Šta je novo?

Podešavanje DroidCam

vladat1

Čuven
Učlanjen(a)
26.11.2004
Poruke
7,275
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
NH-C12P SE14 , Ryzen 7 3800X
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
Kingston Fury Renegade 2 x 16 GB - 3600Mhz
GPU
GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB
Zvuk
S.M.L.S 8A
PSU
Seasonic Focus Plus 750w 80+ platinum
Kućište
HAF 912 PLUS
Miš & tastatura
Logitech G610 , LOGITECH G403 HERO
Ostale periferije
Blue Snowball Ice
Pristup internetu
  1. Optički internet
Zdravo drugari, opet neki problem. Treba mi savet. Dugu opet posekli šumu :( Nema vajde od poliije. On je mislio da odradi ovo



U principu dobro radi jer ima interneta + pover bank. Kod kuće mi je PC. Ono što je problem da li može u podešavanjima mobilnog da se isključi da se pali ekran sa videom je planira da za pričvsti za drvo pa da svetlo ne odaje položaj. Ovo bi mu najviše služilo da kad poželi da ode u šumu da nema neprijatnosti sa lopovima, nego ako ih vidi da odmah može da pozove policiju. Većina od vas nema pojma koje se ludilo dešava nama pred očima. Drva su otišla na 100€ Ako neko ima neku bolju ideju neka napiše.
 
Nešto, da li možeš da mi napišeš kako ova palikacija radi u praksi. Da li može da se instalira na PC a da se koristi kamera sa mobilnog?
 
Radi ok, da naravno može da se koristi kamera sa mobilnog, a sadržaj može da se prati na drugom telefonu, ako se ne varam i na računaru, samo je važno da aplikacija bude vezana sa istim Google nalogom na tom telefonu koji se koristi kao kamera i na tom drugom uređaju
 
Hvala ti mnogo, baš ću da isporobam
 
Nazad
Vrh Dno