Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Evo ti dela html code -a koji pokazuje sadrzaj tvog hard -a tj. C particije. Nije nikakav trik. U stvari ti samo vidis sadrzaj i niko vise, kao da si u Win Explorer -u napisao C:\ .
Ma sve je moguce.Sve ovo je globalno nadledanje, kao sto su Ameri pre 10 godina , predlagali da se svakom novorodjenoj bebi ugravira laserski zig na temenu.Pa nije proslo u Senatu.Znaci iz satelita te pratim kad ides da j...s, s....s i tako to.Nista od privatnosti.