Šta je novo?

Hardver Pomoc - tastatura i mis

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente

Drangagutin

Zapažen
Učlanjen(a)
26.03.2024
Poruke
2
Poena
1
Treba mi pomoc u izboru. Budzet 150e
Hocu da kupim Fanthech mehanicku tastaturu.

Ali bih hteo model koj je pravi rgb, crveni switch, da moze da se modifikuje svako slovo u koju god boju,
To od fanthecha ima samo Optilux ili Pantheon, ali obe su rasprodate svuda.. Nema ih ni na mapi.

Za mis mi treba preporuka za finger tip shvat.. Bas bi mi znacilo misljenje vase

Misljenje
kupio sam HyperX Cloud II
nisu jos stigle, ako neko ima iskustvo nek napise kakav je mikrofon, jer za pare koje dajemo, ne deluje mi bas dobro po recenzijama..
 
Ja bih ti preporučio da pogledaš Royal Kludge, ne znam koja veličina ti odgovara... Full size ili neka manja?
 
Fantech nije preterano kvalitetan. Imao sam MaxFit67, lose uradjeno kuciste tastature, kapice su uzasnog kvaliteta.

Full size koji ja znam da je to imao je bio Dell Alienware, za crveni switch nisam siguran.

Ja imam HyperX Cloud II Wireless, mikrofon je tih, ali zvuk sa njih je odlican. Da bi me neko cuo, bukvalno moram mikrofon u usta da stavim.

Za mis nisam pametan, ja sam na palm grip. Mozda neki Razer. Uostalom pogledaj ovog lika.
 
Da ne otvaram temu koji mis bi preporucili za 2000 din? da nema problema sa dvoklikom kao logitech i da je manji max 11.5cm pozeljno i manji, hvala
 
Nazad
Vrh Dno