Šta je novo?

Pool switcher - traze se beta testeri

marco89

Cenjen
Učlanjen(a)
06.10.2010
Poruke
289
Poena
170
Napravih danas(tehnicki juce) pool switcher za cg miner, probajte i javite iskustva. Program skida podatke o profitablnosti s coinwarz.com sajta na jedan minut i switchuje na najprofitabilniji pool koji ste konfigurisali. Samo dodajte sve poolove na kojima zelite da kopate u cg miner skriptu i podesite poolmap.txt file koji dolazi uz program. Program koristi taj file da bi znao koji pool minuje koju valutu, primer fajla koji dolazi uz program recimo mapira litecoin na pool s indexom 2, tj. na treci pool u cgminer skripti posto indeksiranje krece od nule.

Menjanje poolova radi tako sto program nakon sto nadje novi naprofitabilniji coin prosledi conzoli cgminera komande P(ool managment), S(witch pool) i broj poola na koji se prelazi. Ukoliko imate vise cgminer prozora, svi ce dobiti iste komande jer ih je tesko razlikovati. Koristim Win32 API za pronalazenje cgminer prozora i proledjivanje komandi istima. Meni sve lepo radi na Windowsu 8 i cgmineru 3.3.0. Moguce je da program utice i na ostale(ne-cgminer) instance command prompt conzole, kod mene se to ne desava ali imajte u vidu da je moguce. Sam program je pisan u C#-u (.NET 4.0), mozda ga open sourceujem ako bude bilo potrebe.

Probajte i javite kako radi i vredi li razvijati dalje. Sugestije su dobrodosle.
 

Prilozi

  • CoinMiner_beta.zip
    5 KB · Pregleda: 24
Fin nacin da se ubaci keyloger :)

Just sayin' ...
 
Sta ce meni vase sifre, ja sam programer u Srbiji, placeniji sam od ministara i doktora :)
 
ma da... clan sa dugogodisnjim poverenjem foruma. Modovi, hajde jedan delete teme.
 
Hvala svima na ukazanom poverenju (punih 2 downloada trenutno) i na hvaljenju mojih namera i sposobnosti kodiranja (losih namera i sposobnosti kodiranja keyloggera nedetektibilnog za antiviruse). Cisto da bih vas razocarao, evo punog source koda s ostatkom projekta. Moracete sami da izbuildujete projekat iz jasnih razloga.

Ja inace nakon 24h koriscenja bacam program na sve svoje mashine.
 

Prilozi

  • CoinMiner.rar
    13.2 KB · Pregleda: 22
Da li moze skripta sama da prodaje valute na berzi u najboljem momentu ?
 
Ovaj program ne, dok postoje autotraderi koji rade tako nesto. Ne bas u najboljem momentu jer ti treba poznavanje buducnosti za tako nesto ali u dovoljno dobrom?
 
Nazad
Vrh Dno