Šta je novo?

Ponuda Hipernet paketa, promocije i korisnička podrška

Prenesi fikani broj u A1, nije idealno rešenje. Dobijaš u principu mobilni telefon sa fiksnim brojem (koji radi tu u okolini), al zadržavaš broj.
 
@vladat1 Da li si prijavio Ratelu da ti jos uvek nisu preneli broj, i ako jesi sta su ti odgovorili?
 
@Yettel Srbija
Potreban savet od Yettel podrske u vezi placanja interneta.
Od Avgusta sam postao korisnik Hyper Net-a 150/70 i upao u promociju 12m/1din+12m/2299din.
Elem, o cemu se radi. Od Yettel Managera radnje u gradu gde zivim dobio sam savet da sve racune placam sa pozivom na broj koji sam dobio na prvom racumu i da cu tako moci da placam 24m/1150din. Ja sam platio online 1vi racun a drugi je platila supruga (takodje online) ali sa pozivom na broj koji je bio na tom 2gom racunu a ne sa pozivom sa 1vog racuna. Sada sam dobio 3eci racun sa trecim pozivom na broj tako da ne znam vise sta da radim i sa kojim pozivom na broj da placam (obzirom da je 2gi racun vec zafrknuo savet koji sam dobio od Managera) a da bih odrzao ovo ovu formu placanja 24m/1150din???

Hvala unapred!
@Yettel Srbija
Hoce li savet/odgovor, molim Vas!?!?
 
Danas mi je bila ekipa da instalira Hipernet, fini neki ljudi i vrlo uredni.

Međutim, večeras sam ipak odlučio da ruter stavim na drugo mesto a tv box nakačim na wifi. Problem je što bukvalno ni u jednom polju za pretragu, pa tako ni u polju za unos šifre aplikacija ne otvara tastaturu kako bih uneo podatke. Čak sam zakačio eksternu tastaturu i uneo lozinku ali ne prihvata Enter niti ima dugme Dalje.
Da li je neko imao ovakav problem i kako da ga rešim?
 
@Yettel Srbija Dakle koliko ocajni za pare mozete biti, da mi je znatI???????

Ja sam jos 10.novembra 2021 porucio vasu uslugu i jedan sam od prvih korisnika, plus sto sam 15+ godina mobilni pretplatnk Telenora (Oh, Telenoru, vrati nam se, pretty please ;-( )
Potpisao sam ugovor
Broj: 8/908084/U/2021223-1
Datum: 2021-12-23
za HIPERNET DUO M paket 150/75 na 3099 RSD uracunavajuci promociju za Telenor mobilne korisnike od 500 RSD i dodatni STB za 351 RSD
ai VI ste mi od pocetka ukljucili Promo Internet Addon Booster 2xbrze, ja to nisam ni trazio ni ukljucio sebi!
Sada, kad je 12 meseci promocija za 1din prosla, ja dobijam racun u Yettel aplikaciji od 3950 RSD za decembar, pri cemu mi naplacujete taj od mene ne-trazeni booster celih 999 RSD! Pa na koju foru BREEEE!!!!!
I kad odem da iskljucim taj natureni Promo Intrent Addon Vooster 2xbrze- NE MOGU, NE DA MI!!!

Aman bre ljudi, novim korisnicima nudite sve za manje od dva soma a nas prve laste kaznjavate, a izdrzali smo sve vase bugove i neorganizovanost i nestrucnost servisera i neznanje agenata u poslovnicama. Hvala vam najlepse. Zazalio sam sto sam potpisao ugovor sa vama odavno!

Ukoliko ste podigli cenu DUO-M pakets u medjuvremenu, niste me obavestili ni SMS-om ni emajlom, a oba podtka imate na mom korisnickom nalogu!

Iskljucite mi taj nametnuti Interent Addon Booster 2xbrze i umanjite mi decembarski racun na ugovorom dogovorenu cenu sto pre!
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    62.9 KB · Pregleda: 37
  • 2.jpg
    2.jpg
    40.3 KB · Pregleda: 33
Booster bi trebao da je besplatan, on je zapravo dodatak koji ti daje duplu brzinu jer imaš mobilni broj kod njih. Tj da ti brzina bude 300 mbps a ne 150. Nešto je to zabagovalo kod njih.
1670171693145.png
 
To onda moras da zoves call centar ili da ides u poslovnicu i da vidis sa njima sto i ko ti je to aktivirao ako nisi ti bi to trazio dodatno.
 
@Yettel Srbija Dakle koliko ocajni za pare mozete biti, da mi je znatI???????

Ja sam jos 10.novembra 2021 porucio vasu uslugu i jedan sam od prvih korisnika, plus sto sam 15+ godina mobilni pretplatnk Telenora (Oh, Telenoru, vrati nam se, pretty please ;-( )
Potpisao sam ugovor
Broj: 8/908084/U/2021223-1
Datum: 2021-12-23
za HIPERNET DUO M paket 150/75 na 3099 RSD uracunavajuci promociju za Telenor mobilne korisnike od 500 RSD i dodatni STB za 351 RSD
ai VI ste mi od pocetka ukljucili Promo Internet Addon Booster 2xbrze, ja to nisam ni trazio ni ukljucio sebi!
Sada, kad je 12 meseci promocija za 1din prosla, ja dobijam racun u Yettel aplikaciji od 3950 RSD za decembar, pri cemu mi naplacujete taj od mene ne-trazeni booster celih 999 RSD! Pa na koju foru BREEEE!!!!!
I kad odem da iskljucim taj natureni Promo Intrent Addon Vooster 2xbrze- NE MOGU, NE DA MI!!!

Aman bre ljudi, novim korisnicima nudite sve za manje od dva soma a nas prve laste kaznjavate, a izdrzali smo sve vase bugove i neorganizovanost i nestrucnost servisera i neznanje agenata u poslovnicama. Hvala vam najlepse. Zazalio sam sto sam potpisao ugovor sa vama odavno!

Ukoliko ste podigli cenu DUO-M pakets u medjuvremenu, niste me obavestili ni SMS-om ni emajlom, a oba podtka imate na mom korisnickom nalogu!

Iskljucite mi taj nametnuti Interent Addon Booster 2xbrze i umanjite mi decembarski racun na ugovorom dogovorenu cenu sto pre!
Zdravo.

Hajde pošalji nam u privatnoj poruci broj ugovora o kom je reč, rado ćemo proveriti sve za tebe, stojimo ti na raspolaganju.
~Lazar
 
Prijatelj zeli da predje sa SBB na Yettel optiku i potreban mu je internet i televizija. Vec je korisnik Yettel mobilne mreze. Potrebno mu je da moze da gleda televiziju na 2 kompjutera i jednom TVu. Kada je pitao u Yettel-u, rekose mu da za gledanje TVa na kompjuteru mu je potreban STB i da se u paketu dobija samo jedan, a ostali se doplacuju na mesecnom nivou. Do sada je gledao tv na kompjuteru preko eon.tv , pa mi je malo neobicno da je i za kompjuter potreban STB. Kada ih je opet zvao, rekose mu da preko interneta moze da gleda jedan korisnik, plus jedan korisnik preko STB. Posto planira da uzme Hipernet Duo M paket, koliko korisnika moze istovremeno da gleda tv preko interneta (preko hntv.rs sajta)? Takodje, interesuje me da li se dobija dinamicka javna IP adresa ili su korisnici iza CGNAT?
Hvala
 
Svi gledaju preko interneta, ali različitih uredjaja. Do 6 korisnika istovremeno, do 10 registrovanih uredjaja. Uredjaji se mogu brisati i dodavati u svakom trenutku.
Isključivo CGNAT, može se doplatiti statička IP adresa.
 
Pa gledali bi za pocetak sa 2 razlicita desktop racunara i sa jednog TV-a u istom stanu. Ako je 6 korisnika istovremeno i 10 registrovanih uredjaja, onda je to sjajno. Kolika je doplata za javnu IP adresu?
 
danas im dao idp broj, imao srece zvali za pola sata dosli za sat sredili sve za 20min odradili i koliko vidim za sad lepo, ne znam koliki mi je bio ping ka googlu na mtsu al ovde je 8 do 10, nego jedno pitanje e moze nekako da se plati unapred za celu godinu?
 
Možeš da uplatiš kad primiš prvi račun koliko hoćeš para.
Sledeći ti stiže sa oznakom 'prethodno stanje' -xxx.xxx din,
i stave ispod
'ukupno za plaćanje u korist korisnika' ukoliko si u pretplati
 
@vladat1 Da li si prijavio Ratelu da ti jos uvek nisu preneli broj, i ako jesi sta su ti odgovorili?

Evo da se pohvalim, juče su mi prebacili broj. Kažu da je bio problem u tome što su morali da odrade ručno, a ne automatski. Za sada nemam identifilaciju. Da li je ta usluga moguća?
 
Gde da se prijavim za staticku ip? Mora u poslovnici ili moze online?
Moze li to da se aktivira jedan mesec cisto za probu posto im je net djubre? Da vidim ima li neke razlike.
 
Radi savršeno, isto kao i mtsov pre toga
 
Da li je neko radio ustupanje ugovora trecem licu za hipernet paket? Da li postoji neka naknada za to, ako je uopste moguce?
 
Da li je neko skorije sklapao ugovor za Hipernet/DUO i ukoliko jeste, koliko vam je bilo ponuđeno meseci po 1 dinar ?
 
Jedno pitanje
Razmatram da predjem na Hipernet - duo paket i da prenesem broj mobilnog u mrezu . Posto imam novi mobilni uzeo bih tablet uz paket - nebitno koji - dali uz mobilni ili uz duo paket , zapravo sve bi usluge bile integrisane - mobilna , internet i digitalna tv. Da li moze tako da se odradi ?
Hvala
 
Tablet nazalost ne mozes da uzmes u okviru duo paketa posto za tablet imaju posebnu tarifu interneta koju placas plus cena tableta.

Tako sam ja video jer sam neki dan za sestru gledao neki tablet da joj uzmem ali nisam video da drugacije moze.
 
Nazad
Vrh Dno