Šta je novo?

Ponuda Hipernet paketa, promocije i korisnička podrška

Da li je neko skorije sklapao ugovor za Hipernet/DUO i ukoliko jeste, koliko vam je bilo ponuđeno meseci po 1 dinar ?
Sklopio sam ugovor za hipernet M (nije duo doduse), potpisano na 27 meseci, 15 meseci po dinar. Dosli, zavrsili su mi sve u rekordnom roku. Preneo sam i broj iz A1 u Yettel, dobio sam takodje i ponudu da prvih 6 meseci placam po dinar ili da dobijem dodatnih 9000rsd na kupovinu novog uredjaja. Ugnjavio sam coveka sa svim mogucim i nemogucim pitanjima :D i zaista mi je izasao u susret. Zadovoljan sam. Ako jos nekome moze da bude od pomoci, svaka preporuka za Miroslava Yettel - 063650180. U moru uglavnom uzasne tehnicke podrske, ovaj momak zaista radi svoj posao kako treba :)
 
^^
Jos jedna preporuka za Miroslava,s tim da sam ja u fazi cekanja IDP koda.
Danas me zovu iz MTSa nude 24 meseca po pola pretplate na BOX4!!
Tako da sada stvarno ne znam sta da radim...da li prelaziti ili ne,pojma nemam :(
 
Sklopio sam ugovor za hipernet M (nije duo doduse), potpisano na 27 meseci, 15 meseci po dinar. Dosli, zavrsili su mi sve u rekordnom roku. Preneo sam i broj iz A1 u Yettel, dobio sam takodje i ponudu da prvih 6 meseci placam po dinar ili da dobijem dodatnih 9000rsd na kupovinu novog uredjaja. Ugnjavio sam coveka sa svim mogucim i nemogucim pitanjima :D i zaista mi je izasao u susret. Zadovoljan sam. Ako jos nekome moze da bude od pomoci, svaka preporuka za Miroslava Yettel - 063650180. U moru uglavnom uzasne tehnicke podrske, ovaj momak zaista radi svoj posao kako treba :)
Uzeo si 50% na tarifu i dobio ponudu da ne placas prvih 6 meseci ili si uzimao neki telefon?
 
^^
Jos jedna preporuka za Miroslava,s tim da sam ja u fazi cekanja IDP koda.
Danas me zovu iz MTSa nude 24 meseca po pola pretplate na BOX4!!
Tako da sada stvarno ne znam sta da radim...da li prelaziti ili ne,pojma nemam :(
Ja sam ostao na MTS sa istom takvom ponudom danas , a ti razmisli .
 
Mene iz mts zvali ja bio nesto zauzet reko mozete sutra da me okrenete i nikad me posle nisu zvali xD, mada iskreno ne verujem da bi mi dali bolju ponudu od yettela
 
Sklopio sam ugovor za hipernet M (nije duo doduse), potpisano na 27 meseci, 15 meseci po dinar. Dosli, zavrsili su mi sve u rekordnom roku. Preneo sam i broj iz A1 u Yettel, dobio sam takodje i ponudu da prvih 6 meseci placam po dinar ili da dobijem dodatnih 9000rsd na kupovinu novog uredjaja. Ugnjavio sam coveka sa svim mogucim i nemogucim pitanjima :D i zaista mi je izasao u susret. Zadovoljan sam. Ako jos nekome moze da bude od pomoci, svaka preporuka za Miroslava Yettel - 063650180. U moru uglavnom uzasne tehnicke podrske, ovaj momak zaista radi svoj posao kako treba :)
Ако сам добро разумео, Мирослав је агент који долази од врата до врата ?
 
^^
Jos jedna preporuka za Miroslava,s tim da sam ja u fazi cekanja IDP koda.
Danas me zovu iz MTSa nude 24 meseca po pola pretplate na BOX4!!
Tako da sada stvarno ne znam sta da radim...da li prelaziti ili ne,pojma nemam :(

da su to meni nudili ja bih ostao kod MTS a
 
^^
Ostao sam,danas sam zavrsio na 2 god.
Sinoc sam malo preleteo temu ovde na forumu hipernet televizije,vidim dosta muke tamo...

@vladat1
Nece ti to ponuditi dok ne podneses zahtev za IDP!!
 
