Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bukvalno nista nije spojlovano. Svih 10ep ne znas sta gledas.
 
@ nikornla

Pa pazi, mogao je da ispriča i drugu polovinu tako da, sve u svemu, ne možeš biti nezadovoljan...

Najbolje je da ovo uzmeš kao intro u radnju, tj upoznavanje za likovima...
 
Elem sta je sa Vavilon Berlinom jel odgledao neko pslednju sezonu?
Ja sam odgledao prvih 7 epizoda ove najnovije sezone. Meni je prilično dosadnjikavo za gledanje (ali i većina prošle sezone se za mene uklapala u takav opis), nema teorije da odgledam 2 epizode za redom.
I baš sam komentarisao to plesanje:

Nova sezona Babylon Berlin još veći smor i prazan hod od prethodne.
Ajd najbolje da pola sezone budu scene đuskanja u klubu.

Gledam po epizodu svakih nekoliko dana, ono čisto da doguram nekako do kraja sezone. Obično kad ogledam sve što ide jedna-dve epizode nedeljno i ostanu mi samo Babylon Berlin ili ova francuska "The Bureau" (koja takođe je trebalo da se završi sa season 3, a pošto nije season 4 i season 5 su extremno bez ičega pametnog da kažu i pokažu) koju trenutno gledam je takođe razvučena i nezamljiva onda gledam malo jednu malo drugu... kad mi dosadi ne-engleski (ili kad jedem pa više buljim u tanjir nego što gledam seriju; pa mora engleski da makar slušam :D ) pokušavam da uđem u raspoloženje za gledanje nove sezone The Crown (što mi ponovo teško ide kao i kad su prošli put promenili komplet set glumaca :D , sad mi je bonus i tematika tj period koji ova sezona obrađuje meh).
 
Isti utisak za Krunu, evo guram petu ep, klizi ko mače niz oluk a što se adaptacije na nove glumce tiče brzo se navikne.
Mislim da nije na nivou prethodnih sezona, ladovina bila tih devedeseth godina, bar do smrti Dajane.
 
Poceo Fringe jer ga imaju na HBO Max.. Kakav flashback u devedesete i X-Files :)
 
Одустах од Фринџа. После 17-е епизоде треће сезоне.
А прве две сезоне су баш биле интересантне, у овој трећој су се погубили. Даље немам живаца да гледам, поготову што сам од 12./13. епизоде више гледао у телефон, радио друге ствари него што сам гледао серију.
 
Одустах од Фринџа. После 17-е епизоде треће сезоне.
А прве две сезоне су баш биле интересантне, у овој трећој су се погубили. Даље немам живаца да гледам, поготову што сам од 12./13. епизоде више гледао у телефон, радио друге ствари него што сам гледао серију.
Dobro si i izdržao... Ja sam Krindž (namerno tako) batali posle treće epizode... Doduše ti si i Supernatural izgurao, ja nisam mogao ni prvu sezonu... Jednostavno ima toliko toga da se gleda da odustajem odmah čim posumnjam da je nešto njesra (nekad pogrešim, većinom ne)...
 
Fringe sam uspela pogledati kompletnu 😂 ali pre deset godina, nekako mi se cini da je tad bila uvremenjena, tad se gledao i Supernatural i Smallville :LOL: ali sada mi se cini da je puno posla... 100 epizoda o_O
 
Ja sam prvi put komplet pogledao Fringe pre par meseci, nisam se pokajao. Kao neko ko je voleo X files fino mi je legla. MOTW epizode su generalno lošije od x filesa i njegovih epizoda ali ove "glavne" epizode su mi dobre. Mislim da bi Fringe bio bolji sa manje epizoda po sezoni a kvalitetnijih (12+13 epizoda umesto 20+).
 
Dobro si i izdržao... Ja sam Krindž (namerno tako) batali posle treće epizode... Doduše ti si i Supernatural izgurao, ja nisam mogao ni prvu sezonu... Jednostavno ima toliko toga da se gleda da odustajem odmah čim posumnjam da je nešto njesra (nekad pogrešim, većinom ne)...
Ма какав црни supernatural- њега сам обуставио после тамо неке сезоне, `бем ли га које 😁 . И они су отегли причу до унедоглед. Мислим да је следећа од које одустајем црна листа. Locke & Key - исто отишла у Q.
Одох да гледам Његова мрачна ткања и Краља Тулзе.
 
Dobro si i izdržao... Ja sam Krindž (namerno tako) batali posle treće epizode... Doduše ti si i Supernatural izgurao, ja nisam mogao ni prvu sezonu... Jednostavno ima toliko toga da se gleda da odustajem odmah čim posumnjam da je nešto njesra (nekad pogrešim, većinom ne)...
Daj brate taj kvalitet, da batalim i ja Krindz? :)
Generalno volim taj zanr, i vidim da je ovo serija za decu, ali nekako mi se cini kao interesantno gubljenje vremena po ovoj zimi... U spisku imam The peripherial za ne da Boze.
 
Мислим да је следећа од које одустајем црна листа.
Auuuu, još nisi batalio to đubre. Zato što se nadaš i dalje da će uskoro da se završi? 🤣🤣
All se ne varam od 6. ili 7. sezone su krenule priče kako će navodno biti još samo jedna sezona da završe priču. A eto ih na 10. sezoni...
 
Ja je konačno batalio u sred season 7. I to sam gledao onaj fazon jednu epizodu gledam iz 3-4 dela i više blejim po telefonu nego što gledam gledam.
Mislim da mi je jedno 2-3 sezone u nazad bila u kategoriji "gledam dok jedem ili radim nešto na kompu", kao i Supernatural i Castle.
 

Ova mala što glumi princezu Leiu me oduševila.
Pokidala ulogu što se kaže :ROFLMAO:

Ostatak serije onako, ima dobrih scena ali u celini gledano nisam nešto oduševljen.
 
ova francuska "The Bureau" (koja takođe je trebalo da se završi sa season 3, a pošto nije season 4 i season 5 su extremno bez ičega pametnog da kažu i pokažu) koju trenutno gledam je takođe razvučena i nezamljiva
Razvučena jeste ali ipak je season 5 solidno bolja od season 4. Izvlači je druga polovina sezone.
 
Pogledao sam naš Državni službenik S03, nisam razumio 14% onoga šta pričaju, ali dobro, to sam očekivao i prije nego što sam počeo gledati :)
 
Краљ Тулзе - занимљива прва епизода. Пар добрих фазона. Интересантно је како би се сви ми понашали да смо 25 година провели ван "цивилизацијских достигнућа" па да се појавимо у садашњости.
 
Ugasio Fringe.
 
Краљ Тулзе - занимљива прва епизода. Пар добрих фазона. Интересантно је како би се сви ми понашали да смо 25 година провели ван "цивилизацијских достигнућа" па да се појавимо у садашњости.
Onda odgledati-
IMDb: : Sprung
https://www.imdb.com/title/tt14544190/
 
Sve što je instant tooooliko hype-ovano i toliko se gura i iskače iz frižidera i na Youtube obrade soundtrack kod mene ide u fioku "ni slučajno ne gledati bar 2 godine"... iako sam kao tinejdžer kao i svaki drugi mali metalac obožavao Tim Burton-a kao režisera.
 
Da da tesko je ostati dosledan ali od kad gledam samo(pa sad) zavrsene serije ne nerviram se. Naravno imam serija koje sam zapoceo pa ih i dalje gledam koje su aktuelne i retko koja ne racocara posle 4 sezone. A ima i onih koje prosto moram da odgledam kao npr TLOU, Pedro je tu a njega mogu da gledam kako bleji u tacku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno