Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

To može naravno.

Nisam mogao da produžim sa popustom na UK dok je pretplata u toku, prošle godine. Mogli su samo oni kojima je istekla i takođe da je otkazana ona opcija da sam produžava pretplatu .

Sada mi je istekla i nisam namerno produžio da bi sačekao popust. Trenutno mogu samo da se nadam da će da bude kao prošle godine.
Inače pratim ovu temu i nisam nikada video mogućnost da produžim UK na neki drugi način sa popustom.
Za US sam viđao da se prodaju godišnji sa popustom.
 
Ja imam zanimljiv fenomen - uplatio sam godinu dana Premium preko turskog naloga 24.08.2022 sto znaci da mi je Premium trajao do 24.08.2022. Onda sam u Septembru kupio jos jednu godinu i onda u Novembru jos jednu i sada pretplata traje do 24.08.2024 a ne do Novembra 2024. Ovo je logicno ali obratite paznju sta pise ako produzavate pretplatu vise meseci ranije.
 
Ja imam zanimljiv fenomen - uplatio sam godinu dana Premium preko turskog naloga 24.08.2022 sto znaci da mi je Premium trajao do 24.08.2022. Onda sam u Septembru kupio jos jednu godinu i onda u Novembru jos jednu i sada pretplata traje do 24.08.2024 a ne do Novembra 2024. Ovo je logicno ali obratite paznju sta pise ako produzavate pretplatu vise meseci ranije.
Ako ja razumem šta si ti hteo da kažeš?
Imao si pretplatu do 24.08.2022. godine, produžio dve godine i sam imaš do 24.08.2024. godine, šta je problem?
Ne računa on tebi pretplatu od datuma kad si kupio dopunu i aktivirao je (novembar), nego od datuma kad ti ističe, a to je 24.08.
 
Hocu da kazem da ljudi razmisle sta im se isplati ako im pretplata istice za nekoliko meseci, to je sve. Ako nekome istice npr. u junu 2023, onda mu BF popust nece biti od neke koristi.
 
Hocu da kazem da ljudi razmisle sta im se isplati ako im pretplata istice za nekoliko meseci, to je sve. Ako nekome istice npr. u junu 2023, onda mu BF popust nece biti od neke koristi.
Wat?
Kako mu neće biti od koristi?
Kupi sad npr. sa xy % popusta (recimo 20%), aktivira, i pretplata mu se produžuje sa juna 2023 na jun 2024. godine?
Kako tu nema koristi?

Jedino da računa da će u junu 2023. godine biti popust od 40%, ali em niko nije vidovit, em sigurno neće, kakvi su trendovi...

Iskreno, bez da te zezam, pojma nemam šta hoćeš da kažeš, ni u pvom ni u ovom drugom postu...
 
Razumem šta hoće da kaže. Bez obzira što je inače sve jasno oko toga :)

Otprilike sam to i pisao. NE MOŽE na UK nalogu, ili bar meni nije uspelo.
Već godinu ili dve odugovlačim sa produživanjem i sada mi je istekao krajem oktobra. Trenutno nisam uplatio pa će da vidimo šta će da bude.
Ako bude kao što je bilo, da bi mogao da iskoristim popust MORA da je:
  • pretplata istekla,
  • isključeno automatsko produženje pretplate (pretpostavljam da ima ljudi sa parama na računu pa da im ne produži).

Izvini na vikanju, ne znam kako da naglasim drugačije šta mi je najveći problem kod produženja na UK.
Znači, prošle godine mi je za vreme Black Friday bila aktivna pretplata i nije bilo gimnastike kojom sam mogao da produžim sa popustom od 30%. Svo vreme je izbacivalo cenu od 50 funti tokom trajanja popusta dok su na ljudi kojima je istekla pretplata kupovali sa 30% popusta.
Ako neko zna kako da produžim a da nije 50 za osnovnu pretplatu neka slobodno kaže.
UK jer su mi klinci tako tražili, ne znam ni sam zašto, kažu zbog onih njihovih fifa, nba...
 
Ne znam kako je bilo u UK ali je u Austriji prosle godine za BF prvo bio popust od 30% za sve (mogla je da se produzi pretplata) a onda je posle par dana bio popust od (cini mi se 40%) koji je vazio samo za nove korisnike ili one kojima je istekla pretplata...
 
Razumem šta hoće da kaže. Bez obzira što je inače sve jasno oko toga :)

Otprilike sam to i pisao. NE MOŽE na UK nalogu, ili bar meni nije uspelo.
Već godinu ili dve odugovlačim sa produživanjem i sada mi je istekao krajem oktobra. Trenutno nisam uplatio pa će da vidimo šta će da bude.
Ako bude kao što je bilo, da bi mogao da iskoristim popust MORA da je:
  • pretplata istekla,
  • isključeno automatsko produženje pretplate (pretpostavljam da ima ljudi sa parama na računu pa da im ne produži).

Izvini na vikanju, ne znam kako da naglasim drugačije šta mi je najveći problem kod produženja na UK.
Znači, prošle godine mi je za vreme Black Friday bila aktivna pretplata i nije bilo gimnastike kojom sam mogao da produžim sa popustom od 30%. Svo vreme je izbacivalo cenu od 50 funti tokom trajanja popusta dok su na ljudi kojima je istekla pretplata kupovali sa 30% popusta.
Ako neko zna kako da produžim a da nije 50 za osnovnu pretplatu neka slobodno kaže.
UK jer su mi klinci tako tražili, ne znam ni sam zašto, kažu zbog onih njihovih fifa, nba...
Trenutno nema popusta za UK pretplatu, bar ne na cdkeys...
 
image.png
 
UVEK JE MOGLO DA SE PRODUZI PRETPLATA I PRE ISTEKA TEKUCE ...na licno primeru ..sad sam produzio pre mesec dana imao ps plus ... nasao za godinu dana za usa region za 38 $ i samo su me prebacili na ps essential i sad mi vazi do 10.12.2023...
i mozes i da kumuliras pretplatu sto sam uradio 2020 kad sam nasao jefitno ps plus code godinu dana usa region bio oko 28$ i uzeo dva coda i samo se nadovezala pretplata na postojecu i vazila do 10.12.2022 .. prehodna je vazila do 10.12.2020 ...a moj PS4 kupio za black friday 2019 godine ;-)))
Gde si nasao ps plus za 38$ isa account?
 
Gde si nasao ps plus za 38$ isa account?
na instant gaming ali vise nema, to sam uzeo sad bas pogledah 29.9 ... mislim da je pisano ovde da je kasnije doslo do poskupljenja u oktobru mesecu
prosle godine je ps store davao 30% popust na pretplatu koliko se secam tako da sacekaj black friday
 
Hvala svima za informaciju. Izgleda da sam ja nešto pogrešno shvatio kada se prelazilo nan novi sistem pretplate.
 
Krenuo BF na US store, 25% na pretplatu :)
 
TLOU1 50$... da nisam uzeo Ragnarok, razmislio bih i za ovo :D
 
TLOUP1 čekam za $10 maksimalno.

Ima dobrih ponuda, pogotovu ko do sada nije uzeo neke od PS5 ekskluziva.
 
TLOU 1 aj može za 20-30. 50 je i dalje sramota.
 
Koliko videh, može se naći na kp-u za nekih 30ak evra, to je okej recimo za one koji nisu igrali uopšte, a imaju ps5. I TLOU2 za još manje para, i disk, i trenutno na storeu.
Zaista su sjajne igre, iako je dvojka kontroverzna zbog nekih stvari, meni je i dalje u top 3 igre, fenomenalna priča, odlična borba i dosta toga što je miljama ispred mnogih sličnih naslova.
 
Počeo i na UK store Black Friday za PS+.

Uzeo PS+ sa 25% popusta.
 
Singapur je oko 3K DIN jeftiniji od US.
1668799914140.png

Voucher može da se kombinuje 50+20 SGD za 50-ak € (zavisi od fee-a na Offgamers sajtu).

1668800124897.png
 
U čemu je fora da se kupi PSN code na US Amazonu?
Uvek ne radilo bez VPN sa našim karticama.
Sad mi ovo izbacuje i sa I bez VPN na USA.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221118-214036.jpg
    Screenshot_20221118-214036.jpg
    111 KB · Pregleda: 26
TLOU2 za 10 usd, uzeh ga da ga konačno odigram.

A ne vidim nigde vaučere s normalnim popustom za PS plus na sajtovima za dopune, a zvanični Store mi nudi samo 25% na upgrade jer mi je aktivna pretplata.
 
Meni nudi i 25% na produžetak. Pretplata ističe 29.11.
 
Nudi i meni za produženje 25% , ističe u julu.Screenshot_2022-11-18-22-09-22-492_com.scee.psxandroid.jpg
 
Hm, ja na konzoli gledao i ne videh da ima, verovatno sam zabagovao. A koja ti je to app?
 
U čemu je fora da se kupi PSN code na US Amazonu?
Uvek ne radilo bez VPN sa našim karticama.
Sad mi ovo izbacuje i sa I bez VPN na USA.
Meni Amazon prolazi bez problema. Da nemaš možda više adresa na nalogu? Vidi koja je podešena kao primarna.
 
Nazad
Vrh Dno