Koliko si cekao od podnosenja zahteva za idp do poziva?
 
Iris ne radi nikako, EON rade svi kanali
 
Sklopio sam ugovor za hipernet M (nije duo doduse), potpisano na 27 meseci, 15 meseci po dinar. Dosli, zavrsili su mi sve u rekordnom roku. Preneo sam i broj iz A1 u Yettel, dobio sam takodje i ponudu da prvih 6 meseci placam po dinar ili da dobijem dodatnih 9000rsd na kupovinu novog uredjaja. Ugnjavio sam coveka sa svim mogucim i nemogucim pitanjima :D i zaista mi je izasao u susret. Zadovoljan sam. Ako jos nekome moze da bude od pomoci, svaka preporuka za Miroslava Yettel - 063650180. U moru uglavnom uzasne tehnicke podrske, ovaj momak zaista radi svoj posao kako treba :)
Svi su oni jako ljubazni dok ti ne potpišeš papir. Probaj da dobiješ Miroslava kada budeš naleteo na prvi problem pa se onda javi ;)
A sudeći po komentarima korisnika, nećeš dugo čekati na prvi problem 🤣🤣🤣
 
Koja je logika MTS-a da iznajme infrastrukturu i onda da se tuku oko korisnika sa onima kojima su iznajmili infrastrukturu?
 
Koja je logika MTS-a da iznajme infrastrukturu i onda da se tuku oko korisnika sa onima kojima su iznajmili infrastrukturu?
MTS uzima novac na ime pristupne infrastrukture što je generalno i najveći izdatak. Sam Internet je skoro pa džabe.

Dobro je dok se kolju
Za krajnjeg korisnika, ovaj period nikad bolji. SBB, MTS i Yettel se vrlo ozbiljno bore za korisnike i promocijama dovode cene na realan nivo koji bi te usluge trebale imati.
 
Koja je logika MTS-a da iznajme infrastrukturu i onda da se tuku oko korisnika sa onima kojima su iznajmili infrastrukturu?
Ima logike, uzimaju kintu s jedne strane, forma zakona je zadovoljena niko ne moze da se buni i(ma vise ftth igraca), i jos plus neki sitan dil izmedju drzave i privatnog preduzeca koje se dogovorilo da N1/Nova S nece nikad biti kod njih u mrezi, samim tim imaju jos vecu pokrivenost a N1/Nova S jos manju.
Ima punooooo politike najmanje ekonomije, a to sto neki "komentatori" ovde ne vide ili mrze mts misleci da ce ovi propasti ne, nece na zalost ili srecu kako kome, tako da nisu oni uplaseni za profit ni IČ, a tako ce biti sve dok budu u vlasnistu drzave, a biceeeeee decenijama jos.
Al, neki ce i dalje plakati🤣🤣🤣🍻🍻🍻
 
Ima logike, uzimaju kintu s jedne strane, forma zakona je zadovoljena niko ne moze da se buni i(ma vise ftth igraca), i jos plus neki sitan dil izmedju drzave i privatnog preduzeca koje se dogovorilo da N1/Nova S nece nikad biti kod njih u mrezi, samim tim imaju jos vecu pokrivenost a N1/Nova S jos manju.
Ima punooooo politike najmanje ekonomije, a to sto neki "komentatori" ovde ne vide ili mrze mts misleci da ce ovi propasti ne, nece na zalost ili srecu kako kome, tako da nisu oni uplaseni za profit ni IČ, a tako ce biti sve dok budu u vlasnistu drzave, a biceeeeee decenijama jos.
Al, neki ce i dalje plakati🤣🤣🤣🍻🍻🍻
Ajde jos malo brani mts, sve slikaj sto napises u njihovu korist i salji mts-u na email da sledeca obnova ugovora i saradnja izmedju vas bude jos bolja a ti kao verni korisnik i branitelj mts-a da dobijes sledeci put svih 24 meseca po 1 dinar da ti iskazu veliku zahvalnost sto branis njihovu cast i ugled kao 18-nje device pre udaje koju svi hoce da kresnu.

6000 je ok cifra za sve to box4 plavi, ja ga placam 4200 sa eracunom 4150 imam 500/160, Max HD, omorika 16, wifi extender za 1 din, i klasika 100 GB za deljenje i to je dobra cena, do juce sam box3 sa 200/80, omorika2(ekvivalent toj omorika 16 novoj tarifi), 20GB deljenog i fiksni placao 4800.
Sad naredne 2 godine 600 din manje+ TV sa svim kanalima HBO itd, brzina +300/80 ja sam top prosao.
Vest je od 15.09, ne od danas.
Mozda tada i nisu planirali pa su odjednom isplanirali pre 2 dana🤣🤣🤣

Doduse, ja sam dobio i smanjenje i jednu uslugu vise za manje para, ali je akcija nije standardna ponuda.
Auuuu totalno suprotno iskustvo sa preko 10 zadnjih god koriscenja mts interneta i tv a mobilni i mnogooo duze od 98 bese nebitno, prema meni su uvek ispadali top sa uslovima a sad sam i kao dugogodisnji korisnik koji izmiruje obaveze na vreme kako rece gospodjica verovatno po glasu, dobih box3 po ceni box4 plavog sto ce reci 4150 umesto 6000+ koliko bese cena plavog, da ne spominjem predhodne akcije prema meni kao korisniku.
Drugo, fixni ne moras da koristis po tome te samo vode kao korisnika, ti baci aparat i nemas fiksni, prosto.
Sistem je tako napravljen da po tome sve odredjuju a ti nisu uopste duzan/a da aparat koristis i nije neophodno zbog tehnologije, vec njihovog sistema.
Kapiram ja da mnogi imaju opravdane kritike prema Mtsu, obicno ljudi koji su ranine imali problem sa daljinom parice pa nisu ili ni danas ne mogu da imaju ni jednu desetinu onoga sto imam ja ili sto sam pre 5+ godina imao kad sam imao vDSL2 a pre toga stabilan i u to vreme brz aDSL recimo poceo sam sa bese 256kbps ili cak 64 zaboravih sta je bilo na samim pocecima komercijalne usluge Mtsa jer da kazem "sedim" na centrali tj udaljena mi je paricama 100m a fizicki 20m od moje zgrade plus sad sto imam 500 Mbps/160 i to sve na istom mestu kao i pre 12 god ili kad su vec krenuli sa uslugom ka krajnjim korisnicima, ali nas je malo, vecina kapiram da ima problem kao ti ili gori i sa razlogom "kukate" na Mts zato sto nema svugde istu infrastrukturu nazalost i zato ne moze svugde da pruzi jednaku uslugu pod jednakim okolnostima svima.
Tako da kapiram te ja ali ima i manji broj nas sto smo prezadovoljni svime sa Mts od usluga mislim mada bih i ja licno dosta menjao da mogu.
Pozdrav, nadam se da ces uskoro opet imati dobar net i ostale usluge👍😉
Dakle nije MTS kriv već mi smo 💩 je poenta tvog posta?
Ne, ocito neki od vas nisu razumeli poentu, bas je suprotno, mozda malo konfuzno napisah jer sam nesto uporedo radio ali mislio sam da cete razumeti.
Ja sam kritikovao Mts sto nema svugde iste uslove to je poenta👍
Pa način na koji si napisao definitivno ne ukazuje na to da si ih kritikovao, već da je tebi sve super i strava radilo, fiksni nije problem (jer eto sistem) i nemojte da kukate. A sve to nema veze sa realnošću.
Ako si tako doziveo poruku meni je zao ali nisam je tako pisao tj. bas suprotno rekoh da ja imam srece ali da bi trebali svi da imaju tj da Mts svima treba isto da omoguci.
Jesi isto tako promašio i smajli za reakcije koje si "lupao" po drugim temama devojci koja se raspituje o ponudama drugih provajdera nakon što je izrazila nezadovoljstvo MTS uslugama?
Evo da i drugi vide kako mtsovac zustro brani svog provajdera pa se upusta u raspravu sa moderatorom, devojkama lupa smesne smajlije i cim neko nesto lose kaze protiv njih zastitnik njihove nevinosti aki28 je tu da je brani.
 
