Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na ovo mislim. Prva slika je Ostin a druga je Elvis. Obe slike su napravljene iz filma a pogledajte posle snimak sto je okacen post iznad sa YT na 2:08. Zadnja slika je iz filma na 2 sata i 26 min gde su koristili izgleda bas upravo taj arhivski snimak.
 

Prilozi

  • Screenshot (6).png
    Screenshot (6).png
    1.3 MB · Pregleda: 142
  • Screenshot (8).png
    Screenshot (8).png
    1.3 MB · Pregleda: 197
Svaki put natrčim pred kraj, prvi put sam ga jutros odgledao celog. Zaboravi se čovek da je Dep nekad imao i normalne uloge. Paćino i Madsen očekivano dobri. En Heč takođe dosta dobra, prava lepotica, šteta što izgubi život danas.
Sasvim dobar film, jedina zamerka je scena testerisanja, moglo je i bez toga.
 
Дневна смена (Day Shift) - још једно класично нетфликс смеће. Погледаш и после пола сата заборавиш и шта си погледао. Оцена 5/10. И то је доста.
 
Haha još snoop dog duvani i pominje west side, west coast gangsta shit. Film je baš netflix smeće ali dobro odradjen, akcione scene su baš dobre. Juri bojka cepa vampire sa njegovim the most complete fighter in the world. Nisu oni čuli za leptiricu inače ne bi sve kataklizme pogadjale new york i L.angeles
 
The Killer 2022 sto neko napisa Korejski John Wick, Tarantino.
Fino odradjeno, meni se svidelo, ko voli John Wick filmove mislim da ce da mu se svideti sigurno, dosta bolje nego neki filmovi koji imaju stotinu puta vece budzete nego ovaj.
 
Everything Everywhere All at Once


Pokušao sam da odgledao al ne ide, izdržao sam 20 minuta. Jednostavno mi je previše konfuzan, milijardu scena, kadrova, menjanja izgovora sa kineskog na engleski, prenatrpano, haotično za moj ukus.
 
Odgledao i ja ovaj holandski horor Moloch iz 2022.
Nije loš, za razliku od mnogih današnjih filmova ima početak, razradu i kraj.
Priča je malo nedorečena i dosta toga mora da se nasluti.
Evo kako sam ja to shvatio:
Nosioci kletve su Helenine naslednice, a ne Feikine. Feika ih je proklela uz Molokovu pomoć tako da se svakih 30 godina jedna iz loze Heleninih naslednica ubije (ili je ubiju) pred ćerkom te na taj način prenosi kletvu sa majke na ćerku.
Ono što mi nije jasno:
  • kako to da se za sve te generacije uvek rodi žensko dete u Heleninoj lozi,
  • pošto je kletva ciklučna i ponavlja se u relativno kretkim vremenskim intervalima spram životnog veka (30 godina), nije mi jasno kako Helenini potomci nemaju veća saznanja i iskustva u vezi sa kletvom jer praktično tri generacije prisustvuju tom činu bar tri puta u životu (baba, majka i ćerka), već u filmu znaju za taj događaj samo jedan ciklus unazad (prababa, baba, majka i unuka),
  • koju svrhu ima otkopavanje grobova Heleninih ukletih potomkinja, kako random lik zna gde je grob i zašto ga Feike ubija, a ne ubija npr. istraživače koji sistematski kopaju te grobove. Uostalom ko je uopšte zakopao te ž e ne, zašto im grobno mesto nije obeleženo?

Sve u svemu 7/10 od mene
 
Walk the line
Joaquin ima sposobnost i talenat za različite uloge pa je i ovu odradio dobro. Malo razvučeno na 2 sata moglo je to i dosta kraće.
 
Pogledao "Nope"..

Mislim da je tu bilo daleko vise materijala da se ubaci u film a takodje izbaci koješta..

Na trenutke interesantno, pa neubedljivo, nepovezano i tako u krug..

Ne bi preporučio, osim ako hoćete cisto da ubijete vreme bez velikih očekivanja.
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo. Po lokacijama snimanja, ispada da je beogradski C4 zalutao na set. Ili u Francuskoj ili u Oklahomi. :)
Pogledajte prilog 352539
Ali fali grb RS na registraciji. Ovo je ipak neki FR grad u pitanju. Imaju isti format kao i mi (tj.mi kao oni), ali bez grba posle oznake grada.
Vidi se po formatu ovih tablica,da je ipak FR tablica u pitanju. (Plus imaju plavo polje na kraju tablice)IMG_20220815_195222.jpg
 
Poslednja izmena:
Prey 2022 njah predator loseg skila :) mozda je to i prvi koji je dosao na zemlju. Trebalo bi ubaciti i njihovu stranu price a ne samo Zemlju.

Pistolj koji je ostao kod Naru je isti onaj koji Deni Glover dobija? Po tome ce biti nastavak... neki od narednih Predatora je rokno Naru.
 
@Nes*
Bio je planiran Predator 3 gde bi objasnili odkud pistolj (https://avp.fandom.com/wiki/Predator:_1718), medjutim P2 je pukao na blagajnama pa se odustalo.
Sada su promenili i pokusavaju da nastave to, tako da je predator iz dvojke imao kontakt sa indijancima, ali najverovatnije rokali su zajedno dodjose, bele prljave muskarce i onda im je Naru darovala pistolj, dok su duvali gandzu i lepak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno