Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ma to napisao za ove koji ipak i dalje zele da uzimaju. I ja imam jos 3 meseca i otkazujem dok ne poboljsaju ponudu, a to nece izgleda nikad, bar ne dok su u prednosti na xbox po prodaji.
Na ps premium sve sto je valjalo od pre sam odigrao, na ps essential retko kad stigne nesto sto mi je ok, a i tu poceli da recikliraju igre iz skupljeg paketa, online odavno ne igram.
 
Ma to napisao za ove koji ipak i dalje zele da uzimaju. I ja imam jos 3 meseca i otkazujem dok ne poboljsaju ponudu, a to nece izgleda nikad, bar ne dok su u prednosti na xbox po prodaji.
Na ps premium sve sto je valjalo od pre sam odigrao, na ps essential retko kad stigne nesto sto mi je ok, a i tu poceli da recikliraju igre iz skupljeg paketa, online odavno ne igram.
Ma da...
Ja sam pre par dana produžio PS Plus, jer mi je žao da mi "propadne" brdo igara koje sam nahrčkario svih ovih godina (a igrati ih neću :cry:), a i uz poskupljenje je i dalje povoljno kad deliš nalog (što reče kolega iz teme "SBB", cena pretplate je "par malih kiselih pavlaka" godišnje.:)), a hvala bogu sad ga (a nadam se i ubuduće) delim sa najboljim drugom, jer je ipak drugačije kad deliš nešto sa nekim koga znaš RL...
;)
 
Bogami kako je krenula cena pavlake, uskoro ce jedna biti skuplja od mesecnog ps plusa.
Ma i ja kad sam se dvoumio izmedju ps5 i xboxa, odlucio za ps5 samo zbog 300-400 igara sto sam nakupio svih ovih godina, sto kupovinom sto od ps plusa koje kao sto kazes necu nikad ni odigrati.
A da delim nalog sa nekim, uzimao bih i dalje, jer stvarno nije mnogo skupo na mesecnom nivou, a i kao sto rekoh za godinu dana pretplate i bude nekih okej igara, ali sam dao mladjem bratu.
Mada i prosle godine mi bile igre bezveze i rekao necu vise uzimati, i ne samo da sam produzio ps plus nego uzeo i ps now, tako da znam da cu opet isto uciniti
 
Upravo uzeo dopunu od 100$ na Kinguin. Izašla me 88,54€.

Ponude ima na ovom linku, a koristi se kod OCTOBER14 i plaćao sam preko PayPal-a.

Gledao sam sve ponude na https://www.allkeyshop.com/blog/en-...compare-prices/?regions=psnus&editions=usd100
Iako je bilo na sajtu povoljnijih, kada se ode na dotične sajtove ispadalo je sve skuplje, jer ili ne važe kodovi za popuste ili su dodatne takse prevelike.
- Npr, na Gamivo sajtu kod AKSOCTOBER ne važi. Inače, na istom sajtu još uvek važi kod 3AKS3 koji daje 3% popusta, ali i om magično nestane čim se izabere bilo koji način plaćanja, plus dodaju još 2$ koja nigde nisu izlistana (isključio sam ručno pretplatu za onaj njihov klub tako da to nije za njega).

Kod je stigao instant i uspešno redeemovan.

P.S. Dopune za Nemačku su mnogo jeftinije, ali kad već imam PS+ na USA...
Za 90,7€ se dobija 120€, dok sam za USA za 88,54€ dobio 100$ (100 dolara, ne evra kao kod Nemačke).
Uzeo danas dopunu 100$ preko Kinguina, izašlo 87$ sa popustom.
Hvala za link 😊
 
Istice mi pretplata za PS+ uskoro, tj kroz 20ak dana; pre nekih mesec dana sam doplatio nekih 10ak dolara da bih bio Extra do kraja pretplatnickog perioda, sad nemam pojma sta da radim. Da li vazi fora da se uzme jos godinu dana starijih kodova (essential), pa da mi ponudi samo apgrejd da platim na Extra, jer mislim da za Premium nema potrebe?
Nalog je dosta star, ima deset godina skoro, dosta se skupilo od PS+, a imam PS4 Pro i Vitu (koja je hackovana, tako da nebitno), s tim sto PS5 najverovatnije osim ako nesto bas bruka jeftino ne iskoci, necu ni uzimati.


Diskove ne kupujem jer mi nemaju smisla, jos od PS4 kad je izasao, jer svakako mora da se instalira na drajv, tako da nema tu nikakve ustede osim sto moze da se proda disk kad zavrsim s igrom, a generalno je sve skupo kod nas, i retko ko prodaje diskove.
Elem, sta raditi sad sa pretplatom, razmisljao sam cak mozda i na tursku da napravim, ako je stvarno 2 i jace puta jeftinije, ili bese Singapur je jeftiniji?
 
Čekaj popust pa vidi, mislim da je skoro svuda bilo 30%. Ja iz tog razloga nisam trenutno produžio klincima, nek se malo strpe.
Prošle godine je bio negde 10 novembra. Bilo je da mora da bude isključena automatska obnova.
Verovatno neko to pouzdanije zna.
 
Jel igrao neko The sinking city, vredi li vremena, drzi li paznju posto retko igram igre? Zadnja koja me drzala rdr
 
Jel igrao neko The sinking city, vredi li vremena, drzi li paznju posto retko igram igre? Zadnja koja me drzala rdr
Ja sam igrao ps4 verziju …grafika je ništa posebno i borbe su očaj …ali mi se priča jako svidela i po meni vredi odigrati zbog priče …Btw drugaciji tip od rdr…ovde moraš da rešavaš misterije i pronalazis dokaze , na foru sherlock holmes…
 
Verovatno je ovo pitano i ranije, ali meni ne uspeva da pronadjem. :(
Kolega je sa aktivne PS+ Essential pretplate doplatio trial za Premium paket, da proba par nedelja i vidi da li mu odgovara za nadalje. Komunikacija je formulisana tako da deluje da je obavezna pretplata godinu dana nakon toga, a realno svi odavde dopunjujemo wallet, pa automatske naplate u realnosti ne rade za Srbiju.

Da li je onda u skladu s tim moguce da nikada ne uzme veci paket, vec se samo vrati na Essential ili nadalje nece imati Plus dokle god ne uplati tu vecu pretplatu?
 
Verovatno je ovo pitano i ranije, ali meni ne uspeva da pronadjem. :(
Kolega je sa aktivne PS+ Essential pretplate doplatio trial za Premium paket, da proba par nedelja i vidi da li mu odgovara za nadalje. Komunikacija je formulisana tako da deluje da je obavezna pretplata godinu dana nakon toga, a realno svi odavde dopunjujemo wallet, pa automatske naplate u realnosti ne rade za Srbiju.

Da li je onda u skladu s tim moguce da nikada ne uzme veci paket, vec se samo vrati na Essential ili nadalje nece imati Plus dokle god ne uplati tu vecu pretplatu?
Trebalo bi da posle isteka tog free trial može da bira paket, uz napomenu da smo mi iz Srbije "osuđeni" na Essential dopunu, pa onda kupovinu gifta za dopunu walleta, pa tek onda nadogradnju pretplate na Premium...

Naravno možeš odmah da kupiš gift dopunu pa kupuješ pretplatu direktno sa PS, ali mislim da je za npr. Extra razlika oko 20USD (tipa kad prvo uzemeš Essential pa nadogradiš na Extra košta oko 80USD, a na PS je 99USD).
 
Ima li neka informacija o popustima?
Bilo je prošle godine u ovo vreme 30% na ps+ za uk. Sada mi isteklo pa možda bolje malo da sačekam.
 
Prošle godine sam uzeo 16 decembra ps+ UK za 30£ za nove članove na psn store .Ove godine se nadam nečemu sličnom .
 
Kako kupiti EA play?
Kupio bih zbog onih igara koje su uključene u tu pretplatu (It takes two, Unravel... pre svih). Imam na PS računu nešto preko 30$, ali mi pri kupovini stalno izbacuje "Something went wrong".
Nalog je na US, igre sam ranije kupovao bez problema, uglavnom na akcijama.
Ima li bolji način (povoljniji) kako doći do pune verzije It takes two?
 
Kako kupiti EA play?
Kupio bih zbog onih igara koje su uključene u tu pretplatu (It takes two, Unravel... pre svih). Imam na PS računu nešto preko 30$, ali mi pri kupovini stalno izbacuje "Something went wrong".
Nalog je na US, igre sam ranije kupovao bez problema, uglavnom na akcijama.
Ima li bolji način (povoljniji) kako doći do pune verzije It takes two?
Preko kodova, kao što i PS+ kupuješ.
 
Nisam kupovao PS+, ali sam preko kodova kupovao igrice sad neće ovaj EA Play.
Kad sam rekao na PS računu, mislim baš to imam na PS računu dovoljno za EA godinu dana.
EA sajt me baca na PS sajt. Na EA sajt sam se ulogovao preko PS naloga i on kaže da su povezani ali to se ne vidi na PS nalogu?
 
Nisam kupovao PS+, ali sam preko kodova kupovao igrice sad neće ovaj EA Play.
Kad sam rekao na PS računu, mislim baš to imam na PS računu dovoljno za EA godinu dana.
EA sajt me baca na PS sajt. Na EA sajt sam se ulogovao preko PS naloga i on kaže da su povezani ali to se ne vidi na PS nalogu?

Mislim da su svi kodovi za EA Play globalni, a ispadne 5 evra povoljnije.

1668348444279.png
 
Ovo su sve linkovi ka zvanicnim PS prodavnicama, a pošto je moj nalog US, ne dozvoljava da se kupi sa ovih linkova, a nema US. Na PS-US sajtu dozvoljava, ali kada kliknem "Confirm purchase" samo kaže "Something went wrong" iako imam u novcaniku na PS dovoljno "kredita".
Pa nisu globalni piše ti za koju zemlju su. Trebalo bi da može da se kupi preko konzole kao što kupuješ igre. Onaj od godinu dana,za mesčnu tražilo karticu. Tako je barem pre bilo
Probao, traži karticu. Sa našom naravno da neće.
 
"It takes two" cesto bude na akciji po 20$ ja mislim.. Pa sacekaj koji dan da krene BF akcija na PS Storu..
 
Pa nisu globalni piše ti za koju zemlju su. Trebalo bi da može da se kupi preko konzole kao što kupuješ igre. Onaj od godinu dana,za mesčnu tražilo karticu. Tako je barem pre bilo
U koloni "Regions" piše da jesu globalni.
Ovo su sve linkovi ka zvanicnim PS prodavnicama, a pošto je moj nalog US, ne dozvoljava da se kupi sa ovih linkova, a nema US. Na PS-US sajtu dozvoljava, ali kada kliknem "Confirm purchase" samo kaže "Something went wrong" iako imam u novcaniku na PS dovoljno "kredita".

Probao, traži karticu. Sa našom naravno da neće.
Ja u klin, ti u ploču...

Očigledno da ne možeš preko PS novčanika da kupiš. Ne znam iz kog razloga. Pitao si kako da kupiš EA Play i dao sam jedinu preostalu, a ujedno i povoljniju opciju.
 
Od 18. do 28. novembra PlayStation Store daje 25% popusta na sve tri vrste pretplate (ako se uzme na godinu dana).

Vidim da to važi za Nemačku, pa verujem da će isto biti I za ostale zemlje.

Za Nemačku cene ispadnu (za USA računam da će biti isto, samo u dolarima):
  • Essential 45€
  • Extra 75€
  • Premium 90€
 
Još jedna stvar - na Enebi budu često dopune za PSN za Nemačku i Austriju ( možda i za druge zemlje ali to ne znam) sa 20% popusta tako da se pretplate mogu uzeti još jeftinije kada se iskombinuje sa BF. Ja tako uzimam već godinama.
 
Još jedna stvar - na Enebi budu često dopune za PSN za Nemačku i Austriju ( možda i za druge zemlje ali to ne znam) sa 20% popusta tako da se pretplate mogu uzeti još jeftinije kada se iskombinuje sa BF. Ja tako uzimam već godinama.
Da, da. U poslednjih mesec dana je bilo 11 puta popusta za dopune od ~20%.
Jedino je šteta što sam uzeo pretplatu na USA nalog, pa mi se ne isplati da prelazim, inače gubim sve igre.
 
Da li su menjali nešto sa pretplatama, ili još uvek ne može da se produži dok ne istekne stara? Meni ističe 29.11.2022., baš kad prolazi akcija.
 
UVEK JE MOGLO DA SE PRODUZI PRETPLATA I PRE ISTEKA TEKUCE ...na licno primeru ..sad sam produzio pre mesec dana imao ps plus ... nasao za godinu dana za usa region za 38 $ i samo su me prebacili na ps essential i sad mi vazi do 10.12.2023...
i mozes i da kumuliras pretplatu sto sam uradio 2020 kad sam nasao jefitno ps plus code godinu dana usa region bio oko 28$ i uzeo dva coda i samo se nadovezala pretplata na postojecu i vazila do 10.12.2022 .. prehodna je vazila do 10.12.2020 ...a moj PS4 kupio za black friday 2019 godine ;-)))
 
Naravno da se uvek moglo unapred produžiti. Već godinama tako produžavam PS plus
 
Nazad
Vrh Dno