Obrno igricu, svaka cast.
Samo nisam "mtsovac" vec ko mi da najnizu ponudu i najbolju uslugu.
Ostalo nije ni vreme ni mesto a i ne znam odkud se ti nadje uvredjen, nikog nisam spominjao kako si se ti nasao "prozvanim" ne znam.
Drugo, kazi sta nije istina u tome sto sam napisao a sto je bila tema citiranog pitanja kolege forumasa?
🍻
 
Obrno igricu, svaka cast.
Samo nisam "mtsovac" vec ko mi da najnizu ponudu i najbolju uslugu.
Ostalo nije ni vreme ni mesto a i ne znam odkud se ti nadje uvredjen, nikog nisam spominjao kako si se ti nasao "prozvanim" ne znam.
Drugo, kazi sta nije istina u tome sto sam napisao a sto je bila tema citiranog pitanja kolege forumasa?
🍻
Ja nisam uvredjen ali dobro znam na koga si mislio samo nisi citirao. Tako da dzabe glumis nevinasce.

Jer sve sto si ti tada dobio posle tebe je mts zavrnuo sto je vise mogo korisnika za 1 mesec po 50% cene ostalih 23 meseca po punoj ceni. Kada bi se vrsila anketa ali ne na forumu nego ovako od neke firme pa da cujes realnu cinjenicu koliko je koji provajder dobar prema starom korisniku i novom. Ako ja kao stari korisnik moram da njima podnosim zahtev za prelazak u drugu mrezu samo zato da bih dobio bolje uslove novog ugovora onda dzabe sve godine ako cemo tako poslujemo.

To sto si ti imao srece pa si dobio dobru ponudu i mozda jos 2-3 coveka je cista sreca ali kada bi smo sproveli anketu bas na forumu koliko je ljudi na prvi poziv dobilo sve sta je htelo i koliko je njih imalo vise poziva upucenih od mts agenata da pokusaju da nekako nagovore korisnike da ostanu u mrezi a idalje nude cemer i jad od benefita i koliko je korisnika napustilo mts samo iz razloga jer ih mts ponizavao svojom ponudom ili odgovorom i koliko je na kraju korisnika otislo dalje jer ih mts uopste nije pozvao ili su zvali ali taj neko nije stigo ili nije mogo da se javi i nikada vise ne pozovu.

Sada pevas i skaces da ih branis ali zivi bili pa videli za dve godine kada budes obnavljao ugovor koliko ces tada imati srece ili ces prelazis u drugu mrezu jer ti nece nista ponudti za obnovu ugovora, videcemo da li ces tada imati ovaj polet da ih idalje branis ili ces krenes da ih pljujes.
 
Car, ne mogu reci da nisi kad jesi.
Niti ih branim, bas me briga za njih, nit ih velicam a ponajmanje u gore citiranoj poruci kolegi forumasu a ti kao i bilo ko nek kaze sta nije tacno od onog sto je covek pitao a ja napisao.
To sto rade oni pri obnovi, rade svi, a u tvojim recima se blago receno vidi mrznja prema mtsu, tvoja stvar.
Ja da sam neki mtsovac ili da navijam za njih, ne bih placao SBBu vec skoro 20ak godina TV kao sto i sad placam.
Da nisi u mrznji prema mts a i meni mogao bi da procitas pisao sam 1000 puta da sam ujedno korisnik i mts i sbba ja sam jedan od retkih koji ima i sbb i ujedno i mts, al to zbog sebe(aj kad bas me napadas da znaju i drugi) jer ne volim da me neko pravi budalom, volim ja i slusam N1/Nova S kao i Pink/Rts, da me ne laze niko vec sam svojim usima i ocima slusam i gledam i SAM donosim svoje zakljucke a ne donosi mi ih ni N1 ni Pink, i kad odem da glasam glasam za ono sto sam sam zakljucio i to u mom i najboljem interesu moje a i na kraju tvoje i svacije dece a ne gradi mi N1 i Pink "istinu" nego ja.
To je zasto imam i uvek cu imati obe strane jer samo tada mozes pravu odluku doneti jer ja ne volim ni leve ni desne ni ove iz centra i oko njega, ni napredne ni nazadne, volim svoju decu i Srbiju i zato cu uvek placati dve televizije a pare nisu nikad bile problem, njih lako zaradim.
A ono van politickog dela i da zavrsim sa tim jel znas koliko me boli lakat za mts kao sto boli njih za mene samo dok placam, tako i sa moje strane dok mi daju meni povoljne dilove bicu kod njih kad ne dadnu🤪 će se rastajemo, pa cu onda ili na Yettel ili Sbb oba kao i mts su u mojoj zgradi na optici.
I da vise zavrsimo jednom sa tim tvojim pisanjem(nebuloza) da ja volim branim mts, cak naprotiv imamo i jedan sudski spor koji traje al to je neka biz varijanta oko firme koju sam imao ranije.
Da poentiram nisam za mts, nisam za Sbb, Yettel, postu sta god, vec za iskljucivo MOJ interes(u smislu dobre usluge) i moj dzep(u finansijskom smislu po mene), i tu se zavrsava sve o "nasojij" ljubavi koja je iskljucivo finansijske prirode, obostrano.
P.S. al u zadnjem pasusu podsecam na sponzorusu🤣🤣🤣, a nisam u zivotu takav🍻🍻🍻
Pozdrav👍👍👍
Izvinjavam se na duzini posta.
 
Ajde jos malo brani mts, sve slikaj sto napises u njihovu korist i salji mts-u na email da sledeca obnova ugovora i saradnja izmedju vas bude jos bolja a ti kao verni korisnik i branitelj mts-a da dobijes sledeci put svih 24 meseca po 1 dinar da ti iskazu veliku zahvalnost sto branis njihovu cast i ugled kao 18-nje device pre udaje koju svi hoce da kresnu.









Evo da i drugi vide kako mtsovac zustro brani svog provajdera pa se upusta u raspravu sa moderatorom, devojkama lupa smesne smajlije i cim neko nesto lose kaze protiv njih zastitnik njihove nevinosti aki28 je tu da je brani.
A mene bi zanimalo koga ti braniš ?
Običnog radnog čoveka - NE .
Većina nas se dobro oznoji da bi zaradilo i moglo priuštiti nešto , sto je u ostalom svetu sasvim normalno .
Zadnje 2 god sam na MTS optici , radi sve super i ne bih je menjao , ako dobijem dobru ponudu , a ako ne otisao bih u Yetel gde je dosta povoljnije finansijski od MTSa .
Zatražio IDP broj i sacekao dan ipo da me nazovu i daju ponudu . Ponuda 24 meseca po 50% cene , Box 4 Beli .
Normalno da sam prihvatio , a da nije bilo te ponude otišao bih u Yetel i pored problema koje imaju i o kojima vi svi pričate .
I sada smo svi Mi njihovi BOTOVI zbog gledanja finansijske stavke za korišćenje usluga ?
E pa HVALA ti
Izvinjavam se svima na off topicu , ali ...
 
A mene bi zanimalo koga ti braniš ?
Običnog radnog čoveka - NE .
Većina nas se dobro oznoji da bi zaradilo i moglo priuštiti nešto , sto je u ostalom svetu sasvim normalno .
Zadnje 2 god sam na MTS optici , radi sve super i ne bih je menjao , ako dobijem dobru ponudu , a ako ne otisao bih u Zetel gde je dosta povoljnije finansijski od MTSa .
Zatražio IDP broj i sacekao dan ipo da me nazovu i daju ponudu . Ponuda 24 meseca po 50% cene .
Normalno da sam prihvatio , a da nije bilo te ponude otišao bih u Zetel i pored problema koje imaju i o kojima vi pričate .
I sada smo svi Mi njihovi BOTOVI zbog gledanja finansijske stavke za korišćenje usluga ?
E pa HVALA ti
Izvinjavam se svima na off topicu , ali ...
Amin.
 
Dobio sam ponudu za yettel e sada ja koristim jotel ali pošto imam android box preko njega gledam eon i supernova apk(imam sve filmske kanale) ako ne mogu da gledam eon N1 i Novu S ili supernova i ne prelazi mi se .
 
možeš da gledaš
 
@aki28
Nije vredan truda a ni vremena.
Bolje utroseno vreme bi bilo da pogadjamo koji ce golub prvi da poleti sa zice.
A nije da ne voli yettel, reklo bi se.
 
Nazad
Vrh Dno