Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

U čemu je fora da se kupi PSN code na US Amazonu?
Uvek ne radilo bez VPN sa našim karticama.
Sad mi ovo izbacuje i sa I bez VPN na USA.
Kolega je skoro otvorio novi Amazon nalog (preko VPN, američka adresa, naša kartica - mobi banka) i nije mu prošlo. Kad je kliknuo da plati tražili mu papire za verifikaciju (adresa, izvod iz banke). Moguće da su menjali nešto. Kad si poslednji put kupovao?
 
jel to na UK samo popust od 25% na premium ili meni tako pokazuje zbog paketa na kojem sam
 
Kod mene na svim paketima.
Istekla pretplata, uplatio običan sa 25%.
Sada mi stoji"buy again and save 25%" za taj. Kod ostala dva 25%.
 
U pitanju je BF akcija, 25% na PS Plus Essential, kao i 25% popusta na upgrade sa Essential na Extra ili Premium.
 
Ja sam juce kupio 12 meseci extra, imao sam vec extra koji je isticao za nekih mesec dana, moze cak i da se stackuje vise puta, jedna stvar moze da vas buni jer kad se udje na prvi meni pokazuje punu cenu od 100$ ali kad se opet otvori stoji cena sa popustom. Na poslednjoj slici stoji datum 2024 godina ako potvrdim jos jednu kupovinu preko ove.
IMG_20221119_142407.jpgIMG_20221119_142420.jpgIMG_20221119_142430.jpg
 
Mislis da tesko moze da ispadne jeftinije, neki veci popust za Bozic, ili vaucer za essential pa kasnije upgrade?

Mislim ok je 25% ali znalo je da bude i 50, ali toga izgleda nece vise biti.
 
Mislis da tesko moze da ispadne jeftinije, neki veci popust za Bozic, ili vaucer za essential pa kasnije upgrade?

Mislim ok je 25% ali znalo je da bude i 50, ali toga izgleda nece vise biti.
Bilo je prosle godine 50% dal za halloween ili black friday nisam siguran, ali tada je bio obican ps plus, ja sam uplatio ps plus 21 decembra preko vaucera, tada sam i kupio ps5, i nije bilo nikakvog popusta oko katolickog Bozica na njihovom storeu, tako da iskreno i ne ocekujem da ce biti. Meni svakako isticao sub za mesec dana pa moram da produzim sada. Iskreno po meni je ok cena, izadje oko 6e mesecno koliko placam i netflix koji skoro da uopste i ne koristim a dobijem zauzvrat gomilu igara koje nisam nikad igrao jer nisam imao ps4 tako da meni odgovara.
 
Kolega je skoro otvorio novi Amazon nalog (preko VPN, američka adresa, naša kartica - mobi banka) i nije mu prošlo. Kad je kliknuo da plati tražili mu papire za verifikaciju (adresa, izvod iz banke). Moguće da su menjali nešto. Kad si poslednji put kupovao?
Ma oduvek imam više adresa, tipa Nemačka od drugara za porudžbine, Srbija, USA.
Jedino ako je zbog Prime Video plaćen na Poljsku problem.
Koja je alternativa za PSN dopune u $?
Hoću da uzmem ovaj Premium dok nude popust.
 
U pitanju je BF akcija, 25% na PS Plus Essential, kao i 25% popusta na upgrade sa Essential na Extra ili Premium.
Na downgrade sa premium na extra ili essential ne daju 25% ..znači moram da produžim premium da bih iskoristio popust 😀
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-11-19-15-34-53-804_com.scee.psxandroid.jpg
    Screenshot_2022-11-19-15-34-53-804_com.scee.psxandroid.jpg
    87.3 KB · Pregleda: 37
  • Screenshot_2022-11-19-15-35-23-160_com.scee.psxandroid.jpg
    Screenshot_2022-11-19-15-35-23-160_com.scee.psxandroid.jpg
    91 KB · Pregleda: 39
Ma oduvek imam više adresa, tipa Nemačka od drugara za porudžbine, Srbija, USA.
Jedino ako je zbog Prime Video plaćen na Poljsku problem.
Koja je alternativa za PSN dopune u $?
Hoću da uzmem ovaj Premium dok nude popust.
Proveri da li ti je američka podešena kao default adresa naloga. Pročačkaj podešavanja. I ja imam više adresa, US/UK/DE i Poljski prime na nalogu.
Kolega je skoro otvorio novi Amazon nalog (preko VPN, američka adresa, naša kartica - mobi banka) i nije mu prošlo. Kad je kliknuo da plati tražili mu papire za verifikaciju (adresa, izvod iz banke). Moguće da su menjali nešto. Kad si poslednji put kupovao?



