Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Kapiram da je sve ovo novo i konfuzno jer je tek stiglo, al pošto tek planiram da uzmem PS5, i to prevashodno zbog ekskluziva (pristojan komp sve što treba tera u 60 fps), zanima me dal se uopšte isplati uzimati pretplatu na ovaj njihov servis?
Tačnije, da li postoji šansa da nestanu igre sa ove Playstation studios liste, 1st party naslova? od GoWa do Returnala, Demon's Soulsa etc. To bih i igrao, i gledao da se osiguram za dalje naravno.
 

Ainur

"pristojan komp sve što treba tera u 60 fps" Onda nemoj. Ja sam vec pisao pa da se ne ponavljam i ne bude pljujem konzolu. Kupio sam PS5 prije nego sto mi je stigla 3070 i kada skontam, sve sto igram na konzoli, mogu na racunaru uz bolje iskustvo. Onda sam kobtao da je prodam ali eto, ostala je. Zao mi. Ekskluzive su trenutno jaaaako tanke. Za mene ne postojece.
 
Pa ja sam igrao brda tih većih ekskluziva na ps4 (ne posedujem, kod rođaka), i znam otprilike šta da očekujem. Recimo, TLOU2 mi je jedna od najdražih igara kojoj bih se rado vraćao, a uz ps5 patch sigurno bih imao i fluidniji užitak.
Zanima me pored toga Demon's Souls, Returnal, Horizon: FW (iako me malo smara open world trenutno), i GoW:R kad izađe. Dakle, konzolu ne bih ni tretirao kao primarnu gejming platformu, već bukvalno po ekskluzivu na nekoliko meseci, uz fokus na indie igre na kompu, i veće naslove koji su multi-platform.
 
Gde se nalaze free igre za ovaj mesec? Prekjuče sam na svom nalogu uzeo God Of War, Naruto to Boruto - Shinobi Striker i Nickelodeon All-star Brawl. Sada hoću drugaru na nalogu da pokupim iste i ne mogu da nađem.
 
Udji u PS plus pa ces videti dosta novih ikonica. Jedna od njih je "Monthly games" i tu su
 
Hvala na odgovoru.
 
Da li je neko probao Cloud Streaming na PC? Gledao sam testove za streaming kada je postojao PS Now servis, koji nije imao baš neke dobre ocene kada je PC u pitanju. Zanima me da li neko zna da li su poboljšali ovu uslugu ili je ostala ista?
 
To i mene Xbox-ovca zanima, igrao bih Sony ekskluzive koje su na ovom novom servisu, pa me zanima kako radi, jel igrivo?
 
Koliko vidim, i ljudi koji imaju PS5 se žale po netu da je striming PS3 igara loš, verovatno dosta zavisi od toga koliko si fizički udaljen od njihovih servera.
Ja kad sam probao PS Now pre koju godinu na PC-ju je bilo neigrivo. 720p sa brdo artefakta, input lag bio ogroman itd.
 
Ja probao sa internetom 120/4 dosta stabilno radi strimovanje.
Probao Račet i Klenk i Infejmus, cudno je igrati ovu grafiku u 2022 :)
 
Jesu samo ps3 dostupne preko streaminga, a ostale se mogu skidati na konzolu? To mi nije bas najjasnije. Vidim u premium tier-u ima dosta remaster izdanja, koja bi možda igrao ako se download-uju. Streaming mi nije opcija zbog neta.
 
Je li pametnije dopuniti wallet ili kupiti PS plus godinu dana(vezano za extra i premium)?
 
Kupiti ps+ , bude malo povoljnije.
 
ima na
za 43 eura ps plus za godinu. Kontam da ako ovo sad ubacim dobicu esential paket. Kaliko vidim jos uvijek nema online dopuna za ove skuplje pakete
 
Dobio sam danas mejl od Sony-ja 1655750451630.png . Je l' kupovao neko ps5 na ovaj način(tj. da li dostavljaju za Srbiju)?
 
Ako ti je nalog podešen na US onda dostavljaju samo ako si u Americi, nekoliko ljudi sa foruma je dobilo ovakve mailove...
 
Kad prođeš sve te korake, platiš i više no što bi platio da uzmeš od Mađara :D

A lagano i na kp-u padaju cene, doduše ja mislim i dalje da sam super prošao za 650e disk verzija + Horizon FW, oba nova.
 
Moze li se na nekom sajtu uzeti samo 5$ dopuna?
 
Ne, najmanja dopuna je 10$.
 
Da li se išta menja ako promenim saveznu državu na američkom nalogu? Ja sam izabrao Njujork kada sam pravio nalog, a sada bih da promenim na Oregon (zbog poreza). :) Pitam jer imam dosta igrica tu, pa ne bih da rizikujem zbog $10 (koliko sada moram da uplatim jer mi fali 90 centi zbog poreza).
 
Poslednja izmena:
Da li sada nakon sto je krenuo novi servis prolazi ukucavanje koda sa PSPlus godisnjih pretplatnih kartica na USA nalog
 
Jedno glupo pitanje. Imam ps plus essentials monthly i hteo bih da uzmem ps+ extra annual. Kako to da uradim? Imam 140$ u wallet-u, to nije problem.
 
Dovoljno je da uđeš u PS Plus sekciju na konzoli i ponudiće ti upgrade opciju već na početnoj stranici.
 
Nazad
Vrh Dno