Šta je novo?

Ponuda Hipernet paketa, promocije i korisnička podrška

Neko sa hipernet prekidom večeras od pre 10-15 minuta?
 
Znači cela Srbija, ja Beograd. Rekoše u cc da ne znaju do kada će trajati. Da nije ušla voda u kablove?
 
Ista situacija i kod mene. Beograd Voždovac
 
Komšinica dva sprata iznad mene u istoj zgradi ima i TV i net.😂

Kako je to moguće?
 
Dalo bi se zakljuciti da je prekid u Yettel noc-u, jer ONT ima signal ali pppoe nema vezu.
 
Gde moze da se vidi potrosnja (u minutima) fiksnog telefona? Napravio sam nalog, ali ne vidim nigde to stoji.

Kako se trose minuti, jel se prvo skida od 150 bez obzira da li se poziva druga mreza ili jetel, ili eventualno onako kako deluje da je sroceno na sajtu, tj. da je za jetel neograniceno, a tih 150 je za druge mreze(tj. tih 150 se ne trose prilikom pozivanja jetel brojeva, vec samo prilikom pozivanja drugih mreza)?
 
Da li je jos nekome posle ove havarije smanjen protok interneta?
Sad nesto skidam sa interneta pa mi bilo malo cudno sto mi download krece od 50Mb/s pa se spusta, mislio sam da su se zeznuli pa povecali, odem na sajt speedtest i tamo mi pokaze da imam 220Mb/s, a trebao bi imati 300Mb/s jer sam toliko imao pre havarije.
Provericu sutra ponovo pa cu im morati prijaviti.
 
Sad sam ponovo merio, sve je OK.
Moguce da u nekim odredjenim trenutciam oscilira i da nije uvek konstantna brzina.
 
Zdravo @Yettel Srbija, razmatram prelazak sa sbb kod vas. Bitna stavka mi je da NE koristite CGNAT. Da li mi mozete to potvrditi..
Hvala.
 
Koriste CGNAT. Ako nećeš CGNAT, imaš da dokupiš statičku ip.

edit: 480 dinara košta preko cene paketa.

edit2: evo ti i njihov zvaničan odgovor, ako to želiš pride...

Zdravo,

Naša dinamička IP adresa nije javna, već je na raspolaganju samo aktivacija javne statičke. Sve nase dinamičke IP adrese su NAT-ovane (CG NAT ili dupli NAT) i to se ne menja.

~Lazar
 
@Yettel Srbija Možete li mi reći u čemu je fora sa dostupnošću vaše infrastrukture. Mislio sam da koristite mts optičku infrastrukturu i da svugde gde ona postoji možete da pružite uslugu. Konkretno na dve lokacije koje me interesuju (firma i vikendica) postoji mts optika (provereno na njihovom sajtu) ali kada odem u vašu poslovnicu dobijem info da vaše usluge nisu dostupne
 
Zovete podršu, ili pišete na tw, i tražite da oni od mts-a otvore slot za vas, i to će mts uraditi u roku od 24 sata
Tako smo mi na trugoj lokaciji uradili, u Tošinom bunaru, posle došli momci iz Yettela za montažu
 
Zovete podršu, ili pišete na tw, i tražite da oni od mts-a otvore slot za vas, i to će mts uraditi u roku od 24 sata
Tako smo mi na trugoj lokaciji uradili, u Tošinom bunaru, posle došli momci iz Yettela za montažu
Ma već sam to uradio za firmu koja je u strogom centru Beograda. Rekli su javiće mi za 7 dana
A za vikendicu ću malo da sačekam, ističe mi ugovor sa lokalnim provajderom u maju
 
@Yettel Srbija Zdravo,
Da li preko Vašeg paketa radi HBOMax aplikacija?
Koji je rok za vraćanje opreme u koliko nisam zadovoljan i da li postoje neki troškovi vraćanja opreme za postojeće (stare) korisnike Yettel postpaid telefonije?
Pozdrav!
 
@Yettel Srbija Zdravo,
Da li preko Vašeg paketa radi HBOMax aplikacija?
Koji je rok za vraćanje opreme u koliko nisam zadovoljan i da li postoje neki troškovi vraćanja opreme za postojeće (stare) korisnike Yettel postpaid telefonije?
Pozdrav!
Da ogovorim na prvo pitanje: radi sigurno sa Total paketima u okviru kojih može da se aktivira bez naknade.

A sad i ja da pitam kolege forumaše: je li neko uspeo da instalira Netflix aplikaciju na Hipernet TV box? Nema je na Google Storeu, a kada se skine apk pa instalira sa fleške ne da mi mogućnost aktivacije, samo početni ekran se vidi (ne znam koja je verzija u apk u pitanju, mislim da je neka novija iz marta 2023).
 
Nije sertifikovan box za netlix, tako da ne može
 
Netflix ne instaliraš preko gplay već preko APKPure ili Aptoide ili nege druge aplikacije. A onda cimanje da ga pronadjes.
A posle toga bez miša i tastature skoro neupotrebljiv
 
I ovde da postavim nove cene
 

Prilozi

  • Screenshot_20230403_133021_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230403_133021_Samsung Internet.jpg
    103.6 KB · Pregleda: 32
Ovo su cini mi se zapravo stare cene, koje su bile do septembra otprilike...
 
Nazad
Vrh Dno