Šta je novo?

Pomoc oko PS3

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
Imam slim ps3 konzolu, upalim je radi, gori zelena sijalicka ali nece da baci sliku na TV ili ti ne pokazuje sliku ni na HDMI ni na AV kabli.
Ako neko zna bio bi mu veoma zahvalan da mi pomogne da resim problem
 
Mozes da probas da restartujes video podesavanja. Kada gori crvena lampica pritisne dugme za paljenje i drzi dok se konzola ne ugasi. Zatim pusti, pa ponovo pritisni i drzi dok ne cujes dva beep-a. Nakon toga trebalo bi da se pojavi Safe Mode ekran. Probaj prvo sa HDMI kablom. pa ako nece onda sa AV Kablom.

Da li konzolu mozes normalno da ugasis nakon sto si je upalio iil je jedini nacin nasilno gasenje?
Da li blinka zuta lampica s preda nakon paljenja konzole?
 
Mozes da probas da restartujes video podesavanja. Kada gori crvena lampica pritisne dugme za paljenje i drzi dok se konzola ne ugasi. Zatim pusti, pa ponovo pritisni i drzi dok ne cujes dva beep-a. Nakon toga trebalo bi da se pojavi Safe Mode ekran. Probaj prvo sa HDMI kablom. pa ako nece onda sa AV Kablom.

Da li konzolu mozes normalno da ugasis nakon sto si je upalio iil je jedini nacin nasilno gasenje?
Da li blinka zuta lampica s preda nakon paljenja konzole?
Drzao sam dugme nece da pokaze sliku ni na hdmi a ni na av kabli.
Kada konzolu ukljucim u struju upalise crvrna lampica pored dugmeta za paljenje, stisnem dugme upali se konzola i svetli zelena sijalicka. Kada stisnem dugme konzola se ugasi posle par sekundi i svetli crvena sijalica. Ali nikako da pokaze sliku.
Vadio sam i HDD i menjao i nece. Drzao dugme da kaze beep nema slike, drzao dugme da udje u saf mod nece nema slike a konzola radi. Ako znas pomagaj molim te
 
Ako nije pomoglo resetovanje video podesavanja, a konzola se normalno gasi i pali onda je otisao cip koji je zaduzen za HDMI izlaz. Ovo je dosta redak kvar i ja sam se njim susretao samo na FAT konzolama. Siguran si da si odradio resetovanje video podesavanja kako sam ti rekao?
 
Ako nije pomoglo resetovanje video podesavanja, a konzola se normalno gasi i pali onda je otisao cip koji je zaduzen za HDMI izlaz. Ovo je dosta redak kvar i ja sam se njim susretao samo na FAT konzolama. Siguran si da si odradio resetovanje video podesavanja kako sam ti rekao?
Jesam siguran sam, ali ne pokazuje sliku ni preko AV kabla za soni 2
 

Ovo je što kolega Prica,provjeri jos jednom. Probaj da zamijenis drugi hdmi,zna i on nekad da pravi problem
 
Vjerovatno ti crkla grafika. U servis sa njim,al pitanje dal se isplati
 
Zvao servis kazu 99 posto da je otiso izlaz za hdmi
poslacu je u servis da zamene
 
Dao sam u servis konzolu, crko je hdmi i jos neki deo pored hdmi zamenice
 
Ako nije tajna koliko je kostala ta popravka? Cisto da ostali znaju kada/ako im se desi slicna situacija :)
 
korektno
 
Nazad
Vrh Dno