Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mayor of Kingstown - opasna, opasna serija. Svaka preporuka.

Pravo osveženje u moru mediokritetskih i hiper naštancanih sranjaca....
 
Odgledah Blok 27 ocena 7,7/10 da ju je radila strana produkcija sa vecim budzetom vecina ljudi bi rekla wow bravo i slicno. Mesavina Darka i ST drzi paznju prica, klinci cak i ne glume toliko lose cak nista losije nego u poredjenu sa klincima iz ST u prvoj sezoni, a i pitanje je ko i sta od njih je pre toga radio u glumi. Nadam se da ce biti nastavak. Uporedjujuci sa drugim domacim serijama ova donosi neko osvezenje poput Jutro ce promeniti sve.
 
Gledam Sandman stigo sinoc do 6ep ima 10,mogu vam reci da sam prijatno iznenadjen,na trenutke je malo spora ali kad ubace u 5 stavrno postane zanimljivo
 
Odgledah Blok 27 ocena 7,7/10 da ju je radila strana produkcija sa vecim budzetom vecina ljudi bi rekla wow bravo i slicno. Mesavina Darka i ST drzi paznju prica, klinci cak i ne glume toliko lose cak nista losije nego u poredjenu sa klincima iz ST u prvoj sezoni, a i pitanje je ko i sta od njih je pre toga radio u glumi. Nadam se da ce biti nastavak. Uporedjujuci sa drugim domacim serijama ova donosi neko osvezenje poput Jutro ce promeniti sve.
Meni tek zadnje 2-3 epizode drzale paznju,do tada jedva izgurao
 
I pored svih tzv woke primesa koje prate sandmana, serija mi je imala ok vajb sve do 4 epizode, posle ovoga ce mi trebati truda da se ponovo nakanim da gledam. Razlozi u spojleru.
sama zamisao, koncepcija i realizacija pakla, "demoni" koji izgledaju kao sa noci vestica u kst-u, katastrofalnih dijaloga u celoj epizodi, i najgoreg od svega portretisanja licifera i odabir glumca za ulogu ikada.
 
Odgledah najzad Stranger Things 4 sezonu i mogu da kažem da je sezona najbolja u celoj seriji. Mogli su Vecnu ranije da uvedu.
Westworld 4 sezona na isti kalup kao prethodne sezone ali ajde finale je u ponedeljak pa da procenim konačan utisak.
 
@Sunshine4747
ST razbija jedna od boljih serija koje sam gledao

Jedva čekam nastavak, ali biće tek iduće godine kako su najavili
 
Black Bird - koliko je dobro napisan i odglumljen odnos Lerija i
Džimija, toliko je sve ostalo neubedljivo i tanko. Najviše me je razočarala gluma R. Liote, kome je
ovo bila poslednja uloga, stvarno je užasan bio, verovatno je ono stanje bilo blisko
realnom stanju u kojem se nalazio. Nije loša serijica, ima svetlih momenata, ali nisam ni oduševljen.
 
Da. Ray Liotta kao da je već tokom snimanja serije bio ozbiljno bolestan. Inače, Paul Walter Hauser koji je glumio Larija, sličnu ulogu je imao u filmu Richard Jewell. Očigledno da ga je to kandidovalo za ovu seriju.
 
I pored svih tzv woke primesa koje prate sandmana, serija mi je imala ok vajb sve do 4 epizode, posle ovoga ce mi trebati truda da se ponovo nakanim da gledam. Razlozi u spojleru.
sama zamisao, koncepcija i realizacija pakla, "demoni" koji izgledaju kao sa noci vestica u kst-u, katastrofalnih dijaloga u celoj epizodi, i najgoreg od svega portretisanja licifera i odabir glumca za ulogu ikada.
Odgovor na spoijler :)
Problem koji sam primetio je da skoro svi imaju misljenje da je Lucifer neki mracan lik,a zaborave njegovu proslost da je bio najlepsi/najmocniji andjeo i sad je samo prognan iz Raja. Odabir glumca/glumica nije losa,daleko od toga da je sjajan :)
 
svako da jeste bio takav, tj predstavljen tako, ali je izbor ove glumice totalno pogresan jer niti je lepa a ne odaje ni da je preterano mudra :D sam lucifer u stripu je totalno drugaciji od ovde prikazanog. Fanovi stripa su mi rekli da je tih, povucen misteriozan i na taj nacin jeziv, sto je opet promaseno u filmu a i ostaje mi enigma zasto se sam autor stripa, koji je ucestvovao u izradi serije, nije toga drzao kao ni bezbroj drugih elemenata.
 
svako da jeste bio takav, tj predstavljen tako, ali je izbor ove glumice totalno pogresan jer niti je lepa a ne odaje ni da je preterano mudra :D sam lucifer u stripu je totalno drugaciji od ovde prikazanog. Fanovi stripa su mi rekli da je tih, povucen misteriozan i na taj nacin jeziv, sto je opet promaseno u filmu a i ostaje mi enigma zasto se sam autor stripa, koji je ucestvovao u izradi serije, nije toga drzao kao ni bezbroj drugih elemenata.
Pa baš i nije, više je razmetljiv, impulsivan, samodopadan...Npr. Ispraznio je ceo pakao od svih njegovih "žitelja" jer mu je tako ćefnulo...
 
I pored svih tzv woke primesa koje prate sandmana, serija mi je imala ok vajb sve do 4 epizode, posle ovoga ce mi trebati truda da se ponovo nakanim da gledam. Razlozi u spojleru.
sama zamisao, koncepcija i realizacija pakla, "demoni" koji izgledaju kao sa noci vestica u kst-u, katastrofalnih dijaloga u celoj epizodi, i najgoreg od svega portretisanja licifera i odabir glumca za ulogu ikada.
Ја погледао прву епизоду, негде до 40 минута и у том моменту схватио да ова серија једноставно није вредна мог гледања. Ја очекивао скроз нешто друго, када оно све што су нас учили, када смо били мали, да је лоше.
 
WeWork....ne znam šta da napišem, osim da sam stigao do 4. epizode i digao sam ruke, jer mi je cela radnja serije odvratna, s obzirom da reprezentuje ono najgore na čemu današnji izvitopereni svet počiva.
Zanatski dobro skrojena, glumci sasvim solidni, ali mi se zbog tematike ne da da je završim...
 
Ubice Mog Oca 5 sezona.

Kao i prethodne, ništa posebno, doduše ajde da kažem da su počeli da povezuju neke nerazjašnjene stvari iz prethodnih sezona pa imaju tu plus.

Scenaristu treba posaditi na stolicu, upariti mu lampu i lice i pustiti na repeat da sluša reči tipa "spavkam", "volkam", "pendrekčić"
 
Killing Eve 4. (poslednja) sezona
ukratko: transfer blama

Blue Bloods 10. sezona
nisam je redovno gledao, samo neke epizode. uglavnom su dosadne, dobre su ove 8+ a najbolja je poslednja

Harley Quinn 2. sezona
sjajno
 
Gledam Sandman stigo sinoc do 6ep ima 10,mogu vam reci da sam prijatno iznenadjen,na trenutke je malo spora ali kad ubace u 5 stavrno postane zanimljivo
Ja danas stigoh do 6te, malo su me umorile cini mi se druga i treca ali sve ukupno je dobra a ocekivao sam da je truba.
Sve u svemu mozda se najzad odlucim da procitam sve stripove iz te DC edicije.
Ubice Mog Oca 5 sezona.

Kao i prethodne, ništa posebno, doduše ajde da kažem da su počeli da povezuju neke nerazjašnjene stvari iz prethodnih sezona pa imaju tu plus.

Scenaristu treba posaditi na stolicu, upariti mu lampu i lice i pustiti na repeat da sluša reči tipa "spavkam", "volkam", "pendrekčić"
Pazi kad ne mogu da verujem da covek vec pet sezona trazi ubice njegovog oca.
 
Vredi, mogla je bit spakovana u 2 sezone ali bez obzira na to ima dobru atmosferu.
 
Vrlo retko gledam serije zbog nedostatka vremena. Od mnoštva serija pikirao sam Dark, vredi li je odgledati?
Dark ne da vredi,nego je odlicna do bola. Serija im je ko golf 2 (ovo je vise kompliment ) :D
 
Mala dopuna vezana za sajt iznad. Koristi ga, ali pazljivo, jer imas izdeljena objasnjenja po svakoj epizodi. Znaci zavrsis epizodu, odes i pogledas sta ti nude od sadrzaja za tu epizodu u smislu ko je tu ko, sta i kome i eventualno neko dodatno pojasnjenje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno