Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Mnogo loš marketing oko ovih novih tier-ova. Kakve sve zaista povoljnosti nudi taj najveći tier?
 
Kako sada nama koji imamo skoro godinu dana ovaj stari PS+, da li i dalje placamo full price ili ce nesto komepenzovati ako budemo prelazili na veci paket ?
 
Mnogo loš marketing oko ovih novih tier-ova. Kakve sve zaista povoljnosti nudi taj najveći tier?
Nudi stare PS1 i PS2 igre i tako to

Kako sada nama koji imamo skoro godinu dana ovaj stari PS+, da li i dalje placamo full price ili ce nesto komepenzovati ako budemo prelazili na veci paket ?
Pogledaj moj prethodni komentar, obracunace ti koliko kosta doplata do onda do kada ti vazi postojeca pretplata
 
Aha sad vidim na svom profilu. Ovaj PREMIUM izadje 53$ za godinu. Super, hvala.
 
Mnogo loš marketing oko ovih novih tier-ova. Kakve sve zaista povoljnosti nudi taj najveći tier?
U principu ništa bitno, makar meni, vredno te doplate.

Ako ti nije bitan region, Singapurski je jeftiniji oko 4000 din od US:

Google kurs :)

1655126411999.png

1655126431828.png
 
Ja nesto ne umem da se snadjem da kupim ovu gift karticu za ps5? Na cdkeys, g2a... Sve su za vitu, ps3, ps4. Za peticu ne vidim. Gde gresim?
 
Sve ti je to isto, ide ti taj code u wallet i kupuješ šta hoćeš za bilo koju konzolu.. Bitno je samo da ti se region poklapa
 
Znaci ako mi je istekao PS Plus sad mogu da uplatim na wallet 100$ i kupim Extra na godinu dana.
 
Pišu na redditu da je na PS+ Extra RDR2 dostupan do 20.09.2022. a NBA 22 do 31.08.
 
Ako igra ima datum do kada je dostupna, onda je uklanjaju nakon tog perioda.
 
Zanci ove sto imaju 100% pored sebe su dio "colection" kao sto je i do sada bilo? Ako ih uzmemo ostaju forever?
 
Verovatno. Nisam video tu listu, ali evo sada gledam na prodavnici da ne stoji nikakav datum isteka, ni za RDR2, a ni za NBA 2K22.

Mada me ne bi čudilo i da jeste vremenski ograničena toliko, pošto je toliko bila dostupna i na Game Pass-u. Otprilike 3 meseca je bio dostupan i GTA V na PS Now.
 
Jesu ograničene, sad sam uradio upgrade, samo te dve igre
 
U kom delu ti piše taj datum? Ja sam prebačen sa PS Now na Premium i ne vidim nikakvo obaveštenje za to. Trebalo bi jasno to da stave.
 
Kad uđem u igru
 

Prilozi

  • 1655136241529.jpg
    1655136241529.jpg
    226.6 KB · Pregleda: 51
Kod mene toga nema: https://i.postimg.cc/sxwFYYdH/20220613-180759.jpg

Doduše na PS4 sam, ali mislim da nisu odvajali konzole. Takođe nisam čuo da će igre duže ostati na Premium u odnosu na Extra, pa tako da mislim da nije ni do toga. Možda jednostavno brljavi.
 
Ako mi je nalog na US, dobiću danas ovaj update?
 
I kod mene stoji datum zs RDR2 i NBA, samo im je trljavo ovo uradjeno. Ako idem da kupujem igre normalnim pute, nudi mi da kupum RDR2 ili Death Stranding. Igre koje sam upravo dobio i upravo se skidaju sa ovom Extra pretplatom. NE znam je li bug ili navlakusa ali su iste verzije igara koje mi nudi da kupim. A ovo za datum, kod mene je US Aljaska acc.

image.png
 
Nisu iste verzije, npr RDR2 za kupovinu je Ultimate Edition
 
Definitivno brljavi, jer je meni recimo na NBA 2K22 nestalo dugme za Download i Stream, već samo stoji da mogu da kupim igru za 59.99$.

Inače to za kupovinu je normalno, jer ti si ovime dobio igre na korišćenje dok ti traje pretplata, ali u svakom trenutku možeš da kupiš i poseduješ igru trajno.
 
Krenulo pre par sati, polako ljudi, cekajte da se stabilizuje.
Meni je ps plus do marta 2023, trazili mi $30 za doplatu, nije lose, zadovoljan sam, platio uredno preko walleta.

Sada prosto ne znam sta bih pre poceo da igram a vremena nista 😟
 
Nisu iste verzije, npr RDR2 za kupovinu je Ultimate Edition
image.png


Ocito se radi o ovome, da se moze kupiti pored pretplate ali de mi pokazi na normalnoj listi cemu imam pristup a ne da moram kroz PS+ opcije ici.
 
Stvarno je vrh ponuda, mislim da se svima isplati da daju 100$ (ko već nema). Doduše ja imam (prvi)Sony od januara, moguće da je dosta njih već igralo ove igre... Sad na blic sam stavio da se skida 10
 
Znaci ovaj extra je dovoljan premium mi ne treba kako vidim razlika je sto mozes da igras trail verzije cloud game i one stare za ps2
 
Kako sam ubacio RDR2 i NBA u moj library nestalo mi da su vremenski ograničene?!
 
Nazad
Vrh Dno