Šta je novo?

Poklanjamo SONY 20th anniversary PS4 konzolu - novogodišnja nagradna anketa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,154
Poena
1,319
9e1dff2e0126c3943adc320eda30fc39.jpg

Poslednji dan 2014. godine doneće mnogo radosti jednom od posetilaca Benchmark sajta: 31. decembra proglasićemo najsrećnijeg učesnika nagradne ankete koja startuje danas, 23.12.2014. godine - i koju možete popuniti na narednoj stranici ovog članka. Poklon je neobičan, neuobičajen, i ima svoju izuzetnu, kolekcionarsku vrednost - proizvedeno je tačno 12300 primeraka jubilarne, 20th anniversary Sony PS4 konzole - do koje se ne može doći uobičajenim putem. U Srbiju stižu tri primerka ove konzole, i baš jedna od te tri naći će se u rukama najsrećnijeg od vas...

Ovom prilikom pripremili smo pet, prilično lakih i jednostavnih pitanja na koja će svako ko se iole razume u istorijat Playstation konzole, odgovoriti "u dahu". Sa druge strane, oni koji nisu toliko upućeni u materiju, sasvim će lako pronaći odgovore na nadamo se, ne preteška pitanja u našoj nagradnoj anketi.

O svemu onome što je za gejming tokom prethodnih 20 godina učinila konzola kompanije Sony, izlišno je govoriti, stoga, pređimo odmah na zvanično saopštenje kompanije:
SONY COMPUTER ENTERTAINMENT NAJAVLJUJE
"IZDANJE PLAYSTATION®4(PS4™) POVODOM 20-GODIŠNJICE”

Da bi iskazao zahvalnost za posvećenost i neprekidnu podršku ljubiteljima PlayStation® konzole i poslovnim partnerima, Sony ...
Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu
 
Extra poklon, nema sta!
 
Nagrada je vrh svaka čast.
Kad se samo setim nepropasvanih noći uz PS1, PS2 i PS3 :)
Skupi se društvo pa se igra WE(Winning Eleven).
Eh to su bili srećni dani.
A sada se malo ostarelo i mora da se šljaka sve manje vremena za igru.
 
Potkrala vam se delimicna greska u pitanju oko ekskluzive za ps4.
Jedna od igara je pravljena i za ps4 i ps3. Tako da bi, striktno gledano i ona mogla da bude uljez.
 
Kivan: je napisao(la):
Potkrala vam se delimicna greska u pitanju oko ekskluzive za ps4. Jedna od igara je pravljena i za ps4 i ps3. Tako da bi, striktno gledano i ona mogla da bude uljez.
Ali misli li su na igra koje se mogu samo igrati na ps-u bez obzira da li je 4 ili 3 tu treba da nadjes uljeza tj igru koja moze da se igra i na drugoj konzoli.srecno svima :D
 
Cile329: je napisao(la):
Citiram korisnika: Kivan: Potkrala vam se delimicna greska u pitanju oko ekskluzive za ps4. Jedna od igara je pravljena i za ps4 i ps3. Tako da bi, striktno gledano i ona mogla da bude uljez. Ali misli li su na igra koje se mogu samo igrati na ps-u bez obzira da li je 4 ili 3 tu treba da nadjes uljeza tj igru koja moze da se igra i na drugoj konzoli.srecno svima
Pitanje je precizno "koja je igra rkzkluziva za ps4?" A ne za ps.
 
Popunio sam nagradnu anketu i samo mi je pisalo
Thank you for taking the survey.
Nista vise.
Posto sam trazio odgovore bar pola sata moguce da mi se nalog automatski izlogovao,pa ako moze neko od moderatora d aproveri da li sam se uspesno prijavio za nagradnu anketu.Hvala.
 
Admini, molim vas ako bas mene izvucete nekim cudom, a omasio sam odgovor - ignorisite me. :D Pojeo bih se ziv da znam da sam izvucen, a da sam retard. Poz
 
I ko je srecni dobitnik. Kako bi bilo lepo da mi se slaze uz Net Yaroze.
 
I? Je l' je bilo izvlacenje? Ko je dobitnik? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno