Šta je novo?

***POLL 2016: Koju mobilnu mrezu koristite***

Koju mobilnu mrezu koristite?

  • VIP postpaid

    Glasovi: 69 13.6%
  • VIP prepaid

    Glasovi: 13 2.6%
  • Telenor postpaid

    Glasovi: 143 28.1%
  • Telenor prepaid

    Glasovi: 16 3.1%
  • MTS postpaid

    Glasovi: 241 47.4%
  • MTS prepaid

    Glasovi: 26 5.1%

  • Ukupno glasača
    508
MTS postpaid, ali mi uskoro ističe ugovor za Box i prelazim na SBB i Telenor ili VIP.
 
Prvi broj Telenor postpejd Prenesi i surfuj extra (500min., 500 SMS i 1 GB) sa 50% popusta kosta 996 din. mesecno.

Drugi broj je Telenor postpejd na Prenesi i surfuj +S uz popust od 20% i 50% vise svega i deljenje kolicine interneta sa internet kartice, jer je povezan sa mojim trecim brojem u Telenor vise promociji (150+75 min., 250+125 SMS i 250MB+15GB) za 760din mesecno.

Treci broj je Telenor internet postpejd broj i Sutf 15 koji je povezan sa mojim drugim brojem u Telenor vise promociji (0 min., 0 SMS, 15GB+250MB) za 1099din mesecno.

Ukupno 2825din. mesecno.

Meni je ovo idealna kombinacija.
 
Poslednja izmena:
Od skoro Vip postpaid i Telenor prepaid.
 
MT:S Postpade, koliki god lopovi bili, i koliko sam im samo dao para za razne gluposti, rominge, prekoracenja i sto treba i sto ne placao sam im.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nakon 16-17 godina u Telenoru, preleteo sam u MTS jato. Mislim da sam to najviše uradio zbog želje za promenom, a manje zbog toga što smo se natezali oko popusta koji su na kraju ipak ponudili. Došlo je do zasićenja :) u glavi sam dosta ranije prelomio da ih napuštam.
Videću da li je bio zajeb :)
Objedinio sam sve u BOX 3 paket.


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ma i ti BOX paketi su klasicna prevara, telekom internet 1799 din (50/2mb) 5 meseci za 1 dina, a nisu naveli da je uvodjenje telefonske linije 6.000 din )"(ako ne zelis da vezujes fiksni za ugovor)i placas +699 din mesecno odrzavanje fiksne linije, dok sa druge strane ti nude BOX 2 paket za 2.250 din (internet 50/2 mb + fiksni odrzavanje + 150 minuta gratis, ali da se vezes na 2 godine. I 2 meseca uz BOX2 gratis. I samo navlace ljude da se vezuju za njih ugovorima, jako su neprijatni u poslovnicama, dok su npr u Telenoru gospoda za mt:s.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma divni su, zato ti naplate sve vise :D
Od kada oni imaju TV i internet pa ima sta da se poredi sa MTSom tako?

Ako vec uzimas net sa 5 meseci za dinar znaci da se obavezujes 2 godine. Sto znaci da ces i fixni imati 2 godine, tako da si samo namerno pomenuo 6000 uvodjenje, koje nema smisla uopste ;)

Samo da se nesto pljune po MTSu :)
 
I ja sam nakon 18god iz Telenora prešao u mts, prvenstveno zbog para,jer je sad u mtsu promocija 50℅ i stvarno se dobija dosta više za manje novca.iz Telenora su me zvali i ponudili isto 50 ℅ (dotle sam imao neki stari paket koji sam plaćao ful) ali sam iz ljutnje odbio i prešao.
Međutim prevario sam se,u Telenoru bih za 100d više imao 4G dok na mtsu uopšte ne radi, kao da ga i nema (Novi Sad je u pitanju). Kakvo razočaranje
 
Presao prosle godine posle 7 godina postpejda u Telenoru na Vip posptejd.Za sada sam zadovoljan sa svim, paketom,pokrivenoscu mreze koja je po mom iskustvu trenutno najjaca,cenama telefona koje su najnize od sva 3 provajdera.
Onom.Telenoru bi trebalo zabraniti tj ukinuti licnecu za poslovanje u Srbiji,lopovi jedni.

Sony Z5 black
 
Bilo je dosta prenosa brojeva bas me interesuje kako izgleda sad slika.
 
Aj kad ste navalili, bice nova anketa sutra tokom dana.
 
Neka budu i ovi virtuelni da vidimo koliko to ljudi koriste.
 
Nazad
Vrh Dno