Šta je novo?

Pomoc oko TV-outa

saint_yu

Čuven
Učlanjen(a)
19.04.2003
Poruke
1
Poena
601
Imam Eagle GF4MX440 fekaliju,povezao sam je na scart na tv-u(pomocu onog adaptera scart-cinc ili sta vec). slika ide na tv ali trepti i ima horizontalne linije i nije gledljivo. Kad u nview-u odaberem clone on mi za display 2 nudi samo TV M/NTSC(nigde PAL) i kad to odaberem pusta vec spomenutu losu sliku na TV

STA DA SE RADI???
 
Probaj da izaberes izlaz samo na TV.
 
probaj preko videa, meni je uspelo...
 
Nazad
Vrh Dno