VPN nisi smeo koristiti, to su oduvek detektovali/banovali
 
Prvo
Proveri da li ti je američka podešena kao default adresa naloga. Pročačkaj podešavanja. I ja imam više adresa, US/UK/DE i Poljski prime na nalogu.




VPN nisi smeo koristiti, to su oduvek detektovali/banovali
Proveri da li ti je američka podešena kao default adresa naloga. Pročačkaj podešavanja. I ja imam više adresa, US/UK/DE i Poljski prime na nalogu.




VPN nisi smeo koristiti, to su oduvek detektovali/banovali
Prverio, stavim USA adresu i našu karticu kao default i neće isto mi izbaci. Očigledno su počeli da kontrolišu.
Naručivao sam neke gluposti kdo drugara u Nemačku, Prime na Poljsku.
 
Koliko dugo se čeka na dobijanje kodova sa recimo eneba i da li će biti nekih black friday popusta?
 
Ne znam sto vecina ovde koristi g2a ili cdkeys, kad god sam gledao nikad nisu bili povoljniji od instant gaminga, plus sto deluju dosta mutno i amaterski odradjeno. Ja na IG godinama kupujem, nikad nije bilo problema sa kljucevima i stizu u roku od jednog minuta, cim se verifikuje transakcija, bukvalno instant.
 
Ja juce kupovao sa cdkeys i sve proslo ok.
 
Kupio sam na eneba.com, odmah stigne/prikaže, ne vidim na instant gaming da imaju kartice za dopunu.
 

Kako to nemaju dopune? Ja evo ovde kupio pre 3 dana, ima i dalje i to u drugim iznosima.
Ima i ps plus pretplata, da ne linkujem bezveze, kome treba neka gugla.
 
OK je IG, isto kao i CDKeys. Godinama kupujem na oba sajta i nikad nisam imao problema. Cene su tu negde otprilike.
 
Bilo je ovamo i jacih popusta dok je dolar bio slabiji, al sad u skorije vreme max 5% popusta u odnosu na retail cenu. Ovamo sada dopune za recimo Spaniju ili Nemacku (sta sam ja konkretno bacio pogled) mogu da se nadju i do 20% jeftinije.
 
Ne znam šta je sa Amazon posle godina kupovine $ dopuna, očigledno je problem Prime Video na Poljsku.
Ko ih je*e uzeh na CD keys
 
Ko zna šta je trigerovalo. Imam I ja na istom nalogu Prime na Poljsku na kome je i američka adresa.

Je l si siguran da ti je trenutno kao "default" rezidentalna adresa podešena američka adresa?

Znači nije dovoljno da staviš kao adresu isporuke onu u Americi, već mora da bude glavna adresa.

Ili je to ili su ti flagovali nalog.
 
Nije on jedini. Mislim da su na Amazonu pooštrili kontrolu. Pisao sam već u ovoj temi da je svež otvoren nalog flagovan.
 
Napisao si i da si koristio VPN. To flaguju oduvek :)
 
Na popustu je trenutno WD_BLACK SN850X NVMe™ SSD verzija sa hladnjakom na nemačkom WD sajtu i stoji da je 5 godine garancija.

U odnosu na zvaničo PS5 podržanu verziju ima nešto veće brzine:
  • Read: 7.300 MB/s (vs 7.000 MB/s)
  • Write: 6.300 MB/s (vs (5.300 MB/s)

Da li je WD_BLACK SN850X NVMe™ SSD verzija kompatibilna sa PS5?
Na sajtu stoji da jeste, a cenaje je trenutno ista u odnosu na "zvaničnu PS5 verziju" (koji je se 1TB pre mesec dana mogao naći za 110€).

1669126924436.png
 
^Već su bili na Black Friday i to sa nižom cenom, konkretno 1tb je na UK amazonu bio tačno 90£, na de je bio 105€ čini mi se! Treba sačekati da popune stok pa će biti opet po toj ceni!
Naravno da je kompatibilan wd sn850x sa ps5.
 
Poslednja izmena:
@zvecka
Nisam stavio X verziju u aplikaciji za praćenje, pa sam to propustio. Gledam Nemačku zbog lakše nabavke i garancije.
Ova garancija od 5 godina me vuče na kupovinu sa sajta

Misliš da će biti povoljnije u (crni) petak ili do kraja godine?
 
Čim popune stok biće opet po nižoj ceni, kod britanaca su odmah u petak ujutru kada je počela akcija rasprodali, ali već u petak uveče je bilo ponovo! Samo prati i biće i pre 25.11. Prati i Amazon France ista cena je bila, čak i shipping bi trebalo da ti bude free za Nemačku.
Btw wd sn850 je za nijansu bolji za ps5 od x verzije, verovatno bolje optimizovan.
 
Nazad
Vrh Dno