Šta je novo?

Pametni uređaji Podešavanje dečije pametnog sata "Moye Joy Smart 4G"

Fitnes narukvice, sijalice, pametni usisivači i sl.

MastBlast

Poštovan
Učlanjen(a)
13.09.2019
Poruke
15
Poena
55
Pozdav svima,

Danas sam kupio dečiji pametan sat "Moye Joy Smart 4G" za moga sina.

Kupio sam takođe pripejd SIM karticu MTS-a. Dopunio sam sredstav na karticu (500 RSD) i konfigurisao nekoliko GB-a za net. To znaći da mogu da stavim karticu na mobilnim i posetim sajtove preko 4G-a.

Kada stavim SIM karticu na sat, mogu satim da pozovem mojim mobilnu, i da dobijem pozive od bilo kojeg mobilnog. Međutim ne javi se na mobilnu aplikaciju. Sat ima QR koju čitam sa mobilne aplikacije, i trebalo bi de čekam sat da se javi. Ovo nikad se desava. Koliko sam čitam, da kartica je imala kredit za net, sat bi se javio aplikaciji.

Da li imate iskustva sa ovim satom?

Hvala! :)
 
Pozdav svima,

Danas sam kupio dečiji pametan sat "Moye Joy Smart 4G" za moga sina.

Kupio sam takođe pripejd SIM karticu MTS-a. Dopunio sam sredstav na karticu (500 RSD) i konfigurisao nekoliko GB-a za net. To znaći da mogu da stavim karticu na mobilnim i posetim sajtove preko 4G-a.

Kada stavim SIM karticu na sat, mogu satim da pozovem mojim mobilnu, i da dobijem pozive od bilo kojeg mobilnog. Međutim ne javi se na mobilnu aplikaciju. Sat ima QR koju čitam sa mobilne aplikacije, i trebalo bi de čekam sat da se javi. Ovo nikad se desava. Koliko sam čitam, da kartica je imala kredit za net, sat bi se javio aplikaciji.

Da li imate iskustva sa ovim satom?

Hvala! :)
Ja za unukin satic koristim Plan 100 , 400 din 30 dana
QR sluzi da instaliras aplikaciju na mob .
 
Ja za unukin satic koristim Plan 100 , 400 din 30 dana
QR sluzi da instaliras aplikaciju na mob .
Našao sam 2 koda na satim. Jedan za instalaciju aplikaciju (SeTracker2 se zove) i drugi da dodam sat na aplikaciju.

Aplikacija uspešna je instalirana. Međutim, kada čitam kod za spajanje satova i aplikacije, na kraju ne upsem da ovo izvršim.

Dodao sam 2 screenshot-ova. Mozete da gledate da sat je spojen na 4G mrezu. Mozete i da gledate kako je stanje na aplikaciji nakon što sam čitao kod sa mobilnog.

Problem zaista je da konfiguracije na aplikacije nikad ne idu dalje. Uključim da sat nije se pojavio (mozda jer internet ne radi na sat?).
 

Prilozi

  • 1727897980609.jpg
    1727897980609.jpg
    27.8 KB · Pregleda: 4
  • 1727904725230.jpg
    1727904725230.jpg
    121.7 KB · Pregleda: 4
Nazad
Vrh Dno