Šta je novo?

Pomoc oko Lacky Boxa (Orion box)

nenadx023

Poznat
Učlanjen(a)
17.02.2021
Poruke
9
Poena
31
Postovani,
Da li neko zna kako i na koji nacin da flashujem orion odnosno lacky box. Ugovor mi je istekao pa me zanima da li je moguce upasati drugi android na boxu.
Hvala unapred.
 
Mozes da skines apk fajl od nekog launchera za tv i pokrenes ga kad se skine sa chroma, nakon sto se instalira pitace te da li zelis da ga koristis kao podrazumevani i eto, nakon toga mozes da skidas aplikacije preko chroma i da ih pokreces normalno
 
Mozes da skines apk fajl od nekog launchera za tv i pokrenes ga kad se skine sa chroma, nakon sto se instalira pitace te da li zelis da ga koristis kao podrazumevani i eto, nakon toga mozes da skidas aplikacije preko chroma i da ih pokreces normalno
Hvala na savetu prijatelju. To sam odradio i lepo radi. Ja sam mislio da li ima nacina da se svez android instalira koji nema veze sa operaterima jer recimo EON ima problem sa aplikacijama koji nisu dozvoljene po defoltu u njihovom preinstaliranom play storu, drugim recima ima restrikcije i nece neke stvari da pokrene dok Orion nema play store i sve mora preko google chroma ali problem je u tome sto kad instaliram ne smem da ugasim aplikaciju jer nema opcije da ih izbacim na ekran. Jedino resenje je da ih cekiram da startuje aplikacija pri bootovanju boxa. To je u principu razlog zasto me je zanimalo da li ima nacin da se sve to izbegne. U svakom slucaju hvala puno na savetu i brzom odgovoru.
 
Za instaliranje svezeg androida nisam siguran, mislim da je neki clan to radio, pogledaj u temi za orion. Ali ako uradis ovako kako sam ti rekao(nadjes na netu neki android tv lanucher koji ti odgovara npr atv launcher, instaliras ga i stavis ga kao podrazumevani) mocices da vidis sve aplikacije koje si instalirao. Orion samo koristi launcher preko koga su sakrili sve aplikacije koje nisu podrazumevane(izgleda mi kao onaj Simple TV Launcher). Dakle, sve aplikacije koje ti instaliras preko chroma se ne brisu kad izadjes iz njih, one postoje na box-u samo sto ih preko njihovog launchera ti ne vidis, kad instaliras drugi launcher moci ces da ih vidis.
 
Za instaliranje svezeg androida nisam siguran, mislim da je neki clan to radio, pogledaj u temi za orion. Ali ako uradis ovako kako sam ti rekao(nadjes na netu neki android tv lanucher koji ti odgovara npr atv launcher, instaliras ga i stavis ga kao podrazumevani) mocices da vidis sve aplikacije koje si instalirao. Orion samo koristi launcher preko koga su sakrili sve aplikacije koje nisu podrazumevane(izgleda mi kao onaj Simple TV Launcher). Dakle, sve aplikacije koje ti instaliras preko chroma se ne brisu kad izadjes iz njih, one postoje na box-u samo sto ih preko njihovog launchera ti ne vidis, kad instaliras drugi launcher moci ces da ih vidis.
Hvala puno prijatelju na savetu!
 
Jos kad bi moglo iz onog njihovog djubreta od launchera da se pobegne u Chrome da se stavi drugi launcher. :/
Moze da se flesuje, imas na poslednjoj strani Orion teme detaljno.
 
Jos kad bi moglo iz onog njihovog djubreta od launchera da se pobegne u Chrome da se stavi drugi launcher. :/
Moze da se flesuje, imas na poslednjoj strani Orion teme detaljno.
Pa imas instaliran chrome kome mozes da pristupas iz njihovog launchera? Barem je kod mene tako.
 
Uzeo sam koriscen Orion box i rade mu kanali ,mozda 50%. Imam verziju 2.03 i nudi mi update na noviju verziju ali plasim se da cu da izgubi, ove kanale pa da mozda nece nista da radi. Mislio sam da gledam besplatne kanale na Orion boxu jer mislio sam da mozda na njihovom boxu android mobilni verizja nece da secka i izbacuje prekida aplikaciju.
Svidja mi se box verija apk jer je za daljinski sa prewiev , sa tom mob apk na boxy ne radi dobro daljinski valjda jer je mob apk za touch screen.
Na box apk ne rade neki kanali koji su sada free na mobilnoj apk a mislim da neki kanali koji rade na boxu seplacaju i nema ih na mobilnoj apk.
Jel izvodljivo sa mob apk dobiti drugaciji interfejs na boxu?
ili da li moze da se skine sa boxa samo orion apk?
 
Pozdrav. Da li neko zna za Laki Tv Kako da Miracast proradi? Probao Sam ave Ali nece da se poveze sa Mobilnim miracast-om. Takodje za dugitalni daljinski ne mogu da pronadjem. Probao Sam vecu aplikacija univerzalni daljinski, Ali ne pronalazi!?
 
Za instaliranje svezeg androida nisam siguran, mislim da je neki clan to radio, pogledaj u temi za orion. Ali ako uradis ovako kako sam ti rekao(nadjes na netu neki android tv lanucher koji ti odgovara npr atv launcher, instaliras ga i stavis ga kao podrazumevani) mocices da vidis sve aplikacije koje si instalirao. Orion samo koristi launcher preko koga su sakrili sve aplikacije koje nisu podrazumevane(izgleda mi kao onaj Simple TV Launcher). Dakle, sve aplikacije koje ti instaliras preko chroma se ne brisu kad izadjes iz njih, one postoje na box-u samo sto ih preko njihovog launchera ti ne vidis, kad instaliras drugi launcher moci ces da ih vidis.
Ja nmg da skinem na tv taj atv laucher.Prijavljen sam na play store preko naloga koji koristim na telefonu i kad god pokušam da skinem neku aplikaciju,meni kreće telefon da skida. Napravio sam i novi nalog ali kad pokušam da skinem aplikaciju kaže da taj nalog nije registrovan ni na jednom uređaju. Može li neko da pomogne?
 
Nazad
Vrh Dno