Šta je novo?

Pocket PC software & stuff

studiovpc

Čuven
Učlanjen(a)
21.01.2003
Poruke
1,548
Poena
650
Aha pao je kes za rodjendan i ja sam naravno pazario novi telefoncic "slash" pda, u pitanju je O2 XDA mini ili i-mate JAM Black ili Qtek S110 ili HTC Magician cini mi se e sad me zanima sledece

Gde ima softvera za ovaj mob po mogucstvu da su registrovani (moze odgovor i na pm)
Skinovi, teme gde?
Sta preporucujete od programa i slicno, posto sam do sada samo bio na symbianu a veoma malo na windowsu, e da i gde moze da se skine WM2005 za njega ako uopste ima? Hvala unapred
 
studiovpc je napisao(la):
Aha pao je kes za rodjendan i ja sam naravno pazario novi telefoncic "slash" pda, u pitanju je O2 XDA mini ili i-mate JAM Black ili Qtek S110 ili HTC Magician cini mi se e sad me zanima sledece

Gde ima softvera za ovaj mob po mogucstvu da su registrovani (moze odgovor i na pm)
Skinovi, teme gde?
Sta preporucujete od programa i slicno, posto sam do sada samo bio na symbianu a veoma malo na windowsu, e da i gde moze da se skine WM2005 za njega ako uopste ima? Hvala unapred
WM5 za njega nema/ne može.
 
msav je napisao(la):
WM5 za njega nema/ne može.
kako ne moze, negde sam citao da je neko to uradio na nekom forumu ali da ga usporava dosta? to nije toliko bitno mislim na wm05, ovako gde ima softwera?
 
goglaj malo i naci ces gomilu app za njega ali bedak je sto nije wm05 jer ima dosta inovacija....
 
fain2daniel je napisao(la):
goglaj malo i naci ces gomilu app za njega ali bedak je sto nije wm05 jer ima dosta inovacija....
Pa baš i nije neki strašan bedak, Windows Mobile 2003SE je sasvim korektan i ama baš ništa mu ne fali. Inovacije u WM5 znače, ali ne toliko da bi se bilo ko sa WM2003SE potresao što ga nema.
 
pazi ja sam gledao i i-mate JAMin kad sam isao za ovaj, taj ima wm05 i 2mpx kameru i znatno je sporiji, win samo izgleda lepse na njemu zato sto je wm05 ali u radu je znatno sporiji, meni je ok 03 nego cisto ovako pitam ako se pojavi nece da skodi da ga imam. Pozz
 
e da imam jedan problem, nece da salje preko bluetooth-a na starije fonove koji ima bt 1.0 posto je on 1.2 ali to me cudi trebalo bi da moze da salje, a prima sve sa svakog telefona, to mi je malo cudno, probacu ga veceras sa 6230i posto je kod njega 1.2 verzija, ali ako je neko imao ovaj problem neka javi ako zna kako se otklanja
 
resio sam problem sa bt-om sa nekim bluetooth managerom, a sto se tice sajtova vise programa i igara ima na aivanet forumu nego na xda-developers-u tamo sam nasao samo noviji rom i par saveta, inace hvala na trudu, e da ima freeware-a na www.pdagold.com
 
pccapture1bc2.jpg


Broken Sword za WM. Ne koristi se scummvm, igra optimizovana za PPC.

Demo 15 MB
 
Nazad
Vrh Dno