimusi onaj osecaj americki nindza iz 90 i neke se javlja i krece voznjica... ja zadovoljan nadam se nekolicini nastavaka.... nego ne pratim story mode ko je ovaj glavni lik? izguglacu svakako

nekako mi se svidja sto je tresh a ipak ima Mk duh
Kolega, malo smo matoriji od toga, Američki nindža je iz sredine osamdesetih :D
 
^
Ovo je ona B produkcija tabacina iz 80tih i 90tih samo sto je budzet sada mnogo veci ali opet ispada losije, uz to i nemaju neke B-tier zvezde koje dodatno daju smeka...
JCVD i Jackie Chan filmovi i sada lagano mogu da se odgledaju (vecina ima kultni status), ovo ne znam bas da li bih ikad zeleo ponovo da odgledam.

Fascinantno je koliko se filmova tacno stancuje za odredjenu demografiju u poslednjih 10ak godina...
Sve manje je dobrih glumaca (i rezisera) zbog kojih se filmovi gledaju i gde se "zna unapred" da ce film biti dobar.
 
Pogledah konačno MK. Loše je ispalo. Iako je tabačina scene borbe su neuverljive. Kao da udarci nemaju "težinu". Da ne idem sad u detalje.
Sve u svemu dobro je zaradio tako da ćemo najvervatnije dobiti još nastavka na isti kalup. 🤮
 
1619618044129.png

Initial release: July 13, 1995 (Israel)
Director: Paul W. S. Anderson
Film series: Mortal Kombat
Budget: 20 million USD
Box office: 122.1 million USD

vs

1619618115934.png

Meni su OK i prvi i drugi. :D

Biće ovde nastavaka u nedogled, samo kad su "probili led" i napravili zaradu s ovim prvim (novim filmom iz 2021. u nizu).

Vidite da tek idu po Johnny-a. :)
 
^pa to je valjda odličan 🤔😀

BTW, jel to izgleda snimljen Mortal Kombat 😳🤔🙄
 

Onako, simpa film, očekivao sam više akcije i sl
 

Ne znam dal sam skoro gledao dosadniji film od ovog,neverovatno precenjen film,gl.glumica antipaticna.Ajde da je kritika drustva pa i nekako da razumem,ali ovo prese.....ne mogu da podnesem! Da mogu dao bih mu jedinicu a samo zbog instrumentala na odjavi spice 2/10.
 
Погледах по нечијој препоруци "Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge", 6/10. Изгледало је углавном као да гледам месара у Идеји како транжира месо и ништа више од тога. Некако средњошколски, умало не заспах.
 
The dry 2020

ne znam otkud onih 100% na rottenu al od mene 6/10
Moš se gleda al moš se i preskoči
 
Cudi me da niko nije prokomentarisao, a vec neko vreme je tu.....


Dobar film.....
Pogledao sam ga ja jos ranije, al' zaboravih da ga prokomentarisem.
Jeste svakako zanimljiv film. Iako pise da je po istinitom (i neverovatnom dogadjaju koji je mogao da preokrene istoriju), ali mozda malo previse uradjen u fazonu da prikazuje Amere i Britance kao plemenitu stranu koja se zalaze za mir u odnosu na zle Sovjete koji zamalo da isprovociraju katastrofu. Ali ok film za gledanje definitivno.
 
Poslednja izmena:

Odgledao sinoc i bolji je nego sto ocena sugerise.

Ocekivao sam tresinu od produkcije i rezije ali je ispao ok, neki delovi su delovali cak i visokobudzetno.
Mozda je razvucen vise nego sto bi trebalo, jer je u nekim trenucima delovao kao da je kraj ali se ipak nastavio.
Film je inace smesten u Tom Clancy Jack Ryan univerzumu i postavlja bazu za Rainbow Six nastavak.

Nije na nivou NF-ovog Extractiona (sa Thorom), ali je za svoj zanr gledljivo. 6/10
 
Jesi li siguran?
Mislim da nije moguce sem ako nije neki prequel ili spinoff...
 

Sjajno od pocetka do kraja. Ovo nije nikakav triler/horor, vec totalna komedija/parodija na :bogati zlostavljaju raju krezavu: tip filmova, tipa Hostel. Ali je veoma originalan i satirican, dijalozi, gluma i samo ponasanje likova su urnebesni, i vidi se da su namerno tako radili. A makljaza na kraju preti da skine s trona Nada VS Frank u They Live.
Haha super:). Zanimljivo osvezenje, fino se nasmejah. Zasluzuje i vecu ocenu na imdb.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno