Šta je novo?

Polifone melodije - MP3/WAV to MIDI Converter..? :|

faxcool

Slavan
Učlanjen(a)
30.10.2004
Poruke
1,247
Poena
395
Dakle, jednostavno je : Imam Sony Ericsson T630 i sad hocu da preko infra-red-a prebacim neke pesme sa PC-a na tel. Posto naravno mp3 ili jos gore - WAV, ne moze da se prebaci na telefon nego mu treba MIDI (MID) format, pitam sve koji znaju da mi predloze CONVERTER koji ce to da odradi, dakle da prebaci MP3 u MIDI. Probao sam 10-ak komada, ali without success... :mad:
PS : Izvinjavam se ako je ova teme vec bila, trazio sam je ali nista... :trust:
 
Kad će ljudi više da shvate da to ne može. :trust:
 
Ne? OK, objasni mi onda kako je ovo nastalo, samo nemoj da mi kazes da je neko svirao na klavijaturi ili komponovao sam :

http://www.etplanet.com/download/midi/

PS : skinuo sam samo par stvarcica od Eminema i NEKE pesme su gotovo iste duzine kao i originali sto dokazuje da je konvertovano... (ne tvrdim, pretpostavljam...)
 
Poslednja izmena:
Naravno da je komponovao i odsvirao na klavijaturi. Sta ti mislis da je pritisnuo dugme import wav/mp3, zatim klik na convert to midi i posle par sekundi gotovo!????
 
Pazi - da iz WAVa provali koja je nota - to i ajde da moze donekle da se uradi - ali koji instrument da odsvira tu notu - to moze ali juche.

Daleko su danasnja softverska resenja od upotrebljivog rezultata.
 
Laza je napisao(la):
Naravno da je komponovao i odsvirao na klavijaturi. Sta ti mislis da je pritisnuo dugme import wav/mp3, zatim klik na convert to midi i posle par sekundi gotovo!????

:) Bio sam ubedjen da je tako :D
 
A kojim program moze da se konvertuje midi u mp3?:) Nadam se da u tom smeru moze
 
Naravno da može u tom smeru. To može svaki program koji koristi midi. Najjednostavnije je da midi pustis u winamp a output podesis na Nullsoft disk writer i podesis kompresiju.
 
Sta ce ti mp3 bez glasa ?
 
sille je napisao(la):
I to isto...
Composer normally recognizes polyphonic music with one instrument or voice. This means you won't get the appropriate results if you try to recognize many instruments playing at the same time especially with drums. Composer determines note dynamics and frequencies and translates this information into MIDI events. Composer doesn't automatically recognize the types of sounding instruments. Moreover, human voice and instruments have various timbres and complicated harmonic components, therefore recognition accuracy depends on concrete instrument or singing style. Also the recognition is influenced by quality of WAVE recordings such as background noises and recording level.
 
Nazad
Vrh Dno