Bu2
Slavan
- Učlanjen(a)
- 04.12.2004
- Poruke
- 102
- Poena
- 319
Dakle imam compaq armada V 300 , gdje bih mogao da ga popravim i dali se isplati, ispanuo mi je na cosak gdje se napaja preko adaptera i od tada ne radi ,nikakav signal ne daje , cak ni lampica od napajanja preko adaptera ne svijetli , ako neko ima neki savjet ili broj nekog servisa neka javi,pozdrav!