Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znači,ove godine nisam uspeo pogledat neku krštenu seriju
sve su mi na ovaj kalup
amAMvY6_460s.jpg


Juče krenuo sa Station Eleven.....plitko

Pokušaću još sa Silo,ako ne onda najbolje abstinirati do Foundation i Invasion
Silo vredi pogledati....jes da se režiser ne razume u turbinu,al hej posle 4-5 serija,koje ne vrede,ili imaju slabe glumce ili scenografiju...ili oboje.Nećemo cjepidlačit
 
Poceo gledati originalnu Law & Order. Ne znam kako mi proleti 5 sezona. Na šestoj sam. Ove zamjene glavnih likova daje seriji svjezinu kako dmice da mi jos nije dosadila. Davno se gledalo kada je bila na TV-u ali i ako joj ima 30 godina, i dalje je top.

 
Koje je ovo svetogradje pa to je strasno, uzeo da pogledam i posle 10 min ugasio.
Slažem se, mada to je više stvar nostalgije nego kvaliteta. I originalna serija je realno bila krš ali kad si dete sve deluje magično i bolje nego što jeste. A i figurice su tada bile fora i realno razlog zašto je serija bila popularna.
Današnjim klincima će se verovatno sviđati ova netfliks adaptacija.
Ako tražiš nešto približno originalu probaj stari reboot iz 2002. godine.
 
Heroes (2006-2010) Volume IV (2. deo 3. sezone)
odgledao i ovo. priča je bolja, kao i pojedini efekti. sama realizacija radnje je lošija nego u prethodnom delu sezone. neki likovi su skrajnuti, poput Sureša (koji je u prethodnom delu serije bio neki vid dr Džekila i mister Hajda) a nekima je, u nedostatku ideja, dat veći prostor.
cela ova sezona se dosta oslanja na prvu, pri čemu se u potpunosti zanemaruju neki (bitni) detalji. takođe ima previše akcije i misterije a znatno manje priče

p.s. od onoga što sam gledao na TV-u onomad, upamtio sam samo Golf 1 kabriolet 😁
 
Zbog ove serije sam znao da zakasnih na faks :)

Ovo sam takodje uzivao da gledam

s vremna na vreme bacim pogled ponovo.
 
To ono .... sto Kevin Smit pravio, sto uopste nije o Hi-Menu, vec Tili i sto su ga generalno svi ispljuvali, cak mu je i ocena slaba?
Ima jos jedan Hi Men koji se pojavio u otprilike isto vreme, taj su hvalili, ali ne znam kako se zove.
 
Da li je bolja 12 Monkeys ili Snowpiercer?
 
To ono .... sto Kevin Smit pravio, sto uopste nije o Hi-Menu, vec Tili i sto su ga generalno svi ispljuvali, cak mu je i ocena slaba?
Ima jos jedan Hi Men koji se pojavio u otprilike isto vreme, taj su hvalili, ali ne znam kako se zove.
Jesu ga ispljuvali i jeste ocena slaba i jeste više o Tili nego o Himenu ali je ipak prilično dobar serijal, ja sam baš uživao. Ko voli, neka prvo pogleda pa donese sud.
 
Što se From tiče
ne mogu da vjerujem da su od svih čudovišta ubili jedinog koji je baaaaš bio kripi, sjajno su uboli onog nasmijanog lika za ulogu i on je iznio doktorski. Baš sam se iskreno smorio, sve scene sa njim su bile odlične kad se monsteri pojave :)
 
@psaras Gledao 3-4 epizode, stvarno nisam mogao dalje. Sve isto sto su uradili Ratovima zvezda, Indijani, Vilou... Plus prebildovana Tila stvarno nije po mom ukusu.
 
Nisam pratio da li je zvanično ali mi je onaj Next Epizode app na koji pratim sve serije/ filmove pustio obaveštenje da je otkazana .Do sada nikada nisu pogrešili . Sve u svemu mene ta serija više videti neće 😀
 
Nisam pratio da li je zvanično ali mi je onaj Next Epizode app na koji pratim sve serije/ filmove pustio obaveštenje da je otkazana .Do sada nikada nisu pogrešili . Sve u svemu mene ta serija više videti neće 😀
Ja imam dve aplikacije, na jednoj pise running, na drugoj ended. Svakako je jedna app tačna 😄
 
Slažem se, mada to je više stvar nostalgije nego kvaliteta. I originalna serija je realno bila krš ali kad si dete sve deluje magično i bolje nego što jeste. A i figurice su tada bile fora i realno razlog zašto je serija bila popularna.

Serija je i nastala isključivo da bi reklamirala figurice deci, tad je u SAD bio ukinut zakon koji je zabranjivao da se produciraju predstave kojima se komercijalno ciljaju deca i Mattel su bili prvi koji su to iskoristili, posle su sledili mnogi. Imaš Netflix dokumentarnu seriju Toys that made us, u jednoj epizodi pričaju o Mastersima.
 
Serija je i nastala isključivo da bi reklamirala figurice deci, tad je u SAD bio ukinut zakon koji je zabranjivao da se produciraju predstave kojima se komercijalno ciljaju deca i Mattel su bili prvi koji su to iskoristili, posle su sledili mnogi. Imaš Netflix dokumentarnu seriju Toys that made us, u jednoj epizodi pričaju o Mastersima.
Pa ok, nije sve bio marketing, bar je svaka epizoda na kraju imala lepu pouku vezanu za radnju epizode...
Nešto slično kao i stari Evoksi.

EDIT:
Ovo:
 
From s2e6, konacno neko desavanje i na kraju iscekivanje za sledecu ep
 
Florida man na Netflixu ima mi vibe onih filmova iz 90ih. Nije neki vrh, ali zabavna serija za gledanje u popodnevnim satima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno