Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
FB_IMG_1682786817802.jpg
još sutra (malopre mi se pojavila reklama)
 

sasa022 moze pomoć oko ovoga? Taj kupon što si poslao printscreen ja ne vidim. Kako dobiti taj kupon?​

 
vratimo se na temu. hvala na razumevanju
Da li je izvodljivo da Mod otvori novu temu svaki put kada se povede smislena rasprava, prebaci tih nekoliko postova, i umesto posta da se vratimo na temu, da se napise, otvorena je tema, Kozmetika - da li se moze koristiti nakon isteklog roka - Link
Nastavite raspravu tamo.

Vec imamo X Ana.rs tema i deluje da nasm svima to odgovara. Takodje, forum ce biti pregledniji i imati vise sadrzaja.

Ovakve rasprave ce se ponavljati iznova i iznova. Vidim novu logiku da se pusti par smislenih postova i prekine diskusija, sto je ok, ali mislim da je nova tema i detaljna rasprava bolja opcija, ako je izvodljivo.
 
Nisam znao da je postarina besplatna na eKupi, ocekivao sam oko 300-400 din na oba sajta. Ali PCpractic me je bas razocarao sa 890 din. postarinom !?!?!? ranije su bili korektni u vezi toga.
 
Napišite koju reč, a ne samo link. Kada se postavi samo link liči mi kao da prosledjujete fb reklamu i nemate pojma o tome što linkujete, da li je lažni ili pravi popust, a nije vas ni briga.
 
^^
Televizori su totalni krs ! 15 ih imamo na poslu, skroz jeftina plastika u roku 3 meseca, dva isla na reklamiranje... tv je cisto ono ako zelis da ti samo nesto galami po sobi...
Ali jednom recju; - koliko para toliko i muzike
:)
 
 
Taj Remington inace kosta 4990 kod vecine,a ne kao na Shopsteru 6990, pa mu dodje da su ga snizili 40%,a ustvari 20% na realnu cenu. Tako da nemojte se zaletati, proverite prvo malo.
 
PG 6021 sam u Lidlu uzeo za 2000 pre vise meseci, iskopah ga i u katalogu. Mozda bude opet neka slicna akcija.

lidl-katalog-17-03-2022-23-03-2022--808954-900-100000.jpg
 

Jel ima neko iskustva sa ovakvim uredjajima, vrede li cemu?

Ok je popust,nema ga ispod 4990.
 

Vidim da je u drugim radnjama skuplje. Deluje ok cena, ne znam kakav je kvalitet.
 

Cini mi se isti tj slicni televizor kao sto je na srpskom amazonu zvanom ananas bilo pocetkom godine, OK cena, 55WOS620D se meni super pokazao.

Verovatno je ok tv. Ali je cena prakticno svuda ta? Ja bas gledam drugi pomocni ali veci TV da uzmem i bas tako nesto oko 55" +- gledam.. Ali ne vidim da je ovde neki poseban popust :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno