Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ja ne nađoh. Isto se ponadao. Obično u ovo vreme kupim preplatu za 30tak dolara. I obično na CD keys. Tamo sada isto kao na zvaničnom store-u. 40 dolara.
 
Sačekaću onda. Ako ništa, preko amazona dopune pa preko PSN US subskribcija.
 
Imate dopunu za psn i na offgamers, ja tamo uzimam i nema problema
 
Pa zavisi od iznosa dopune, imaju cini mi se 10$, 20$, 75$ i 100$
 
Covek prica o PS+ a ne o vaucerima.
@marko_ns koliko vidim nigde nema za ispod 35e iliti ~40usd.
 
Mislim da neje bilo jeftinije (US, mada je i na UK na popustu):

Pogledajte prilog 323526

Exodus je drugi tip igre u odnosu na prve 2. Nisi vise stalno u tunelima nego se gro radnje se desava na povrsini. Nivoi su samim tim mnogo veci.

Inace, ni ja nemam zivaca za open world igre ali ovde u jednom trenutku dobijes mapu koja ti jasno daje do znanja gde treba da ides.

Samo da se zahvalim obojici na preporuci za Metro Exodus, dobra je igra skroz malo kad se usemis sta treba da radis i kako. :)
Posto igram jedino kada klinac spava (a spava na meni tada) probudio sam ga par puta kad sam skocio 😂
Uspeo sam nekako i da zavrsim sa losim krajem, iako nisam bio nesto surov prema NPC-ima, ali kontam da je dobar kraj cannon za dalju pricu.

U svakom slucaju, ako je i dalje po ovoj ceni, definitivno vredi para :)
 
Ih ako bude Godfall odmah da slavim 😂
 
Pa krajnje je vreme da ubace jedan top naslov :D
 
Imate na brazilskom PSN, PS+ za ispod $24, kao i komplet asortiman igara koje su po nekoliko $ jeftinije od trenutnog na tržištu ...
Samo da su još i dopune jeftinije, ali ako se nekome žuri ... nek' ide život! 🙂
 
Moze i jedno i drugo.

Aktivno je od kada uneses kod, ali je pozeljno da kod iskoristis odmah.

Zavisi za koji region gledas.

Ako neces da aktiviras odma ne moras da uzmes, maltene redovna cena na cdkeys za usa pretplatu je 30e, bude tokom godine i za 20ak
 
Zaboravio sam da napisem da je za US region. Medjutim, cena vise nije aktuelna. Sada je 37 USD. Ocigledno kako se prodaje tako polako dizu cenu.
 
Moze i jedno i drugo.

Aktivno je od kada uneses kod, ali je pozeljno da kod iskoristis odmah.

Zavisi za koji region gledas.

Ako neces da aktiviras odma ne moras da uzmes, maltene redovna cena na cdkeys za usa pretplatu je 30e, bude tokom godine i za 20ak
Koliko vidim region se menja samo uz pomoć VPN-a? Ili postoji neki drugi način?
 
Ma jok, samo u filteru izaberes usa, ne treba ti vpn. Izbaci ti doduse da ne mozes da aktiviras u Srbiji ali to je okej posto ti nije nalog Srpski (a i ne moze da bude jelte) :)
 
Zar nije ta igra bila teško razočarenje?
Igra je na launchu bila propast pa je jako lepo korigovana, a kada je na psn dobije ogromnu bazu korisnika i ozivi se tako da je sada cisto zadovoljstvo igrati u coopu
 
Posle preko hiljadu sati u Warframe-u dobro će mi doći još jedan looter slasher :)
 
Dobar je deal, nikad jeftiniji. RE2 je must. RE3 je osakaćen i skraćen, ali deal opet vredi.
 
Da, ali ovde su dve igre, jeftinije nego posebno, pa zato pitao :)

A pod must RE da se igra sam mislio od svih RE igara, ne samo 2 i 3 :) da li je RE2 ono must must, ili neki drugi? Samo sam 1 i onaj u Africi (5?) igrao :)
 
Nazad
Vrh Dno