Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ma jok. Probao sam na Firefox i Chrome. Evo sad i na Edge. Isto s. Dva naloga USA, jedan kanada.
 
Deathloop 24$, weekend sale, ako neko nije igrao, sad je prava prilika
 
Je l' vise nikako ne moze da se dodje do trial EA Play-a?
Gledam kako da ustedim koji dinar za Fifu 23 posto sa EA play ide popust 😂
 
Da li je neko zainteresovan da pravimo share za FIFA 23 i NBA 2K23. Možemo cross platform, a onda nam trebaju dva korisnika za PS5 (nosilac i gest) i PS4 (nosilac).
 
Da li je neko zainteresovan da pravimo share za FIFA 23 i NBA 2K23. Možemo cross platform, a onda nam trebaju dva korisnika za PS5 (nosilac i gest) i PS4 (nosilac).
Druže zbog te mogućnosti da se uvede dodatna (treća strana) u share - dakle dva nosioca - PS5 i PS4 nosilac - sajt razmena na klimavim nogama i share je tamo skoro potpuno zamro.
Ako ćeš i da radiš share tih igara moj prijateljski savet je da se zadržiš na klasičnom deljenju naloga na dva dela (jedan nosilac i jedan gost) i neće biti problema, iako inicijalno malo više košta u novcu, znatno je "jeftinije" na uštedi živaca...
 
Druže zbog te mogućnosti da se uvede dodatna (treća strana) u share - dakle dva nosioca - PS5 i PS4 nosilac - sajt razmena na klimavim nogama i share je tamo skoro potpuno zamro.
Ako ćeš i da radiš share tih igara moj prijateljski savet je da se zadržiš na klasičnom deljenju naloga na dva dela (jedan nosilac i jedan gost) i neće biti problema, iako inicijalno malo više košta u novcu, znatno je "jeftinije" na uštedi živaca...
Stvarno mnogo manje oglasa nego kad je bio aktuelan samo PS4. Ja nisam pravio nikakav share još od prošle godine, pošto imam XBOX series S i game pass. Ne znam šta se dešava sa razmenom igara. Ja sam mislio na tri korisnika, pošto bih ja bio gest a ima samo ona verzija od 100 dolara koja je ultimate.
 
Ja bih rekao i da nema mnogo novih igara, plus leto, velike vrucine, godisnji odmori...

Evo ja na primer koji nisam imao PS4, kada sam uzeo PS5 sam prvo presao sve PS4 hitove, i onda i ovu sacicu jada novih igara koje su izasle za PS5 (Returnal, novi Horizon itd..)
Sad bukvalno nemam sta ni da igram.
Mozda jos The Quarry kad ga uhvatim jeftino i to je to.
Na PC-ju imam mnogo vise igara koje cekaju na prelaz..

Drugo, pojavio se PS Extra i PS Premium.
Ljudi su iznenada dobili dosta nekih igara tu koje mozda nisu igrali, i sad to cepaju mesecima.

Ima tu raznih razloga, ali nema potraznje, ljudi ne mogu da prodaju igru po pola godine, nema kupaca..

Neki masovniji share ocekujem za novi GoW, ali on izlazi tek u novembru.
 
Ja sam za taj sajt za razmenu igara čuo ovde pre par meseci. Kupio jedan "nosilac" nalog, i posle jedno nedelju dana sam izgubio pristup nalogu, gost valjda promenio email i šifru.
Moderatori su posle 20ak dana rešili stvar i kreator šera mi je vratio novac, ali nimalo prijatno iskustvo.
 
Dobro tebe je bas poterao maler.
Ja sam tamo uzeo jedno 15ak igara (naloga) i nemam losa iskustva.

Ali svakako nije idealno, uvek moze neki krelac da napravi sr4nje..
Dobro je da je reseno..
 
Da li postoje Gift kartice za Turski shop?
 
Gde je najpovoljnije uzeti ps + srednji paket ? (potpuno sam nov u ovome)
 
Kako Extra pretplata nudi dosta igara, jes da sam dosta presao i da vise necu nikad da upalim, ali svejedno, razmisljam se da uzmem Digital verziju konzole. Ali jos nije konacno. :D
Zanima me kako se najeftinije pretplatiti. Uplatiti PS Plus standardno za USA preko sajtova gde je uglavnom oko 30-40e. I onda odraditi upgrade? Koliko bi to kostalo?

Ili uplatiti fazon 100e ili koliko treba kao store funds i onda se pretplatiti, ali tako ce mi traziti karticu itd..
 
Nađeh PS plus kod, dobiješ essential i onda doplatiš još 40 dolara za godinu dana da bi uradio upgrade za Extra..
 
Clipboard01.jpg
Produžih neki dan, pa me realno i ne zanima toliko, ali da li je legit ovo?
 
^ Sivo tržište, lutrija sa nalozima. Verovatno su nalozi kupovani kradenim karticama, ili su hakovani. Koriste se kao "nosilac" sistem i pitanje je koliko dugo će raditi.
U principu, svi sajtovi koji se bave prodajom naoga su sumnjivog karaktera.
 
Sad se produzih izadje oko 83 eura, ima cak i vaucera direkt za srednji paket 85 eur na vidaplayer (sta god da je to).
 
Dobio sam od kolega 3 meseca Essential. Upgradeovao sam na Extra i doplatio razliku. Ostao bih na Extra ali bih prešao na godišnju pretplatu. Koja mi je najjeftinija opcija da to uradim? Imate preporuku za neki sajt koji je za to najbolji? Da li ima nekih akcija krajem godine da se dobije discount na godišnju pretplatu? Region je UK.
 
Kupis stari ps plus kod i godina ce ti se pretvoriti u 9 meseci ekstra. A posto nekad mogu da se nadju i za 30 dolara to je definitivno najbolje. Ja sam imo ps now, pa mi ga pretvorili u premium i time me i zeznuli, jer premium igre nisam ni pipnuo i sad mi je samo skuplje da produzim
 
Kupis stari ps plus kod i godina ce ti se pretvoriti u 9 meseci ekstra. A posto nekad mogu da se nadju i za 30 dolara to je definitivno najbolje. Ja sam imo ps now, pa mi ga pretvorili u premium i time me i zeznuli, jer premium igre nisam ni pipnuo i sad mi je samo skuplje da produzim
Mislim da možeš pustiti a ti istekne premium pa kupiš Essential, pa nadogradiš na Extra.
Inače, nema nigde više za 30USD Essential.
 
listam cdkeys malo, ne znam da li će ovo ikome značiti, ima za 24 evra ps plus essential, ali Brazil :oops:


edit: izvinjavam se, nisam video da je "out of stock" :cautious: ali ko zna možda se pojavi ponovo
 
Ističe mi pretplata krajem novembra, pa bih ovde da rezimiram zaključke. Ako sam pogrešio, ispravite me. Moguće je kupiti PS Plus kupon na poznatim marketima, aktivirati ga ukoliko imate Extra pretplatu i dobićete 9 meseci Extra paketa. Druga varijanta je spustiti pretplatu na Essential, ubaciti kod za godinu dana, pa kroz wallet nadograditi na Extra. U zavisnosti od cene, izabrati jedan od ova dva metoda.
 
Extra paket?
Da li si prvo obnovio Essential pa dokupio Extra, ili?
Bas tako uzeo esenciju i iz walleta dao 40usd za extra. Kad sam uzimao esenciju crvenim slovima je pisalo da ne mogu da altiviram dok aktuelna pretplata ne istekne. Napisao sam i u prethodnom postu da ima direkt extra kuponi za oko 85usd ali sam imao u wallletu tih 40 pa nisam isprobao tu varijantu.
 
Ističe mi pretplata krajem novembra, pa bih ovde da rezimiram zaključke. Ako sam pogrešio, ispravite me. Moguće je kupiti PS Plus kupon na poznatim marketima, aktivirati ga ukoliko imate Extra pretplatu i dobićete 9 meseci Extra paketa. Druga varijanta je spustiti pretplatu na Essential, ubaciti kod za godinu dana, pa kroz wallet nadograditi na Extra. U zavisnosti od cene, izabrati jedan od ova dva metoda.
Mislim da ovaj prvi metod da ti menja 12 meseci Essential za 9 meseci Extra ne postoji.
Ovaj drugi metod je regulara...

@emaremare Hvala
 
Nazad
Vrh Dno