Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Računam na zdrav razum. Još malo i postaje ugrožena kategorija.

Ispaštaš, jer nisi dobio artikl po pogrešno upisanoj ceni?!

Gore sam zaboravio da navedem i "povredu prava" kao loš argument. Pravo da kupiš artikl po pogrešno upisanoj ceni?! Ako se javi dovoljno ugroženih po ovoj osnovi, mogli bismo da organizujemo protestnu šetnju.

Ovde su u pitanju sitnice, ali da se u nekom oglasu automobil pojavi sa pogrešno upisanom cenom, bez jedne nule, sa 90% popusta, da li bi se osećao povređenim što ti nisu dozvolili da ga kupiš po toj ceni?

Trgovac po Zakonu o zaštiti potrošača mora da se pridržava istaknute cene.
 
Mora u prodavnici, kada je online kupovina mogu samo da kažu da nemaju na stanju više...
 
Odosmo previse u off, ali relevantno je za desk i tu situaciju sa otkazivanjem. Pre par godina, kad je sestra bila u USA, izleti na sajtu koji je prodavao originalni nakit greska, na pogresnom mestu je stajala decimala, umesto 132.4 usd, neki kratak period je stajalo 13.24, ona tad uhvati priliku i poruci. Mislite li da su je zvali da otkazu i objasne da je greska? Naravno da ne, sve uredno stiglo, a greska na sajtu ispravljena posle pola sata od porucivanja.
 
Trgovac po Zakonu o zaštiti potrošača mora da se pridržava istaknute cene.
Zakoni o zaštiti potrošača su se spontano ugradili u cene svih artikala za krajnje korisnike. Ali koga briga, važno je da smo zaštićeni.
 
Zakoni o zaštiti potrošača su se spontano ugradili u cene svih artikala za krajnje korisnike. Ali koga briga, važno je da smo zaštićeni.

Nije mi baš najjasnije šta hoćeš da kažeš. Da su cene svega skočile zbog tog zakona? Vrlo moguće, ali nisam to hteo da kažem.

Kupci imaju zakonsko pravo da zahtevaju da se kupoprodaja obavi po ceni koja je istaknuta i nije njihova krivica što je neko napravio grešku. Ni ja ne pravim problem kad mi kasirka kaže da koka kola nije 30 dinara, nego 70, ali bih mogao to da radim da hoću.
 
Poslednja izmena:
da se vratimo na temu. hvala na razumevanju
 
Da li ima neko gigatron kod sa popustom da mi posalje?
 
Da li je Desk nekome vratio onih 999din za porucen USB flash (256GB) ?
 
Vratili juce parice, sve ok :)
 
Odličan TV i dobra cena na popustu (49 990 din) u Mi Store. Ja sam ga platio 53 000 din pre par meseci isto tada na popustu.

 
Odličan TV i dobra cena na popustu (49 990 din) u Mi Store. Ja sam ga platio 53 000 din pre par meseci isto tada na popustu.

Na Ananasu isti tv je 500 din jeftiniji uz kod koji daje 10% (azima10).
 
odlican soundbar za 20000din.
 
Do skoro bio 13K, nije ga bilo online ali je mogao da se nađe u ponekoj radnji
 
Drugar prekjuče uzeo jedan za 13K. Bilo u ušću nakoliko i jedan ada molu za ze pare. Kaže neko vreme ta cena bila online i nedostupno za naručivanje, nazvao telefonom i rekli mu gde i koliko ih ima na stanju
 
Ima li neko promo kod za eplaneta.rs da ustupi?
 
Verovatno misli na onaj "samo tvoj kod" koji šalju isključivo preko vibera
 
Da, na taj mislim, ali ja ne koristim viber, pa molim ako je neko voljan da ustupi.
 
Ista je firma, ne znam da li su isti kodovi, ali postoje i za eplanetu i za planetu.

Ovo je trenutno sa eplaneta.rs
Screenshot 2023-01-28 at 17-46-21 NIKE Patike streetgato m - DC8466-146.png
 
Ako nekom treba Yettel promo kod - popust od 17% za kupovinu u Gigatronu (gratis, naravno), neka mi se javi na private.
 
Dodatak, promo kod nažalost ne može da se iskoristi za artikle koji su označeni sa ŠOK cena ili za TOP artikle.
 
Promo kod je poslat, hvala svima na interesovanju.
 
Zahvaljujem se članu @Zarkusi za promo kod od 40% za eplaneta.rs.
Inače, kod sam iskoristio na planetasport.rs, tako da su kodovi interchangeable :)
 
Meni se ucinilo da je Xiaomi Composition Scale 2 vaga u BCGroup za 2550 dobra kupovina,pa ako se jos neko slaze neka skokne tamo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno