Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ponovo bez ikakvog informisanja o filmu (cak sam zaboravio i poster kako izgleda) pustim ovaj


i po prvi put dozivim da se na osnovu pocetnih minuta u filmu spremim za jedan zanr,a film ode u skroz drugu stranu :) Meni je bio zanimljiv bas zbog tog prelaza,ne bih mu dao neku preveliku ocenu,ali bih pojacao ocenu sa IMDBa,bar na 6.5 :) I ne znam kome bih ga uopste preporucio,jer ako kazem da je to "PIIIIIB za siromasne",onda cete znati sta vas ceka,pa vam nece biti zanimljivo. Ovako,ko uziva u recimo Netfliksovim naslovima,opusteno moze i ovaj da pogleda,svidece mu se 😇
 
Odgledah i ova dva filma od M. Night Shyamalana.


I pre mi je bio skroz solidan film, ostao isti utisak 7/10


Ovo je vec katastrofa, ne bih ni da ocenjujem.
 
Blackberry je spoj losih glumaca i jos losijeg telefona.
2008. mi je Kutija prezentovao prvi iPhone uzivo, prva stvar sto sam reagovao je da nema klika, da nemam osecaj da sam nesto ukucao...
Oh, kako nisam bio u pravu....
Bilo je davno, nadam se da se ni Kutija istog ne seca (nadam se),... ali Kutija mi tada nije pricao o Iphone, nego o marketingu, i sve sto je rekao je bio u pravu...
Ostalo je history.
 
Poslednja izmena:

Redneck verzija Ocean's twelve, ali u pozitivnom smislu.
Baš isti tip priče, isti pristup ideji, likovima, skoro ista vrsta suptilnog humora kao u Ocean's twelve ali opet dopadljivo na svoj način a da ne deluje kao lagijat.
Odlična postava, Danijel Krejg mi je posebno otkačen u svom liku ovde.
 
Gomila mentalno zaostalih ubica jure ludog Švarcija a ne znaju kako uopšte izgleda. Trebalo je da pogledaju poster.
Ocena na IMDb je ispod 5 ali u komentarima vidim da brojni daju 10. Ili troluju ili su spržili pamet opijatima.
Ovakav osmeh sam i ja imao svo vreme gledanja.
 
Odgledah Džona Vika 4. Zabavan film. :D Generalno prezirem akcione filmove, ali ovo je toliko tupavo da je praktično parodija i zato je dobro.


Muzika iz vesterna kod dvoboja, višestruko kotrljanje niz stepenice, 6-7 udaraca automobila kod trijumfalne kapije, fascinantno spore scene borbe... Fantastično! :D Scena snimana odozgo u crkvi je sjajna, nadam se da je neko okačio celu na Tjub.

Asocira me na onu japansku kopiju GTA po bojama, pokretima i sveukupnom over-the-top utisku. :D Beše Sleeping Dogs, tako nešto.
 
I jedno i drugo je Kameron. I jedno drugo stavio u 2 sto bi danas rekli strong female character.
Sigurni je trazila da nastavak bude bez oruzja i da umre na kraju. Srecom, uspeo je da je ubedi za 2 da snimi normalno, 3 je dobila po svom ukusu, pa je zato i bio los.
P.S.
U oba slucaja je najbolje zadrzati se na prva dva dela.
 
Ok, nisam istrazio za prvi deo, naletelo mi je na jutjubu da je za nastavke bio Kameron i ovo za pistolje sto je trazila Sigurni.
P.S.
U oba slucaja sam vise gledao nastavke. Skoro sam odgledao T1, dobar je, ali produkcijski mi se cini da ga je pregazilo vreme, mada mu je muzika i dalje odlicna.
 
Meni je alien 1 hororcina samo takva, dok je A2 klasicni Kamerun... akcija samo takva.
Kad smo kod Kameruna, nisam guglao ali cenim da vise uzme para od shit T nastavaka nego od svih grossova (da, sa sve avatarima) zajedno!
Characters based on, written by... fransize koje su trrebale da umru odavno, se cede kao kora od limuna, i cedice se.
Soka (limunade) nema, ali evo Vam gorka kora pa je sisajte... u tom fazonu nesto.
 
Cameron je valjda rezirao samo prva dva Terminatora, dan danas kada se oni pogledaju drže pažnju, imaju temu i priču, pogođen izbor glumaca, muzike i ostalo. Tesko da neko danas smisli nešto novo i da iskoci kao tada T, ovim današnjim stručnjacima u nedostatku ideja, ostaje samo praviti remasterizovane verzije ovih kultnih filmova, kao sto se radi u gejming industriji.
 
Odgledao Air sinoc.
5/10.
Ok je film, lepo snimljen, lepo glume glumci, ali je film o patici.
Bezveze mi je sto ima smek kao sindlerova lista, ocekivao bi covek da su sledom tih dogadjaja doneli mir u svetu, a film je o...patici....jbt....
 
Blackberry je spoj losih glumaca i jos losijeg telefona.
2008. mi je Kutija prezentovao prvi iPhone uzivo, prva stvar sto sam reagovao je da nema klika, da nemam osecaj da sam nesto ukucao...
Oh, kako nisam bio u pravu....
Bilo je davno, nadam se da se ni Kutija istog ne seca (nadam se),... ali Kutija mi tada nije pricao o Iphone, nego o marketingu, i sve sto je rekao je bio u pravu...
Ostalo je history.

Odgledao i ja sinoć, srednje loš film koji nema bog zna šta da ponudi. Blackbarry je bio prvi telefon koji je marketovan kao statusni simbol, posle je došao Apple koji je znao da igra tu marketinšku igru mnogo bolje i RIM pored njih nije imao šanse. Film zamišlja da je tastatura to što je napravilo razliku, što nema veze sa životom. Razliku je napravilo koliko dobro umeš da manipulišeš egoistu da puzi za privilegiju da poseduje tvoj telefon.
 
Одгледах синоћ у биоскопу

Spider-Man: Across the Spider-Verse 8.5/10

Мало је рећи да ме је филм одушевио, колико је само труда уложенмо у ово, како је лепо написано, прелепо за око, ухо... Ма фантастично. КОначно нешто у шта је уложен труд да то све изгледа смислено и буде занимљиво. Уживао сам скоро 2 и по сата. Препорука, и то ако можете да погледате у биоскопу!
 
Ništa nezaboravno ali sasvim solidnih 97 minuta.
 
Još malo...
Dizel gledao Jokaru u L.A.-u kako dere LeBrooma i boraniju pa možda angažuje njega i braću za poslednji deo.:cool:
Za očekivati je da upotrebi numeru "We are family" od Sister Sledge. #family4life
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno