Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ako vam ne radi ovih -30$/€ kada kliknete direktno na reklamni baner ili probate da izabarete subscription paket - u PS app na telefonu recimo izaberite neku igru gde u ponudi stoji "PS+ extra" ispod bannera/slike igre, kliknete na istu i samo umesto purchase opcije izaberete ispod nje "PS+extra included"...
Meni tako za AC Odyssey nudi opciju PS+extra za 69.99€, sto znaci da odbija onih reklamiranih 30$/€
Kada su p*pci u Soniju
 
Kupiš gift karticu i ubaciš na račun. Pretplata od godinu dana može da se plati iz novčanika. Mesec dana mislim da ne može, neka me neko ispravi ako grešim.
 
Kupiš i ubaciš dopune u vrednosti 70$, i preko store kupiš extra pretplatu.
Kupiš gift karticu i ubaciš na račun. Pretplata od godinu dana može da se plati iz novčanika. Mesec dana mislim da ne može, neka me neko ispravi ako grešim.

Za mesec dana mislim da moraš imati i payment metod neki snimljen, dal karticu, dal paypal, ali naravno ne priznaje se ni jedno ni drugo iz Srbije, već mora biti iz regiona na koji se registruješ.
 
Koja je prednost ps+ osim igranja online?
 
Judgment, odlično. Odlagao sam kupovinu u nadi da će doći na plus :D
 
Ako vam ne radi ovih -30$/€ kada kliknete direktno na reklamni baner ili probate da izabarete subscription paket - u PS app na telefonu recimo izaberite neku igru gde u ponudi stoji "PS+ extra" ispod bannera/slike igre, kliknete na istu i samo umesto purchase opcije izaberete ispod nje "PS+extra included"...
Meni tako za AC Odyssey nudi opciju PS+extra za 69.99€, sto znaci da odbija onih reklamiranih 30$/€
Kada su p*pci u Soniju
Probao sam i ovo i dalje mi je extra 99USD :/.
 
Koja je prednost ps+ osim igranja online?
Cloud save (maksimalna glupost što je za to potreban ps+), 3 besplatne igre mesečno koje ti zauvek ostaju na nalogu(možeš da ih igraš dokle god ti je aktivna pretplata), neke sitne gluposti poput besplatnih dodataka za live service igre a la Fortnite i Rocket League, i PS Plus Collection ako si na PS5(20 hitova iz PS4 ere). Glavni feature je online play.
 
Hvala. To su ove "mesečne" igre koje dodam u library i imam ih dok je pretplata aktivna? Iz Ps+ collection mogu isto tako da dodam te hitove na isti način?
 
Tako je.
 
Cloud save (maksimalna glupost što je za to potreban ps+), 3 besplatne igre mesečno koje ti zauvek ostaju na nalogu(možeš da ih igraš dokle god ti je aktivna pretplata), neke sitne gluposti poput besplatnih dodataka za live service igre a la Fortnite i Rocket League, i PS Plus Collection ako si na PS5(20 hitova iz PS4 ere). Glavni feature je online play.
Meni je online play najmanje bitna stavka i produžio sam pretplatu :)
Više igara da se proba, plus svakog meseca nove. Nisam imao ranije konzole i ovo mi je ekstra došlo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221214_135414_PS App.jpg
    Screenshot_20221214_135414_PS App.jpg
    76 KB · Pregleda: 52
Probaj na samoj konzoli da uđeš u PS Plus sekciju, pa pod PS Plus Collection da ih dodaš.
 
Ne, povezana je konzola i da u pravu ste radi direktno na njoj. PS app bi mogla da bude dosta bolja.
 
Како беше,више немају оне ПСН претплате са cdkeys?
Сад су она 2 или 3 пакета?
Колико је најефтинија претплата сад?
Другару истекао налог а има доста игара на њему.
 
Sad sam probao da dodam neku iz Collections i sve se plaćaju. Probao Battlefield 1, Arkham Night, The last of us remastered itd. Imam Essential pretplatu.
Te igre nisu deo Essential pretplate. Treba ti Extra za njih.

Ispravka - trebalo bi da su ti dostupne kao deo PS5 kolekcije ako si PS Plus pretplatu aktivirao na PS5.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uspeo da nadje workaround za PS+ gde ne nudi popust?

Probano prema instrukcijama od @Yojinbo i taj pristup meni ne radi.
 
Te igre nisu deo Essential pretplate. Treba ti Extra za njih.

Ispravka - trebalo bi da su ti dostupne kao deo PS5 kolekcije ako si PS Plus pretplatu aktivirao na PS5.
Jesu dostupne dodao sam u library i skinuo sve super.
Da li je neko uspeo da nadje workaround za PS+ gde ne nudi popust?

Probano prema instrukcijama od @Yojinbo i taj pristup meni ne radi.
Ja nisam, a ugasio sam pretplatu da bih probao. Drugi pretraživač, incognito, na konzoli, USA nalog ma ništa uvek ista cena bez popusta.
 
Ja sam upravo ušao na stari USA nalog na kojem sam do pre godinu dana održavao PS NOW pune dve godine.
Incognito mod, prikazuje mi popust, ali kada kliknem baca me na naš en-rs, izbaca grešku. Uključio TunelBear na USA i dozvoljava mi ove pretplate na sniženju.
 
Čekaj možda je i do mene. Koliko izađe essential na godinu inače? Ovako kod vas ili ne? Koja je cena sa popustom?
 

Prilozi

  • SmartSelect_20221215_125712_Brave.jpg
    SmartSelect_20221215_125712_Brave.jpg
    83.3 KB · Pregleda: 33
Iz nekog razloga ti pokazuje skuplje. Essential je 60$ godišnje (sada sa popustom je 30$).
 
Oni su nešto zabrljali, kod nekih prolazi kod nekih ne.
Neki od članova tvrde de važi samo za nove naloge koji nikada nisu imali pretplatu međutim prošlo je kod nekih kojima je skoro istekla pretplata dok kod nekih koji duže nemaju (par meseci i više) ne prolazi popust
 
Da onda kod nekog radi kod nekog ne izgleda. Ajde sačekaću boxing možda bude nešto. Hvala.
 
Probano sledece:
Drugi browseri,
VPNovi (par US gradova),
Incognito,
Nov nalog (cisto da vidim da nije do starog problem).
Jedino sto sam dobio par puta je da je sajt pukao.

Kakvi su i treba Microsoft i Xbox da ih ugase u bubucnosti.

Inace po netu puno postova da random ljudi dobijaju popust dok drugi prijavljuju da nema popusta.
 
Ja sam upravo ušao na stari USA nalog na kojem sam do pre godinu dana održavao PS NOW pune dve godine.
Incognito mod, prikazuje mi popust, ali kada kliknem baca me na naš en-rs, izbaca grešku. Uključio TunelBear na USA i dozvoljava mi ove pretplate na sniženju.

U tom slučaju samo rs prebaciš na en-us u address baru i prebacuje te na us stranicu, kada otvaraš iz Srbije.
 
Kod svabisa na forumu ima korisnika kojima je popust za PS+ proradi danas, sinoc im nije na primarnim nalozima radilo.
Drugi su otvarali nove naloge pa im sa tim novim nalozima nije funkcionisalo.
Definitivno je nesto do Sonija i njihove brljotine.
 
Ne, povezana je konzola i da u pravu ste radi direktno na njoj. PS app bi mogla da bude dosta bolja.
Namerno su to napravili, čisto da ljudi koji nemaju PS5 ne bi mogli da aktiviraju igre iz kolekcije preko aplikacije, jer su to namenili samo za vlasnike petice.

Bilo je situacija da su banovali konzole kada su pojedini vlasnici PS5 "pomagali" PS4 vlasnicima, te se logovali sa njihovim nalozima i aktivirali im igre iz kolekcije.

I jedan "biznismen" sa foruma koji je prodavao uslugu aktivacije na svojoj konzoli je ostao sa hardverski banovanom konzolom 😁
 
Proradio mi je jutros popust. Refreshujte stranicu ko jos uvek juri pretplatu.
 
Nazad
Vrh Dno