Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikada ne gledam trejlere niti opise pre gledanja filmova,i tako decenijama.. samo preporuke odavde...
Posle Father (2020) mi je trebalo nekih 10-15min da lezim u tami totalno sheban... auh kakav film!
Gospodin Entoni objasnio...a tema nikad teza, cisto da se covek zapita..

legalizujte eutanaziju!
 
sto kume to je samo produzeni bad trip ne treba covek skembati zbog toga 😁

elem odgledah Nobody sa Odenkirkom tj. Saulom iako na prvu deluje kao klasican John Wick film ima tu nesto sto ga cini boljim... nista spektakularno ali zanimljivo videti Saula u drugom svetlu
 
Evo da preporučim dva odlična danska filma (drugi je do duše u koprodukciji). U prvom, glumi sjajni Mads Mikelsen, a drugi je rađen prema istinitoj priči. Otprilike da se slažem sa visokim ocenama koje imaju na imdb.
Iskreno,. očekivao sam mnogo više, a dobio sam ništa posebno. Verovatno je po režiseru ovo trebalo biti neka danska verzija britanskih krimo - crnohumornih filmova, ali dobio sam dansku verziju Južnog vetra, gde obe muče iste boljke... 5/10
 
1001 movies you must see before you die

 
Kako to mislis u zavrsnici?
Pa i sam pocetak filma, sredina a i pred kraj, nagovestava da ce da bude fun flick...
FIlm je jako zabavan, 4/5 ananasa od mene! :)
Slažem se da je zabava na mestu ali su na kraju baš "odvrnuli slavinu". Svakako preporuka od mene za film.
 
:unsure: šta prvo da gledam?

1618960150419.png
 
u vezi te liste, samo ću reći da se ne slažem. neki naslovi su dokumentarci, a neki su tu samo zbog režisera (Džon Ford, Hičkok) a neki fale (npr., nisam našao https://en.wikipedia.org/wiki/The_Lost_Honour_of_Katharina_Blum_(film))
najviše ima američkih
Diskutovali smo pre neko vreme o imdb top 250 listi, par ljudi ju je kritikovalo, pa rekoh, ovo je malo ozbiljnija lista. Iako sam ja pre 10-ak godina uspeo 90% filmova sa imdb top 250 liste da odgledam, smatram da je lista vredna postojanja.
 
Cudi me da bas toliko ne valja a ovoliko jaka ocena na imdb. Jos 75 000 njih glasalo. Neko od vas gresi. :)
 
Ne greši niko. Svako ostavlja recenziju na osnovu utiska koji je film ostavio na njega. Ovo je moje mišljenje.
 
Ne znam, meni je taj film odlican...
Sve zavisi sta ocekujes od takvog filma...

nobody onda bolje da ne gledas :)
 
Nobody je skroz druga priča, ciljani preterizam i kao takav fina zabava od filma (sa sve onim ludim finalom).
Boss Level takođe, sa jasnom aluzijom na igricu.
Ovde to nije slučaj. Tu je problem.
 
Meni je takodje Promising odlican film,glavna glumica je ostavila najjaci utisak kako je glumila.Ocena sa Imdb je ovoga puta opravdana!
I care a lot,ako nije bilo takodje jos jedan dobar film za gledanje..
Cherry,ne preporucujem.Tema koja je vise puta do sada obradjena a nista posebno ne donosi nit cete nesto pametno videti,cak i preteruje u nekim stvarima pa izgleda kao oni jadni filmovi 80tih i 90ti
 
Kakav je mortal kombat? upravo ga skidam
 
Погледах нови "Mortal Kombat", 9/10.
Овде постоји нека прича од самог старта и делује много озбиљније, за разлику од филма из 1995. који приказује чисто "пеглање" између бораца, да тако кажем. Рекао бих да се добија нова перспектива о чувеном жутом и плавом борцу, али да не кварим доживљај најбоље погледати па просудити. Јер као што је горе неко написао, рецензија иде на основу утиска који је филм оставио на гледаоца.
 
Jel ima neko predstavu zasto se igra zove Kombat na Combat :) ?
 
Jel ima neko predstavu zasto se igra zove Kombat na Combat :) ?
Po nekoj priči imali su problem da lupe trejdmark na originalni naziv "Mortal Combat" i onda se neki lik setio da samo stave K umesto C i tako najjednostavnije reše stvar. :)

Inače odgledali večeras i žena i ja novi MK. Nismo imali velika očekivanja, ali smo prijatno iznenađeni filmom. :)
 
Погледах нови "Mortal Kombat", 9/10.
Овде постоји нека прича од самог старта и делује много озбиљније, за разлику од филма из 1995. који приказује чисто "пеглање" између бораца, да тако кажем. Рекао бих да се добија нова перспектива о чувеном жутом и плавом борцу, али да не кварим доживљај најбоље погледати па просудити. Јер као што је горе неко написао, рецензија иде на основу утиска који је филм оставио на гледаоца.
Ko je odigrao MK 11 Story Mode nema šta da mu pokvari doživljaj. Jedva čekam da ga pogledam ako je već tako, sin me tera da idemo u bioskop ali mi je frka zbog korone (pa ćemo sami to da odgledamo :D). Meni je Story Mode bio sasvim OK (valjda zato što sam OP u odnosu na protivnike :LOL: ).


The Story Mode of Mortal Kombat 11 contains 12 chapters, with the Aftermath expansion adding 5 extra chapters, for a total of 17 chapters, telling a story that takes place 2 years after the events of its predecessor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno