Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Mozda treba samo da se uvezbas, recimo ja sad f1 sabijam a kad sam prvi put probao vise sam bio van state nego na njoj.

Jasno je da mogu search da uradim ali ipak ima 128 stranica igara, mozda neko predlozi nesto sto ja propustim :)
 
Milan Tarot je u XBOX taboru, obrijao glavu na ćelavo i sluša A stranu albuma Whitesnake

Od novijih igara ne vidim ništa dobro, a starije imaju šanse da se pojave u EXTRA pretplati.
 
Sniper elite je 35$ ko zna kad će ponovo biti na popustu, a sa druge strane imam toliko igara iz ps extra da ne znam vredi li ga sad uzimati 🙄
 
Od kada su ga izbacili... 🤣 Mislim da je leto odmah posle launcha spao na 9.99e i na svakom sale-u od tada ga nude za istu svotu.
Ne pamtim da je ijedna Sony ekskluziva išla tako brzo i toliko sa cenom dole
 
Od kada su ga izbacili... 🤣 Mislim da je leto odmah posle launcha spao na 9.99e i na svakom sale-u od tada ga nude za istu svotu.
Ne pamtim da je ijedna Sony ekskluziva išla tako brzo i toliko sa cenom dole
Ovo je prvi put da je sišla ovoliko nisko. Mislim da im nijedna ekskluziva nije dotakla 10$ tako brzo.

TLOU2 price change.png
 
@Alex
Sto sam ja istripovao da je izasla 2020 u prolece, u godini pred launch PS5-ice koji je iskocio u novembru 2020...
Da zeznuo sam se, odmah je spala na 29.99e na prvom sale-u, mislim da je cak bila toliko za Game Awards.
100% sam video letos i za Uskrs da je bila na 9.99 u AT store-u jer sam gledao bas tada i za konzolu.
Bas sam se zezao sa kolegom tada i secam se kada je rekao: "cekam da je Soni deli za dzabe i daju jos vaucer za 10-20e uz nju, mozda je tada i odigram"... :ROFLMAO:

Delice je dzabe uz PS plus ili u extra katalog vrlo brzo, ne vredi je uzimati svakako da se ne ispale ljudi...

Evo i za AT store:

Trebam kod ocnog...

naziv ss-a

Cuckmann of Us Part Deux and One cup.jpg
 
Poslednja izmena:
TLOU 2 je sada i u našim prodavnicama na disku 1200 din. Najavljena je TLOU 3 igra, a 15. januara izlazi HBO serija, tako da je to samo dobra reklama za seriju i nastavak igre.
 
Bilo bi dobro da izbace neki patch i spakuju je u PS5 disk, pa da se uzme sa kecom za kolekciju. :D
 
Pa da je najavljena, nije bas... prica se da se radi na njoj, ali nema nista zvanicno.

Da, nije zvanično najavljena, ali se nešto već radi. U međuvremenu se pare dobro uzimaju i na remasteru jedinice za PS5, ako serija dobro prođe, a izgleda da hoće, nema zime za tu franšizu.
 
Da, nije zvanično najavljena, ali se nešto već radi. U međuvremenu se pare dobro uzimaju i na remasteru jedinice za PS5, ako serija dobro prođe, a izgleda da hoće, nema zime za tu franšizu.
Nema svakako zime za TLOU, nevezano za seriju/film, standalone MP igru... ovo je samo nacin da se uzme jos vise novca, jer zasto da ne...

Ali se nadam da ce da ima odredjeni kvalitet, mada mi to nije ni presudno. Samo da TLOU Part 3 bude na nivou prethodnika.
 
Ja ssm TLOU2 uzeo pre mesec dana kad su je dali za 10 usd (prvi put je ja video po toj ceni, ne znam da li je bilo ranije) i nisam se pokajao, meni odlicna, a iskreno na Extra mislim da nece biti pre kraka serije tako da 🤷
 
TLoU Part II je bio dostupan na PS Now od oktobra prethodne do januara sadašnje godine. U nekom momentu će ga ponovo uvrstiti u ponudu.
 
Ako neko planira da uzima dopunu od 100 dolara, na Kinguin-u je trenutno najjeftinija, oko 82 evra.
 
Oni i eneba stalno daju popuste, barem za at/de region kod enebe obicno sam uzimao vaucer od 75e za 55-59e kada su praznici... :)

+edit
Inace ko je u DE/AT, na Amazonu ovih dana su se "razbili" od ponude za PS5 disk verzije: Death Stranding, Spidey, Ghost of Tsushima, Marvels GotG, Fifa 23, Horizon FW su isli za 10-12-20ak evra
 
Poslednja izmena:
Kada se radi dopuna naloga koji je napravljen preko VPN-a na USA, ne mora ponovo da se pali VPN?
 
Radi.
Jutros kupljeno > Eneba 75USD kupon > Redeem > PSExtra sa popustom direktno iz PS prodavnice > Placeno walletom.
Payment metod nemam jer ne rade kartice iz Srb za US PS store.

Caos, stize mi sony uskoro i planiram da uzmem PS plus extra . Ako sam te dobro razumeo ( posto sam nov u ovome ) koraci su sledeci . Napravim acc na USA adresu --->> odem na enaba i kupim gift card sa recimo 100usd vrednosti --->>> odem na svoj acc unutar plastation (ili online preko browsera) i na reedem code iskorstim code koji dobijem od njih za wallet funds --->>> pojavljuju mi se novci u wallet-u i onda mogu na 'normalan' nacin unutar playstation stora da kupim Extra subsicisction ? Hvala na odgovoru , ziv mi bio!
 
Tacno tako :).
Sve je gotovo za par minuta, i samo obrati paznju kada kupujes gift card za koji je region i to je to :)
 
@Cosmosis Ima i ona opcija kupiš PS Plus Essential dopunu. Pa onda kupovinom kartice za dopunu dopunis wallet sa onoliko para koliko ti treba za nadgradnju sa Essential na Extra. Ova gimnastika bi trebalo da košta 20tak usd jeftinije nego direktna kupovina Extra
 
Da li ste sigurni da je US region i dalje najjeftiniji? Imam US nalog ali tamo vec par godina nista nisam kupio

Kao sto smo Yojinbo i ja vec pisali, DE/AT dopune se cesto mogu naci na Enebi sa 20% popusta. Kada se to kombinuje sa BF ili bozicnim popustima, usteda bude bas fina. Ja tako radim vec godinama.
 
Turska je najjeftinija. TLOU2 je sad kod njih 5.3$ npr. RDR2 je 8$
Ali ne prodaju dopune. Jedini način kupovine je preko virtuelne Cryptopay Visa kartice ali nekome radi nekome ne.
 
HZD FW na us store 29.99$ ps4 sa free upgradeom na ps5.
A ps5 verzija 39.99$.

Sreca meni ispalo jeftinije i to nov fizicki disk kod nas u RS, za 25€.
 
Nazad
Vrh Dno