Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prikljucujem se pozitivnim kritkama kada je House of the Dragon. Samo se nadam da nece zavrsiti kao GoT.
 
Osećam se jako čudno posle gledanja prve epizode House of the Dragon.
Kao kad te riba koju si voleo ko boga šutne ko najgoreg psa i onda posle 2 godine se pomirite pa nit smrdi nit miriše 😃
 
Ne vidim osnova za tolikom histerijom iz prostog razloga što je ovo tek prva epizoda i što se tek uvode likovi i razrađuje priča.
Nebrojeno serija je počelo dobro, pa se posle nekoliko epizoda raspalo iz raznoraznih razloga.
Stoji da je sve ispolirano i upeglano tehnički, ali manje nismo ni očekivali. Naravno, male su šanse da ovo bude neki epic fail, ali meni
ni GoT nije bio nešto zanimljiv kako su sezone odmicale, a iščitao sam sve i generalno mi je zanimljiv taj Martinov svet. Recimo, bio bih presrećan kada bi se kuća zmaja završila Robertovom pobunom, da ne spojlujem sad, ali tu ima ogromnog potencijala, a pojavili bi se i poznati likovi i cela bi se priča sklopila.
 
Jel čitao neko u skorije vreme Svet Leda i Vatre? Ja jesam pre nekih 5-6 god i malkice sam zaboravio istorijat Targova, ko jeste dobro će mu doći. Ali svakako stoji činjenica da nikad neće moći da se operu od katastrofalnog kraja glavne serije, to se nikad ne može popraviti. Istovremeno i imam želje za gledanjem i gadi mi se pomisao na novi GoT
 
Jel čitao neko u skorije vreme Svet Leda i Vatre? Ja jesam pre nekih 5-6 god i malkice sam zaboravio istorijat Targova, ko jeste dobro će mu doći. Ali svakako stoji činjenica da nikad neće moći da se operu od katastrofalnog kraja glavne serije, to se nikad ne može popraviti. Istovremeno i imam želje za gledanjem i gadi mi se pomisao na novi GoT
House of dragon je radjena po vatra I krv knjizi,tamo je opisana cela istorija Targaryena
 
Završio sam sa gledanjem serije Better call Saul. Kao fan BB, ocena 9/10, ipak za nijansu slabija serija od BB-a. Kroz seriju najzanimljiviji lik je definitivno Lalo Salamanka i nekako mi je bilo trulo što sam znao ko će izaći kao pobednik iz duela sa Fringom, kao da su sami sebe spoilovali hronologijom serija. :D Svakako preporuka.
 
Poceo danas ovu seriju i uf.... Ne znam, tesko brate mili, odgledao 2 epizode i tesko ide... Jel ce to biti bar malo bolje kasnije?

Prva sezona je najslabija, pogotovo sa onim humorom (mada se u trecoj dosta epizoda nastavlja na price iz prve pa je samo zato znacajna).
Druga je vec znacajno bolja i zanimljivija, pogotovo epizode pri kraju.
Treca je najbolja, ali verovatno i poslednje sto cemo dobiti od serije. Steta je ne pogledati ovu sezonu.
Serija krece kao jeftina kopija Star Treka za glupim humorom, ali posle u drugoj i trecoj sezoni vec postaje prica sa sopstvenim identitetom.
 

Rađena po istinitom događaju iz 2015 godine.

Dosta jaka glumačka postava, Ben Stiller kao režiser.

Koliko ga nisam voleo kao glumca sada me oduševljava kao režiser.

Transormacija Patriše Arket za ulogu neverovatna 👀
Nisam verovao na šta se napravila.
 
Prva sezona je najslabija, pogotovo sa onim humorom (mada se u trecoj dosta epizoda nastavlja na price iz prve pa je samo zato znacajna).
Druga je vec znacajno bolja i zanimljivija, pogotovo epizode pri kraju.
Treca je najbolja, ali verovatno i poslednje sto cemo dobiti od serije. Steta je ne pogledati ovu sezonu.
Serija krece kao jeftina kopija Star Treka za glupim humorom, ali posle u drugoj i trecoj sezoni vec postaje prica sa sopstvenim identitetom.
Ovo i meni znači, i meni je kod prvih epizoda bio isti utisak kao @NemanjaDk93, pa sam tad odustao.
 
The Orville (2017) treca sezona:
Look what they did to my boy... Od SciFi komedije iz prve dve sezone do woke propagande u trecoj - odgledao pola sezone i batalio. Pravicu se da ova sezona i ne postoji.
Jedino sto su unapredili su SFX, imalo je dosta prelepih prizora - ali fabula i likovi su nula.
 
Neko je ovde preporucio Mayor of Kingstown. Stvarno dobra serija. Pridruzujem se preporukama. Jedino sto mi je bilo glupo

Pobuna zatvorenika u poslednje dve epizode. Maltene ispada da robijasi mogu bez problema da preuzmu zatvor, samo ako tako odluce. Jedan strazar seta sam u gomili zatvorenika. Strazarima treba pola sata da reaguju na uzbunu. Ulecu kao muve bez glave i ginu. Niko da se seti da nabaca suzavac i posle da roka gumenim mecima. Da je ovako lako napraviti pobunu, mislim da bi u Americi imali barem jednom nedeljno ovakvu situaciju.
 
Pogledao konacno The Boys 3. sezonu i sasvim mi je ok, tj. taman nešto za razbibrigu 😎 Planirao sam u nekom trenutku da pogledam i Orville 3. sezonu, pa se nadam da nije baš toliko loša (prve dve su mi bile solidne, ništa epohalno al' sasvim pristojno).
 
Krenula treca sezona serije SEE...
 
Preporuka i hvala ko god je ovde predložio👍

Simon sjajan ko i uvek!
Trenutno na pola druge sezone Treme-a, neki su ovde isto gledali, neki nikad završili, al iskreno - meni ova serija tako dobro leži!
Čak bih rekao da mi je i draža od The Wire. Sličan vajb svakako, al možda baš fokus samo na likovima, vajbu, muzici i kulturi, jeste ono što mi više odgovara. Ima naravno i napetih situacija, pogotovo kad Pelecanos preuzme kormilo (kao što je to uvek radio u pretposlednjim epizodama svake sezone Žice), ali low stakes mi šljaka.
 
Konačno završio sa gledanjem serije Mr robot. Sećam se da me je prva sezona oduvala, bio sam oduševljen, druga je bila onako i unela neku dozu konfuzije, dok sam čekao treću ohladio sam se i tek skoro rešio da je nastavim. Serija iako se trudi, na momente je dosadnjikava. Komplikovana je i na čudan način prikazuje psihički problem pojedinca. Ipak kraj je nekako bio zanimljiv. Sveukupno 8/10.
 
Pogledao odličnu Dark Comedy / Dramu

Odličan casting, gluma, i extra napisano..


9/10, svaka preporuka.
 
Počeo da gledam drugu sezonu Picard-a, za sad mogu reći samo da 7of9 još uvijek dobro izgleda!
 
@2SaiNt4U 20-ogodišnja Jodie Comer, ih :D

Jodie-Comer-05.gif
 
Game of Thrones nova epizoda baš dobra.
Biće izgleda odlična serija, nije samo klanje rokanje, već drama i prljave igre na dvoru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno