Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pozdrav, vidim da je EA Play na popustu 3 meseca za 5$ na US storu ali ne mogu to da kupim ni preko konzole ni preko pretrazivaca.. Zna li neko moze li se to aktivirati i kako?
 
Zar ne može da se kupi dopuna (PSN gift card), pa da se onda preko PSN kredita plati?
- Naravno, uslov je da se ima PSN nalog na US.
 
Moze iz walleta da se kupi.

1642753497655.png
Sitnim slovima na ekranu pre pise da ce svakog meseca skidati po 5 usd iz walleta nakon ovoga
 
Moze iz walleta da se kupi.

Pogledajte prilog 332180
Sitnim slovima na ekranu pre pise da ce svakog meseca skidati po 5 usd iz walleta nakon ovoga
Problem je sto kad kliknes da kupis preko aplikacije ili sajta izlazi poruka Something went wrong..
Imam para na walletu ali mi ne dozvoljava da kupim, a igre kupujem normalno. Preko konzole mi trazi da dodam karticu ili paypall a to je nemoguce :/
 
Moguće daje tako zbog budućih naplata koje je @shomiNBGD pomenuo, jer se sve te pretplate automatski obnavljaju (ako se automatska obnova ne isključi), a za to je potreban unešen način plaćanja. Verovatno ne prihvata wallet za to, jer ga lako možeš isprazniti.
 
Ja kad sam uzimao EA play, uzeo sam mesec dana karticu na nekom sajtu (offgamers cini mi se) i aktivirao je a onda se posle pretplata nastavlja sama i skida pare sa wallet-a dok je ne otkazete.
 
Da li je neko nekada komunicirao sa playstation supportom? Mogu li oni mozda da aktiviraju i skinu novac?
 
Meni su odgovorili u roku od 5 min na tviteru
 

PlayStation Plus games for February:​

EA Sports UFC 4,​

Planet Coaster: Console Edition,​

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure​

 
aj uz UFC moze i malo da se ubije vreme kad dodje drustvo..
 
DLC od par $ pretvorili u igru...
 

PlayStation Plus games for February:​

EA Sports UFC 4,​

Planet Coaster: Console Edition,​

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure​

:)
Ovi se baš žestoko sprdaju sa korisnicima, bez dileme najgori mesec u poslednjih par godina.
Što kaže Pikac "nije ih ni čačnulo" što im Microsoft vršlja po dvorištu.
 
UFC je odlična igra, uvek je bila oko 20 ili jače usd.

BTW Mortal combat 11
Na us, 10 usd.
 
Ja sam ocekivao neki odgovor na MCsoft da privuku ljude :D Ludi Japanci bole ih uvo...
 
Eh da su Japanci stvarno.. CEO Amer, sediste u Kaliforniji, resili da uniste konkurenciju iznutra...
 
Ako cemo da mrsomudimo Jim Ryan je Englez.
 
MC iskesirao za Activision i mi se jadni odmah ponadali kako cemo sada da dobijamo besplatno AAA igre :ROFLMAO:
 
MC iskesirao za Activision i mi se jadni odmah ponadali kako cemo sada da dobijamo besplatno AAA igre :ROFLMAO:
Ako realno pogledas, zasto bi davali AAA igre ako mogu da ih naplate. Mozda kada zazivi Spartacus bude AAA igara na nekom nivou pretplate pa da postane isplativije pretplata nego da se kupi naslov... U svakom slucaju truba igre ovaj mesec. Ajd UFC da kazemo da moze da prodje....
 
UFC je bezveze jer se kosi sa EA pretplatom.
Što znači, ko trenutno ima EA pretplatu već igra isti.
Meni je bezveze što na 2 pretplate isti sadržaj....
 
Nazad
Vrh Dno